Super Prezenty w kolejnym wrocławskim centrum handlowym

Materiał informacyjny Super Prezenty
Udostępnij:
Wrocław to miasto słynące z ogromu różnorodności, a dzięki Super Prezentom będzie jej jeszcze więcej. Znana marka oferująca vouchery, karty i zestawy podarunkowe pojawi się w centrum handlowym Magnolia Park już 11 października, a swoich klientów przywita korzystną zniżką!

Przed przystąpieniem do konkretów warto przypomnieć, że Super Prezenty działają na rynku przeżyć już od 2012 roku. Pragnąc zagwarantować klientom unikatowe emocje, spółka sukcesywnie poszerza zakres swojej działalności, rozrastając się nie tylko produktowo, ale przede wszystkim terytorialnie. Lista ponad 3500 przeżyć obejmuje loty, skoki, jazdy szybkimi samochodami, podróże i całe setki innych aktywności dotyczących najróżniejszych kategorii.

Szukaj Super Prezentów w galerii Magnolia Park

Do teraz Super Prezenty we Wrocławiu były kojarzone głównie z Galerią Dominikańską… już niedługo ten stan rzeczy ulegnie zmianie.

Od 11 października podarunki w formie voucherów, kart i zestawów prezentowych zakupisz również w galerii Magnolia Park. Punkt sprzedażowy będzie znajdował się na parterze, tuż obok sklepów Zara i Douglas.

Zapoznaj się z przykładowymi rodzajami przeżyć, które spotkasz w Super Prezentach!

Jazda Subaru
Nie od dziś wiadomo, że Subaru to marka wyjątkowa pod wieloma względami, ze szczególnym naciskiem na tę właśnie „wielość”. Dlaczego? Otóż pojazdy japońskiego giganta zajmowały pierwsze lokaty w wyścigach, rajdach, a nawet plasowały się bardzo wysoko w wynikach sprzedażowych, jako auta typowo użytkowe.

Nic dziwnego, że po kilku dekadach od powstania pierwszego modelu samochód znany głównie z rajdów WRC stał się istną legendą. Od teraz ktoś z Twoich bliskich zasiądzie za jego kółkiem i przekona się, czym jest prawdziwa emocjonalna pożoga. Wręcz ten prezent z okazji urodzin, imienin lub świąt!

Skok ze spadochronem
Chyba nikt na świecie nie zadał pytania „co takiego niesamowitego jest w skoku ze spadochronem?”. Wiadomo przecież, że ta „niesamowitość” kryje się w ekstremalnej dawce emocji! Podczas skoku serce przyspiesza do granic możliwości, a z głowy uciekają wszelkie zbędne myśli. Osoba obdarowana takim rodzajem prezentu doceni przede wszystkim możliwość poczucia nieskrępowanej wolności. Wspomnienia ze skoku pozostają w głowie praktycznie na wieczność!

Usługi pielęgnacyjne w salonach Anny Pikury
Masaże, zabiegi oraz rytuały pielęgnacyjne dostępne w ramach voucherów podarunkowych do salonów Anny Pikury to prawdziwe hity! W zależności od upodobań i pragnień ukochanej osoby wybierzesz odpowiedni rodzaj pielęgnacji, co poskutkuje ulgą, relaksem, polepszeniem stanu skóry, a nawet całkowitą likwidacją wszelkich dyskomfortów i schorzeń.

Kliniki ANNA PIKURA to miejsca, w których zespół kosmetologów opracowuje i wykonuje zabiegi łączące walory kolagenu aktywnego biologicznie z innymi ekskluzywnymi propozycjami marki.

Oprócz tego działalność oferuje autorskie kosmetyki, możliwe do zakupu w ramach vouchera kwotowego.

Wymienione podarunki to jedynie naparstek propozycji znajdujących się w ofercie Super Prezentów. Wymienione przeżycia (i nie tylko) znajdziesz na stronie www.superprezenty.pl, w sieciach Carrefour i Empik, a przede wszystkim w nowo otwartym punkcie na terenie galerii Magnolia Park. Pamiętaj o zniżce -25% na wszystko w dniach 11-23 października!

Dodaj ogłoszenie