Spotkajmy się w Coffee Street

nnb
Coffee Street jest miejscem wyjątkowym, którego wnętrza przenika historia, a wypełnia współczesny i nietuzinkowy styl. Nasza restauracja mieści się w kamienicy znajdującej się we wschodniej pierzei rynku, dokładnie na Felczerskiej 13. Źródła historyczne są bardzo ubogie w informacje o budynku, czyniąc z niego jedno z najbardziej tajemniczych miejsc w centrum miasta.

Wnętrze restauracji nawiązuje do zabytkowego deptaku gryfowskiego, który porównać można do romantycznej, włoskiej uliczki, gdzie każdy Gość, który ją odwiedzi znajdzie chwilę wytchnienia w zabiegany dzień. Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy dwie klimatyzowane, nastrojowe sale, idealnie nadające się na rozmaite uroczystości rodzinne. Słowami ciężko oddać klimat i ducha tego miejsca, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej kameralnej restauracji, gdzie dostarczymy Państwu wrażeń zarówno estetycznych jak i kulinarnych.

Bogata karta dań, w której każdy znajdzie coś dla siebie, zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienie, ponieważ najważniejszym walorem naszych dań jest smak. Smaczna kuchnia, miła obsługa i niewygórowane ceny – to właśnie Coffee Street!
Marka która stworzyliśmy w 2010 roku przez ostatnie dziewięć lat mocno zarysowała się na kulinarnej mapie gryfowskiego Rynku. W tym czasie mocno ewoluowała ona od kawiarni do restauracji – pizzerii, w której oprócz przepysznych kaw i deserów serwowane są dania obiadowe, pizza, makarony, ryby i sałatki. Niezmiennie pracujemy nad tym by była przyjazna i zawsze otwarta na Gości. Dbamy również o najmłodszych, na których czeka specjalny kącik zabaw. Nasze starania i wysiłki nie pozostały bez echa. Cieszymy się dużą popularnością, a w 2018 zdobyliśmy tytuł Restauracji Roku 2018 w naszym regionie, za co jeszcze raz pragniemy podziękować naszym Fanom i Gościom.

Nasza filozofia kuchni oparta jest na najlepszych standardach europejskich.

Karta menu w dużej mierze opiera się na sezonowości produktów i delikatnie zmienia się razem z porami roku, dlatego też zawsze warto pytać obsługę o zupę czy też danie dnia! W naszym menu znajdą Państwo zarówno pozycje z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i śródziemnomorskiej. Również Nasza pizza cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Sekretem jej jest świeże, chrupkie ciasto obsypane po same brzegi składnikami. Łasuchy oraz kawosze, też mogą oddać się chwili zapomnienia, przy porannej prasie, słodkich deserach, naszych wypiekach i filiżance aromatycznej włoskiej kawy.

Serwujemy dania zarówno na miejscu, jak i na dowóz. Zachęcamy również do rezerwacji stolików, zwłaszcza na weekendy. Taka możliwość istnieje w każdy powszedni dzień tygodnia i zagwarantuje Państwu Wasz ulubiony stolik.
Zachęcamy Państwa do odwiedzin i skosztowania, naprawdę warto! Spotkajmy się w „Kawowej Uliczce”!

Restauracja Coffee Street

ul. Felczerska 13
Gryfów Śląski
Tel. 75 781 23 39

Usługi:
usługa gastronomiczna, jedzenie na dowóz i wynos, cateringi, organizowanie imprez okolicznościowych,

Mistrz Błachowicz liczy na nokaut!

Wideo