Tego jeszcze nie grali - Kabaret Moralnego Niepokoju w Kątach Wrocławskich! WYDARZENIE PRZEŁOŻONE

nnb
UWAGA NOWY TERMIN Kabaret Moralnego Niepokoju oraz AGENCJA ARTYSTYCZNA ART zapraszają Państwa na premierowy program „TEGO JESZCZE NIE GRALI”. Występ odbędzie się 15.03.2020 o godz. 15:30 (niedziela) w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Brzozowa 4 w Kątach Wrocławskich.

Z POWODU ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO ORGANIZATOR PRZEŁOŻYŁ WYDARZENIE!
NOWY TERMIN 6.11.2020, godzina 17:30

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można? 
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie (dzieci), czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.

Na koniec bisy, a tam- największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu po, którym mamy spotkanie z publicznością.

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

BILETY:

- zamówienia zbiorowe u organizatora tel. 693 062 880
- sekretariat GOKiS ul. Zwycięstwa 23 Kąty Wrocławskie
- biletyna.pl .

KONKURS

Gazeta Wrocławka ma dla Was 4 zaproszenia na występ! Napisz nam dlaczego to właśnie Ty powinieneś dostać wejściówki na występ do piątku, 28.02.2020 r. do godziny 12:00 na adres natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami. Lauratów o wygranej poinformujemy emailem a zaproszenia będzie można odebrać w Redakcji.

Rusza kanał TV dla seniorów, Antena HD

Wideo