Starter III gotowy na przyjęcie najemców. Kolejna lokalizacja na start

Artykuł sponsorowany
Spółka Dolnośląskie Inwestycje S.A. jako pierwsza na rynku wrocławskim rozpoczęła budowę mikroapartamentów z myślą o młodych ludziach szukających lokum na start.

S1 - W 2014 roku we Wrocławiu przy ul. Wyb. L. Pasteura został zrewitalizowany budynek, w którym niegdyś znajdował się Hotel Asystenta Uniwersytetu Wrocławskiego. To tutaj powstał Starter 1, a w nim pierwsze mikroapatamenty o powierzchni od 12 do 27 mkw. Wszystkie zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, w każdym znajduje się łazienka, aneks kuchenny, miejsce do pracy i odpoczynku. Potwierdzeniem atrakcyjności lokalizacji i standardu wykończenia mikroapartamentów jest fakt, że blisko 100% zostało wynajętych już w pierwszym semestrze akademickim.

S2 - Tuż obok, przy ul. Plac Grunwaldzki został oddany do użytku budynek Starter II zachowując architektoniczną spójność z istniejącym budynkiem Starter I. Dwa budynki składają się łącznie z 324 mikroapartamentów, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ludzi młodych, zwłaszcza studentów, którzy chętnie wynajmują te lokale w okresie studiów.

Oba budynki tworzą kompleks wielofunkcyjny oferujący oprócz mikroapartamentów, wielostanowiskowy garaż podziemny oraz zlokalizowane w części parterowej lokale gastronomiczne podwyższające atrakcyjność tego miejsca.

We wszystkich obiektach STARTER znajduje się szerokopasmowy Internet, telewizja cyfrowa i samoobsługowa pralnia. Budynki usytuowane są w centrum akademickim Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie największych atrakcji kulturalnych, turystycznych i rekreacyjnych miasta, w odległości zaledwie kilku minut do Starego Miasta i Rynku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się najważniejsze wrocławskie uczelnie: Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski, Akademia Wychowania Fizycznego, a także towarzyszące im kampusy. Ze STARTERA niedaleko jest także do najnowocześniejszych biurowców we Wrocławiu – Grunwaldzki Center i Green Day, gdzie swoje siedziby ma wiele korporacji. Dzięki położeniu STARTER jest bezkonkurencyjnym miejscem do zamieszkania dla studentów i pracowników wrocławskich firm – do miejsca nauki czy pracy bez trudu można dotrzeć na piechotę. Dla fanów dwóch kółek została wybudowana nowoczesna zadaszona rowerownia. O bezpieczeństwo i komfort mieszkańców dba całodobowa ochrona z systemem telewizji CCTV.

S3 - W 2020r. została zakończona budowa kolejnego obiektu pod nazwą STARTER, zlokalizowanego w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Dyrekcyjnej 1.
W 6-piętrowym budynku znajduje się 255 mikroapartamentów o powierzchni od 11 do 35m2. Wszystkie mikroapartamenty są wykończone w standardzie „pod klucz” wysokiej jakości materiałami. Wszystkie lokale Starter III podobnie jak w poprzednich budynkach zostały wyposażone w aneks kuchenny z AGD, telewizor, szerokopasmowy Internet, klimatyzację, ogrzewanie miejskie. W budynku znajduje się ochrona całodobowa. Lokale otwierane są za pomocą kart magnetycznych. Na parterze zlokalizowana jest pralnia do której można wejść bezpośrednio z klatki schodowej budynku. Biuro obsługi najmu i sprzedaży znajduje się również w budynku.

Nieruchomość Starter III położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie nowej galerii handlowej WROCLAWIA i nowego dworca PKS. W promieniu kilkuset metrów znajdują się: Dworzec Główny PKP, wrocławski Aquapark, Sky Tower, wiele nowych biurowców i innych centrów handlowych. Ogromnym atutem tej lokalizacji jest położony w odległości krótkiego spaceru Uniwersytet Ekonomiczny i Uniwersytecki Szpital Kliniczny wraz z wydziałem farmacji oraz zlokalizowany w niedużej odległości Rynek Starego Miasta.

Już teraz można zarezerwować lokal na nowy semestr akademicki lub w systemie hotelowym rezerwując na doby.

dla pierwszych gości Starter 3 – promocja - miesiąc gratis
(promocja dotyczy umów zawartych do dnia 15.07.2020 r. dla lokali na STARTER 3, na czas minimum rok i dotyczy 12 miesiąca)

Dodaj ogłoszenie