Ta prestiżowa, międzynarodowa impreza organizowana jest od 87 lat, co roku w innym mieście. W Polsce odbywała się dotąd trzykrotnie - w 1939, 1968 i 1992 roku (za każdym razem w Warszawie).
Starania o przyznanie festiwalu Wrocławiowi trwały 10 lat.
Światowe Dni Muzyki w 2014 roku we Wrocławiu
MISWrocław będzie organizatorem Światowych Dni Muzyki w październiku 2014 roku - ogłoszono dziś oficjalnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
W
poradzi sobie z budową Forum Muzycznego do tego czasu - no czyba że tak jak ze stadionu zostanie wywalony na zbity pysk i będzie mógł wygrywać następne przetargi