18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Tęczowe pasy zniszczone. A miała być strefa wolna od nienawiści (ZDJĘCIA)

JEWZaktualizowano 
Tęczowe "przejście dla pieszych" pojawiło się w zeszłym tygodniu na ulicy Robotniczej. Oczywiście w myśl przepisów drogowych nie jest to legalne przejście, ale wiadomo, że nieznany twórca miał co innego na myśli. To miała być strefa wolna od nienawiści. Ale już nie jest. W piątek "nieznani sprawcy" zniszczyli przejście wulgarnymi napisami. Ideologiczna walka trwa we Wrocławiu na poziomie... bruku. Najprawdopodobniej ten spór zakończy wkrótce Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, który zlecił już usunięcie z jezdni samowolki. Tęczowe przejście zniknie wraz z napisami.

CZYTAJ TAKŻE: DZIŚ O GODZINIE 14 MARSZ ŚRODOWISK WSPIERAJĄCYCH LGBT

Zobacz też

Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska - odcinek 2

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 151

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

E
Ewald

Z tą Tęczą to jakaś Fobia powinni się leczyć nie dość że zapierdzielili flagę ruchom spółdzielczym to jeszcze cały świat zamalowali by na te kolory. Ja bym wytoczył im sprawę za prawa autorskie.Flaga jest oznaką międzynarodowego ruchu spółdzielczego przyjęta przez ICA w 1925 r.

G
Guzy

Mogli od razu usunąć samowolkę i byłby spokój.A z drugiej strony jak można zniszczyć samowolkę.

I
Idiotyzm teczowych
2019-07-29T09:50:07 02:00, yaro:

A wystarczyło postawić z boku policjanta i było by wiadomo jaki kibol to bazgrze Dalej państwo popiera bandytów i kiboli

Tiaaa policjant miał pilnować zniszczonych pasów przez jakiegoś tęczowego nazistę ... Nie no serioo to mówisz czy to jakaś prowokacja ?

G
Gość
2019-07-27T18:37:30 02:00, Gość:

Chciałem tam klocka postawić i pobrudzili.

2019-07-27T18:42:50 02:00, Gość:

Wiadomo, wy z wioski nigdy się nie nadużycie korzystać z toalety, używać klamki i brać pod uwagę mieszkających za ścianą sąsiadów.

2019-07-27T18:43:22 02:00, Gość:

Nie nauczycie*

2019-07-27T18:45:21 02:00, Gość:

Szacunek dla każdego! Może pisze głupoty, ale to nie powód aby obrażać ludzi ze wsi. Nawet nie wiadomo skąd jest.

Poza tym klocek postawiony w takim miejscu to nie był by zwykły klocek, tylko dzieło sztuki, które pewnie nawet miałoby jakąś symbolikę.

z
zwyrol
2019-07-28T19:50:53 02:00, Daniel:

Chora,lewacka prowokacja .Nachalne promowanie LGBT.Tęczowe pasy dla pieszych?

Ale dla wszystkich pieszych, czy to specjalne, tylko dla LPG?

z
zwyrol
2019-07-29T15:21:30 02:00, Gość:

macie monitoring to juz do pierdla tych co zniszczyli ile bedziemy placic ciagle na naprawer niszczonego naszego mienia,a jak nie do pierdla to roboty na rzecz np schroniska czy miasta kiedy ktos sie wezmie za tych niszczycieli wszystkiego,a wstyd jest taki ze to stare dziadfy z brzuchami najwiecej gardluja i niszcza

Masz na myśli tych, którzy zniszczyli tą ładną kostkę tymi dziwnymi kolorowymi paskami? Bo ci, którzy namazali napisy na kolorowych paskach, niczego nie zniszczyli, nie wyszli ze swymi napisami na niepomalowany już obszar. Inna rzecz, że mogli użyć jakiegoś niewulgarnego określenia.

G
Gość
2019-07-28T11:20:47 02:00, Gość:

Nie będzie lgbt, bandziory wezmą się za kogoś innego. Oni muszą mieć wroga. Ale koniecznie słabszego, najlepiej bezbronnego - dziecko, kobieta, poeta-chuderlak.

