Strażak Roku Dolnego Śląska 2018 | Gratulujemy zwycięzcom...

  Strażak Roku Dolnego Śląska 2018 | Gratulujemy zwycięzcom [ZOBACZ WYNIKI]

  ANA

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Strażak Roku Dolnego Śląska 2018 | Gratulujemy zwycięzcom [ZOBACZ WYNIKI]
  We wszystkich kategoriach - Strażak Ochotnik Roku, Jednostka OSP, Dziewczyna Strażaka Roku i Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze - zakończyliśmy głosowanie. Na zwycięzców czekają cenne nagrody! UWAGA! Najlepszą drużynę OSP zaprezentujemy w wydawnictwie albumowym KRONIKA OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH DOLNEGO ŚLĄSKA.
  Strażak Roku Dolnego Śląska 2018 | Gratulujemy zwycięzcom [ZOBACZ WYNIKI]


  To już druga edycja wielkiego plebiscytu prowadzonego pod honorowym patronatem Ryszarda Drozda, Prezesa Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i Pawła Hreniaka, Wojewody Dolnego Śląska. Rok temu poprzednia edycja akcji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców całego Dolnego Śląska.

  WYNIKI GŁOSOWANIA WOJEWÓDZKIEGO

  Kliknij w wybraną kategorię i znajdź swojego kandydata:

  STRAŻAK OCHOTNIK ROKU - finał
  JEDNOSTKA OSP ROKU - finał
  DZIEWCZYNA STRAŻAKA 2018
  MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA 2018


  KLIKNIJ I ZOBACZ FOTORELACJĘ Z WRĘCZENIA NAGRÓD PODCZAS DNIA STRAŻAKA 2018

  ***


  GŁOSOWANIE POWIATOWE ZAKOŃCZONE
  Zobacz zwycięzców i laureatów I etapu - kliknij w wybrany powiat :

  Wrocław i powiat wrocławski
  Jelenia Góra i powiat jeleniogórski
  Legnica i powiat legnicki
  Wałbrzych i powiat wałbrzyski
  bolesławieckidzierżoniowskigłogowski
  górowskijaworskikamiennogórski
  kłodzkilubański lubiński
  lwóweckimilickioleśnicki
  oławskipolkowickistrzeliński
  średzkiświdnickitrzebnicki
  wołowskiząbkowickizgorzelecki
  powiat złotoryjski


  ZGŁOSZENIA DO 16 KWIETNIA

  Zakończyliśmy przyjmowanie kandydatur we wszystkich kategoriach.


  Strażacy to jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających zawodów. To jednocześnie grupa zawodowa, która cieszy się największym zaufaniem społecznym w Polsce. Ratują zdrowie i życie, walczą z ogniem, pomagają w wielu innych sytuacjach. To służba, do której trzeba mieć powołanie.

  KLIKNIJ i zobacz relację z uroczystości Dnia Strażaka 2017 we Wrocławiu

  Osoby, które wstępują do Ochotniczej Straży Pożarnej, robią to z pasji i chęci pomocy innym, a nie ze względu na profity i zaszczyty. Oni również przechodzą szkolenia, dysponują specjalistycznym sprzętem, biorą udział w trudnych akcjach, w których ratowane jest ludzkie życie, zdrowie, dorobek.

  Straż pożarna dba także o edukację i wychowanie.
  Mnóstwo dzieci z naszego regionu należy do Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, w których nie tylko uczą się zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego, lecz mają wiele pozytywnej, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy.


  Partnerka strażaka, czyli żona lub dziewczyna to często najważniejsza osoba w jego życiu.
  Gdyby nie ona, niełatwo mu byłoby naładować życiowe akumulatory, by znów podejmować trudne wyzwania.

  Gazeta Wrocławska po raz kolejny rozpoczyna wielki plebiscyt na Strażaka Roku Dolnego Śląska. Chcemy docenić tych strażaków, którzy szczególnie na to zasługują. Nasza akcja jest okazją, aby podziękować im za ofiarną pracę i poświęcenie.

  Strażaków Roku w głosowaniu wybiorą nasi Czytelnicy. To oni wskażą Strażaka Ochotnika Roku i Jednostkę OSP Roku, najpopularniejszą Młodzieżową Drużynę Pożarniczą i najsympatyczniejszą Żonę/Dziewczynę Strażaka OSP.

