Szczęściu trzeba dopomóc! Konkurs warsztatowy Kramp rozstrzygnięty

Materiał powstał we współpracy z SIECIĄ SKLEPÓW GRENE

Czasami szczęściu trzeba dopomóc. Przekonał się o tym Pan Jerzy Olszewski z Ruszowic - zwycięzca konkursu ,,Twój nowy warsztat’’ organizowanego przez sieć sklepów Grene pod koniec 2020 r. Los świetnie trafił, ponieważ nagrodę główną otrzymał prawdziwy mechanik z pasją. System regałów Kramp Workshop Solution, chemia warsztatowa i narzędzia marki Kramp powędrowały już do zwycięzcy.

Czym się Pan zajmuje na co dzień?

Pracuję zawodowo jako nauczyciel w zakładzie poprawczym w Głogowie. Mam własny warsztat, który prowadzę już od lat 90. To jest moje hobby i miejsce, w którym mogę realizować wspólnie z wychowankami nasze projekty. Wykorzystujemy elementy pozyskiwane z zużytych części samochodowych i w formie recyklingu tworzymy nowe koncepty. Regały i narzędzia, które udało mi się wygrać będą świetnym dopełnieniem mojego miejsca pracy. Dwa lata temu pożar zniszczył mój warsztat i musiałem go odbudować, wyposażyć od nowa. Nie było łatwo. Dlatego ta wygrana jest dla mnie wspaniałą niespodzianką.

Tu podaj tekst alternatywny

Jak to się stało, że wziął Pan udział w konkursie?

Do sklepu Grene w Głogowie zaglądam często, mimo, że jest zlokalizowany w drugim końcu miasta. Lubię atmosferę tego miejsca, ład i porządek. I oczywiście sprzedawców. Kierownika – Andrzeja znam od lat. Najczęściej kupuję oleje, środki czystości, uszczelniacze i klucze. Pewnego razu po zakupach dowiedziałem się, że Grene organizuje taki konkurs. Zgłosiłem się, ale nie celowałem w zwycięstwo. Zupełnie się tego nie spodziewałem.

Tu podaj tekst alternatywny

Jakich narzędzi używa Pan w swoim warsztacie?

Do tej pory używałem narzędzi Grene – bardzo trwałych i wygodnych. Wiem, że zostały one zastąpione kluczami Kramp i cieszę się, że mogę je teraz przetestować. Nie ma nic gorszego nić mechanik z niewłaściwymi narzędziami, po którym wszystko trzeba poprawiać. Teraz mam jeszcze więcej dobrych, wytrzymałych narzędzi, a to wpłynie na komfort mojej pracy i jej efektywność.

Tu podaj tekst alternatywny

Co zmienią w Pana warsztacie nowe regały warsztatowe?

Na pewno rzucą inne światło na ten warsztat. Uporządkowanie śrub i kluczy oraz odpowiednie oznaczenie wygląda bardzo profesjonalnie. Regały ułatwią mi pracę, ale wpłyną też na postrzeganie warsztatu przez klientów. To również bardzo ważne.

Tu podaj tekst alternatywny

Spróbuje Pan szczęścia w kolejnych konkursach Grene?

Na pewno, jeśli tylko będę spełniał kryteria konkursów. Muszę jeszcze częściej odwiedzać sklep Grene, żeby być na bieżąco i skorzystać z oferty.

Dodaj ogłoszenie