2019-07-29T12:08:58 02:00, k:

pierdzielisz

2019-07-29T15:25:52 02:00, Gość:

masz racje bo czuja sie pewni sieie i nie karalni tak dziala obecnie sadownictwo pisowskie bo potrzebuja takich bojowek starych repow z brzucholami

HA

sądy są pełowskie, nie udało się;)

Gyby były nasze/ pisowskie to by nie bylo problemu, za nielegalne wymalowanie pasów do kicia..

S
Stańczyk WrocLoveski
2019-07-29T15:18:25 02:00, Gość:

Czym te napisy są gorsze od tej tęczy? to nielegalne i to! Wiec co, nielegalnie ale "tęczowo" można bo jest lobby dewiacji a napisy już nie?

Zważ Waszmość gdzie mieszkasz. We WrocLove ma być postępowo, nowocześnie i ogólnie Francja-elegancja ą-ę, czyli obecnie rowerowo-tęczowo. Aż dziw, że tramwaje dalej niebieskie są...

B
Baba Jaga
2019-07-29T15:21:30 02:00, Gość:

macie monitoring to juz do pierdla tych co zniszczyli ile bedziemy placic ciagle na naprawer niszczonego naszego mienia,a jak nie do pierdla to roboty na rzecz np schroniska czy miasta kiedy ktos sie wezmie za tych niszczycieli wszystkiego,a wstyd jest taki ze to stare dziadfy z brzuchami najwiecej gardluja i niszcza

Wpuściłbyś takich malarzy lbgt do schroniska to nawet psom, by nie odpuścili...

Miej litość chociaż dla zwierząt!

G
Gość
2019-07-28T11:20:47 02:00, Gość:

Nie będzie lgbt, bandziory wezmą się za kogoś innego. Oni muszą mieć wroga. Ale koniecznie słabszego, najlepiej bezbronnego - dziecko, kobieta, poeta-chuderlak.

2019-07-29T12:08:58 02:00, k:

pierdzielisz

masz racje bo czuja sie pewni sieie i nie karalni tak dziala obecnie sadownictwo pisowskie bo potrzebuja takich bojowek starych repow z brzucholami

G
Gość
2019-07-29T14:01:50 02:00, Gość:

Ja to nawet lubię pedziów - ale takich filmowych co robią oh ahh :) mieliśmy jednego takiego w pracy ... Amadeusz :) mówiliśmy na niego złamany nadgarstek :) jak podawał rękę to tak właśnie wyglądała , coś tak jak dawniej stare damy podawały dłoń do całowania :) polewka z gościa na całego .

Bo takie pedzie '' dresy '' czy typowe '' zboki '' to beeee Ci tylko o dymaniu w dupę myślą. Ani z takim pogadać ani pracować

czemus glupi bos biedny czemus biedny bos glupi i tyle w tym temacie twojej durnowatej wypowiedzi

G
Gość

macie monitoring to juz do pierdla tych co zniszczyli ile bedziemy placic ciagle na naprawer niszczonego naszego mienia,a jak nie do pierdla to roboty na rzecz np schroniska czy miasta kiedy ktos sie wezmie za tych niszczycieli wszystkiego,a wstyd jest taki ze to stare dziadfy z brzuchami najwiecej gardluja i niszcza

G
Gość
2019-07-29T10:48:43 02:00, Gość:

Usuwanie i niszczenie znakow drogowych to PRZESTĘPSTWO. Pedały i prowokujące pedalarki powinny ponieść srogą karę oraz zaplacic za malowanie nowych pasow.

ale te "znak drogowy" sam w sobie był przestępstwem...

G
Gość

Czym te napisy są gorsze od tej tęczy? to nielegalne i to! Wiec co, nielegalnie ale "tęczowo" można bo jest lobby dewiacji a napisy już nie?

m
miau
2019-07-29T09:50:07 02:00, yaro:

A wystarczyło postawić z boku policjanta i było by wiadomo jaki kibol to bazgrze Dalej państwo popiera bandytów i kiboli

Ale tego (pasów) nie nabazgrał "kibol", tylko jakiś tęczowy chuligan

Dodaj ogłoszenie