Szkocja - Polska 2:2 Lewandowski wyrównał wynik w ostatniej chwili! (ZDJĘCIA, FILM, RELACJA)

MH, TVN/X-news, Foto Olimpik/x-news
Szkocja - Polska wynik na żywo - 08.10.2015 - gdzie w TV, o której transmisja TV, czy będzie stream? Eliminacje Euro 2016 na żywo! Andrzej Szkocki
Szkocja - Polska WYNIK 2:2. Robert Lewandowski strzelił pierwszego gola już w 3. minucie meczu! Niestety, Szkoci trafili bramkę w ostatnich sekundach drugiej połowy. W 62. minucie Fletcher strzelił drugiego gola dla Szkotów. Ale w doliczonym czasie, w ostatnich sekundach, po rzucie wolnym Lewandowski wślizgiem wbił drugiego gola! Jest remis!

MECZ SZKOCJA - POLSKA ZAKOŃCZYŁ SIĘ REMISEM. WALKA TRWAŁA DO OSTATNIEJ SEKUNDY

Polska zremisowała w Glasgow ze Szkocją 2:2 w meczu grupy D eliminacji Euro 2016. Tym samym na awans biało-czerwonych do przyszłorocznego turnieju trzeba będzie poczekać do niedzielnego spotkania przeciwko Irlandii.

Biało-czerwoni zaczęli mecz doskonale. Już w trzeciej minucie precyzyjne prostopadłe podanie od Arkadiusza Milika wykorzystał Robert Lewandowski. W pierwszej odsłonie Polacy grali szybko i agresywnie. Gospodarze nie stworzyli poważnego zagrożenia pod bramką Łukasza Fabiańskiego. Do 45 minuty, kiedy to kapitalnym strzałem zza pola karnego popisał się Matt Ritchie.

Golkiper Swansea był bez szans. Drugą połowę Polacy również rozpoczęli od mocnego akcentu. Tym razem uderzenie Milika z największymi problemami obronił szkocki bramkarz David Marshall. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 62. minucie. Strata Grosickiego uruchomiła kontrę Szkotów, a Steven Fletcher pięknym strzałem nie dał szans Fabiańskiemu.

Ten gol zdecydowanie podciął skrzydła „Orłom Nawałki”. Straty udało się odrobić dopiero w ostatniej minucie spotkania. Z rzutu wolnego nie najlepiej dośrodkował Kamil Grosicki, ale piłka przedarła się przez gąszcz zawodników w polu karnym, odbiła się od wewnętrznej części słupka i z najbliższej odległości do siatki wepchnął ją Robert Lewandowski.

W tabeli grupy D prowadzą Niemcy. Biało-czerwoni zajmują 2 miejsce i mają tyle samo punktów co trzecia Irlandia, która pokonała u siebie mistrzów świata 1:0. Jeśli w najbliższej kolejce Polacy wygrają lub zremisują 0:0 lub 1:1 to pojadą do Francji. Każdy inny wynik daje nam grę w barażach.

Przed końcowym gwizdkiem boisko z powodu urazu musiał opuścić Arkadiusz Milik. - Mam problem z biodrem. Nie byłem w stanie grać na sto procent, dlatego zszedłem. Szczerze mówiąc, nie wiem, co dokładnie mi dolega, trzeba zapytać lekarza. Na pewno fizjoterapeuci zrobią wszystko, żebym zagrał z Irlandią, ale na razie nie mogę tego zagwarantować - powiedział Milik.

CZYTAJ DALEJ:

- Przede wszystkim skupiamy się na sobie. Mamy wszystko w swoich rękach. Z Irlandią zagramy u siebie, przed wspaniałą publicznością. Mamy teraz tylko jedną myśl w głowie - zwycięstwo i awans do mistrzostw we Francji - powiedział po meczu ze Szkocją Grzegorz Krychowiak.

TAK ZAPOWIADALIŚMY MECZ SZKOCJA - POLSKA:

SZKOCJA - POLSKA NA ŻYWO - POLACY WALCZĄ O AWANS NA EURO 2016! GDZIE W TV? TRANSMISJA ONLINE

Szkocja - Polska! Już dzisiaj bardzo ważny mecz dla naszej reprezentacji. Polacy są dobrze przygotowani i mają asa w rękawie w postaci Roberta Lewandowskiego, który na europejskich boiskach gra ostatnio wprost fenomenalnie. Czy dzisiaj "Lewy" pokaże równie dobrą formę, co dotychczas? Przekonamy się już wkrótce.

O której godzinie mecz Szkocja - Polska? Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.45 czasu polskiego.
Gdzie obejrzeć mecz w TV? Transmisja telewizyjna dostępna będzie na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport News
Czy będzie transmisja online? Stream z meczu będzie dostępny dla wszystkich chętnych w internecie na platformie ipla.tv. Dostęp do niego będzie jednak płatny. Cena zaczyna się od 14,90 zł. Abonenci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć relację online za darmo.

SZKOCJA - POLSKA WYNIK NA ŻYWO I RELACJA LIVE NA NASZYM PORTALU GAZETAWROCLAWSKA.PL (ODŚWIEŻ STRONĘ):

SZKOCJA - POLSKA NA ŻYWO - POLACY MUSZĄ DAĆ Z SIEBIE WSZYSTKO, SAM LEWANDOWSKI NIE WYSTARCZY

Polska reprezentacja ma świetnych zawodników, ale muszą zagrać dzisiaj zespołowo i pokazać na co ich stać. Oczy kibiców zwrócone będą na Roberta Lewandowskiego, jednak sam "Lewy" nic nie wskóra, bez solidnego wsparcia ze strony innych graczy. Czy Polacy pokażą dzisiaj, że potrafią grać w piłkę nożną na europejskim poziomie?

- Jakby piłkarze mieli taki luz jak my, to byłoby dobrze. Czeka nas ciężki bój, ale wierzę, że dziś miniemy ostatnią bramkę i zapłacimy za przejazd autostradą do Francji. To nie jest ta sama Szkocja co kilka lat temu. Oby nasi piłkarze swoją walką i charakterem pokazali, kto tak naprawdę będzie płakać. W końcu Szkoci po porażce z Polską stracą szansę na awans - powiedział były reprezentant Polski i ekspert Eurosportu Tomasz Hajto.