MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W weekend 4-5 maja gra piłkarska klasa okręgowa. Naprzód z Kamienną. Piękny gest dla Iwo Sochackiego. Śledź wyniki, relacje, tabelę

Naprzód Jędrzejów zagra u siebie z Kamienną Brody
Naprzód Jędrzejów zagra u siebie z Kamienną Brody Marcin Słoka
W weekend 4-5 maja gra piłkarska klasa okręgowa. W 23. kolejce prowadzący w tabeli Naprzód Jędrzejów w niedzielę zagrał u siebie z Kamienną Brody. Piękny gest zespołu Wicher Kostomłoty dla swego gracza Iwo Sochackiego, którego tata zmarł w sobotę.

Gra piłkarska klasa okręgowa. Śledź wyniki

Unia Sędziszów - Orlicz Suchedniów 1:3 (0:2)
Bramki: Kamil Adamski 89 - Piotr Foks 18, 65, Bohdan Fedkiw 30.
Orlicz: Onopko – Bator, Tomasik, Kuś, Przeworski – Bilski, Misztal (85. Stańczak), Rzeszowski, Sikora (81. Prokopowycz), Foks - Fedkiv.

Zespół prowadzony przez Łukasza Tekiela do przerwy prowadził 2:0 i w drugiej połowie mógł kontrolować to, co działo się na boisku. W drugiej połowie po drugim trafieniu Piotra Foksa było już 3:0 i losy spotkania były rozstrzygnięte. Gospodarzy w końcówce stać było na honorowe trafienie, którego autorem był Kamil Adamski.

Sparta Dwikozy - Piaskowianka Piaski 0:1 (0:1)
Bramka: Rafał Krzysztofik.

Partyzant Radoszyce - ŁKS Łagów 0:3 (0:1)
Bramki: Bartosz Sot 17, Mariusz Maciejski 48, Jacek Safian 59.

Drużyna z Łagowa odniosła pewne zwycięstwo z Partyzantem. Pierwsza bramkę zdobył niezawodny Bartosz Sot, lider klasyfikacji strzelców klasy okręgowej, który ma już na koncie 24 trafienia. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Mariusz Maciejski i Jacek Safian.

Wicher Miedziana Góra - Partyzant Wodzisław 2:1(1:0)
Bramki: Jarosław Gołda 2.
Piękny gest zawodników i sędziów dla zawodnika Iwo Sochackiego, którem zmarł tata, zresztą wierny kibic drużyny, obecny na wielu meczach, Przed spotkaniem była minuta ciszy dla ojca Iwo - Marka Sochackiego. Iwo zagrał też z opaską kapitana.

Klub w mediach społecznościowych napisał: "Zwycięstwo dedykujemy dla zmarłego wczoraj taty naszego zawodnika Iwa Sochackiego".

Góral Górno - Victoria 2015 Skalbmierz 1:2 (0:0)
Bramki: Szymon Pająk, Arkadiusz Krawiec dla Skalbmierza.

Sparta Kazimierza Wielka - Gród Ćmińsk 6:0
Bramki: Adam Trebus 2, Krystian Kądzielski, Marcin Kądzielski, Dima Govorko, Tomasz Armatys.

Naprzód Jędrzejów - Kamienna Brody 2:1(1:1)
Bramki: Bartłomiej Równicki ,Krystian Zaręba dla Naprzodu
Naprzód, który dominuje w tym sezonie w lidze okręgowej miał lekkie kłopoty z drużyna końca tabeli. To spora niespodzianka.

Nida Pińczów - Świt Ćmielów 0:1(0:0)