  Ważne terminy

  • Rozdanie nagród trzem laureatom z każdej z czterech kategoriinastąpi 13 maja - godz. 14.15 - na wrocławskim Rynku podczas uroczystości Dnia Strażaka. Rozdania dokona Ryszard Drozd, prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP województwa dolnośląskiego i Arkadiusz Franas, redaktor naczelny Gazety Wrocławskiej.
  • Na zgłoszenia kandydatów czekaliśmy do poniedziałku, 16 kwietnia.
  • Głosowanie w kategoriach Strażak Ochotnik i Jednostka OSP Roku odbywało się w dwóch etapach: powiatowym i wojewódzkim.
  • Głosowanie w etapie powiatowym rozpocznie się 6 kwietnia i potrwa do czwartku, 26 kwietnia, do godz. 21. Następnie etap wojewódzki w kategorii Strażak Ochotnik Roku oraz Jednostka OSP Roku rozpocznie się 27 kwietnia i potrwa do 8 maja, do godz. 21. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikują się zwycięzcy głosowania ze wszystkich miast i powiatów. Przechodząc do finału zachowają zdobyte w pierwszym etapie głosy.
  • Głosowanie w kategoriach Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza i Żona/Dziewczyna Strażaka OSP będzie jednoetapowe - od razu wojewódzkie. Rozpocznie się 6 kwietnia i potrwa do 8 maja, do godz. 21.


  WSPANIAŁE NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW!


  Strażak Ochotnik Roku

  Zwycięzcy wszystkich powiatów w kategorii Strażak Ochotnik w etapie powiatowym otrzymają dyplom i awans do finału wojewódzkiego.

  Zwycięzcy w kategorii Strażak Ochotnik w etapie wojewódzkim otrzymają:
  • I miejsce:
   • tytuł Strażaka Roku,
   • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Strażaka Roku,
   • zaproszenie na 3-dniowy pobyt dla dwojga w klimatycznym hotelu Alhambra w Lądku Zdroju
    Pobyt obejmuje: 2 noclegi, śniadania, obiadokolację, 1 kolację przy świecach, 2 karnety na kąpiel w basenie termalnym, 2 seanse w strefie sauny i tężni solankowej

   • podwójne zaproszenie na Cuprum Hits Festiwal 26 maja w Lubinie,
   • wielofunkcyjny telefon Huawei y360-u61


   • oraz zegarek szwajcarskiej firmy Festina

  • II miejsce: dyplom za zajęcie II miejsca, zegarek firmy Festina, podwójne zaproszenie na Cuprum Hits Festiwal 26 maja w Lubinie
  • III miejsce: dyplom za zajęcie III miejsca, zegarek firmy festina, podwójne zaproszenie na Cuprum Hits Festiwal 26 maja w Lubinie


  Jednostka OSP Roku

  Wszyscy zwycięzcy powiatów w kategorii Jednostka OSP otrzymają prezentację na stronie gazetawroclawska.pl i awansują do finału.[/[b]b]

  Zwycięzcy w kategorii Jednostka OSP w etapie wojewódzkim otrzymają:
  • I miejsce: dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Najlepszej Jednostki OSP na Dolnym Śląsku, 3 000 zł oraz 15 pojedynczych zaproszeń na Cuprum Hits Festiwal 26 maja w Lubinie
  • II miejsce: dyplom potwierdzający zdobycie II miejsca na Dolnym Śląsku oraz 2 000 zł
  • III miejsce: dyplom potwierdzający zdobycie III miejsca na Dolnym Śląsku oraz 1 000 zł

  UWAGA! Najlepsza drużyna OSP będzie zaprezentowana w Albumie KRONIKA OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH, która zostanie wydana jeszcze przed wakacjami.

  Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Roku

  W kategorii Najpopularniejsza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza nagrodzimy trzy drużyny! Zwycięzcy otrzymają:
  • I miejsce: dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Najpopularniejszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, voucher na zakupy w sklepie strażackim o wartości 1500 zł!
  • II miejsce: dyplom potwierdzający zdobycie II miejsca, oraz voucher do sklepu strażackiego o wartości 1000 zł!
  • III miejsce: dyplom potwierdzający zdobycie III miejsca oraz voucher do sklepu strażackiego na kwotę 700 zł.


  Najsympatyczniejsza Dziewczyna Strażaka Roku

  W kategorii Najsympatyczniejsza Dziewczyna/Żona Strażaka czekają następujące nagrody:
  • I miejsce: dwuosobowy voucher pobytowy w hotelu SPA, zestaw kosmetyków i voucher o wartości 500 zł na usługę fryzjerską w prestiżowym salonie Wierzbicki&Schmidt we Wrocławiu


  • II i III miejsca: voucher na zabiegi w DAY SPA oraz zestawy kosmetyków:  Dodatkowych informacji udziela Anna Gabińska, tel. 502 499 815, e-mail: anna.gabinska@polskapress.pl.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (1)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo