Tak zalany był Wrocław [MAPA, POWÓDŹ GODZINA PO GODZINIE]

mZaktualizowano 
12 lipca 1997 - dokładnie 22 lata temu. To był jeden z najbardziej dramatycznych dni w historii Wrocławia. Tego dnia miasto zaatakowała wielka woda. Zobacz na kolejnych slajdach, jak godzina po godzinie walczyliśmy z powodzią tysiąclecia. Posłuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.
12 lipca 1997 - dokładnie 22 lata temu. To był jeden z najbardziej dramatycznych dni w historii Wrocławia. Tego dnia miasto zaatakowała wielka woda. Oto jak godzina po godzinie walczyliśmy z powodzią tysiąclecia. Zobacz na kolejnych slajdach, jak godzina po godzinie walczyliśmy z powodzią tysiąclecia. Posłuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 30

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-12T12:55:38 02:00, Gość:

Jak to dobrze że już wyschło i można spokojnie budować. Najlepiej przy wałach przeciwpowodziowych jak w Świniarach. A po co się ograniczać. Wyburzyć te wały i powiększyć osiedle niech się wreszcie deweloper nażre.

2019-07-12T18:28:36 02:00, Gość:

Ironia bardzo słuszna.

50m od wału przeciwpowodziowego budować nie wolno co na to wojewoda, marszałek, urzędnicy wydziału architektury i budownictwa? Dajecie przyszłym mieszkańcom polisy na wypadek powodzi?

?????

Hmm woda "zaatakowała" Wroclaw, wkurzyła się i zaatakiwała?

61

Jaki ma sens zalewanie czytelników bzdurami o powodzi 1997? Ani to okrągła rocznica, ani groźba nowej powodzi. Czyżby redakcjom brakło tematów na sezon ogórkowy, a może usiłują przykryć wyłudzanie przez ekipę Sutryka naszych pieniędzy na nikomu nie potrzebne robótki ziemne?

M
M
2019-07-12T17:18:24 02:00, M:

Co mnie obchodzi je.bane wrocławskie zadupie i ten śmierdzący motłoch???sram na was aż po same kolana.

2019-07-13T03:14:23 02:00, anty-Maryjusz:

Srasz na siebie na swoje nogi głupia trzebnicka pindo. Poproś to ci Mariuszek podetrze ręką, albo wyliże jako dowód wierności i przywiązania, abyś nie śmierdziała

Pisałam coś o mariuszu???NIE więc spier.dalaj pijacka łajzo.

G
Gość

nie wiem skąd jest wzięta mapka Wrocławia z nazwami osiedli na której są "SWOJSZYCE" a nie "SWOJCZYCE"

o
ość w Twoim gardle
2019-07-12T11:08:25 02:00, W-w:

Zalał Wrocław Zdrojewski i jego miejsce jest w więzieniu a niektórzy dalej uważają, że to mąż stanu.

2019-07-12T11:11:15 02:00, jak nie znasz:

nie pamietasz, kto zabronil wysadzic wal , to nie pisz niczego

Zabroniono wysadzić wał w okolicach Łanów, bo w okolicy Kamieńca Wrocławskiego mieszkał (w domku z wieżyczką) wojewoda Zalewski kolega Zdrojewskiego. Dlatego Zdrojewski zakazał wysadzania wałów

a
anty-Maryjusz
2019-07-12T17:18:24 02:00, M:

Co mnie obchodzi je.bane wrocławskie zadupie i ten śmierdzący motłoch???sram na was aż po same kolana.

Srasz na siebie na swoje nogi głupia trzebnicka pindo. Poproś to ci Mariuszek podetrze ręką, albo wyliże jako dowód wierności i przywiązania, abyś nie śmierdziała

G
Gość
2019-07-12T17:18:24 02:00, M:

Co mnie obchodzi je.bane wrocławskie zadupie i ten śmierdzący motłoch???sram na was aż po same kolana.

Monika sra i sika

nie używa kibla ani nocnika

Z gęby jej jedzie zapach kupy

Tak już mają te trzebnickie dupy

M
M
2019-07-12T17:18:24 02:00, M:

Co mnie obchodzi je.bane wrocławskie zadupie i ten śmierdzący motłoch???sram na was aż po same kolana.

2019-07-12T18:55:35 02:00, mp:

A nie lepiej do toalety ? Trochę brudas z Ciebie a i wysłowić się kulturalnie nie umiesz, szambo z Twojego tylnego otworu wylewa ci się raczej z otworu gębowego.

Miłego dnia życzę :)

2019-07-12T19:41:15 02:00, M:

Hahaha:)))))

Odezwał się parch wrocławski:))))

Nie jest i nie będzie bo jeszcze jestem we wro:))))).

2019-07-12T19:47:49 02:00, Gość:

To wypier***aj szczurze

Szczur to ty i twoja matka, nie masz nic do gadania oblechu więc milcz nierobie500

G
Gość
2019-07-12T17:18:24 02:00, M:

Co mnie obchodzi je.bane wrocławskie zadupie i ten śmierdzący motłoch???sram na was aż po same kolana.

2019-07-12T18:55:35 02:00, mp:

A nie lepiej do toalety ? Trochę brudas z Ciebie a i wysłowić się kulturalnie nie umiesz, szambo z Twojego tylnego otworu wylewa ci się raczej z otworu gębowego.

Miłego dnia życzę :)

2019-07-12T19:41:15 02:00, M:

Hahaha:)))))

Odezwał się parch wrocławski:))))

Nie jest i nie będzie bo jeszcze jestem we wro:))))).

To wypier***aj szczurze

M
M
2019-07-12T17:18:24 02:00, M:

Co mnie obchodzi je.bane wrocławskie zadupie i ten śmierdzący motłoch???sram na was aż po same kolana.

2019-07-12T18:55:35 02:00, mp:

A nie lepiej do toalety ? Trochę brudas z Ciebie a i wysłowić się kulturalnie nie umiesz, szambo z Twojego tylnego otworu wylewa ci się raczej z otworu gębowego.

Miłego dnia życzę :)

Hahaha:)))))

Odezwał się parch wrocławski:))))

Nie jest i nie będzie bo jeszcze jestem we wro:))))).

m
mp
2019-07-12T17:18:24 02:00, M:

Co mnie obchodzi je.bane wrocławskie zadupie i ten śmierdzący motłoch???sram na was aż po same kolana.

A nie lepiej do toalety ? Trochę brudas z Ciebie a i wysłowić się kulturalnie nie umiesz, szambo z Twojego tylnego otworu wylewa ci się raczej z otworu gębowego.

Miłego dnia życzę :)

G
Gość
2019-07-12T12:13:53 02:00, k.o:

A wczoraj 76. rocznica krwawej niedzieli – apogeum ludobójstwa, które już od pięciu miesięcy ukraińskie bestie przeprowadzały na Polakach tylko dlatego, że byli katolikami i Polakami. Mordowali na przeróżne sposoby. Przybijając do drzwi, wyłupując oczy, odcinając kończyny, języki dzieci przybijając gwoźdźmi, nabijając na pal, ciężarnym kobietom rozpruwając brzuchy i mordując nienarodzone dzieci. Wcielenie Szatana!

Napisaliście coś???

Mimo milczenia nieprzychylnych Polsce mediów -pamiętamy !

G
Gość
2019-07-12T12:55:38 02:00, Gość:

Jak to dobrze że już wyschło i można spokojnie budować. Najlepiej przy wałach przeciwpowodziowych jak w Świniarach. A po co się ograniczać. Wyburzyć te wały i powiększyć osiedle niech się wreszcie deweloper nażre.

Ironia bardzo słuszna.

G
Gość
2019-07-12T15:19:54 02:00, Gość:

Ale pięknie poldery zalewowe. Tylko co tam robią budynki? Aaaa... Głupie Niemce oni to się nie znali...

Przyjdzie głupi i kupi

Dodaj ogłoszenie