Szkoła Baletowa przy Operetce Dolnośląskiej prowadzi zapisy!

Materiał promocyjny
Udostępnij:
Studio tańca oferuje różnorodne zajęcia z tańca, w tym balet, jazz, taniec współczesny oraz zajęcia tańca i baletu dla dzieci i dorosłych. Oferujemy klasy mistrzowskie we wszystkich stylach tańca, a także możliwość uczestniczenia w konkursach i spektaklach.

Nasi uczniowie wygrywają nagrody za taniec i choreografię. Często bywają zapraszani na imprezy taneczne na terenie całego kraju.

Uczestnicy zajęć biorą udział w praktykach scenicznych, spektaklach baletowych, spektaklach muzycznych, musicalach, operetkach i koncertach. Wielu uczniów, oprócz wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń, zdobywa także zawód. Nasi abiturienci pracują w kraju i za granicą jako zawodowi artyści baletu.

Zajęcia odbywają się pod opieką wybitnego Dyrektora Naczelnego Pana Waldemara Staszewskiego, który ma wieloletnie doświadczenia zawodowe jako reżyser i choreograf, solista. Jest założycielem i wieloletnim dyrektorem szkoły baletowej.
Dzięki zajęciom osiągamy dobrą kondycje fizyczną, jak również wdzięk, figurę oraz zabawę i rozrywkę, uczestnicząc w różnorakich spektaklach w pięknych kostiumach.

Zapisy są prowadzone do grup:

- przedszkole baletowe dzieci od 4 do 5 lat
- klasy dziecięce od 5 do 6 lat
- klas baletowe od 7 do 18 lat
- klas chłopców
- taniec współczesny, hip-hop, jazz
- balet dla dorosłych (dla początkujących i zaawansowanych)

Zapisy: poniedziałki, środy i piątki – godz. 17.00 lub telefonicznie
71 34 115 07, 601 225 755, 695 905 905

ul. Świętego Antoniego 2/4 brama "C", II piętro (obok kina „Helios”)