SPORTOWIEC ROKU | Walcz o głosy!

[email protected]
Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie SPORTOWIEC 2017. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji o naszej akcji.

DODAJ ZDJĘCIE I LINK DO WYNIKÓW GŁOSOWANIANa liście aktualnych wyników głosowania przy imieniu i nazwisku/nazwie może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo głosujący łatwiej rozpoznają kandydata, na którego chcą oddać głos.

Dodatkowo zdjęcie na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebooku.

DODAJ ZDJĘCIE I LINK - KLIKNIJ

JAK WALCZYĆ O GŁOSY
Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o głosy warto poprosić swoich kibiców! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania (można to zrobić także za pomocą np. Skype’a lub innego komunikatora).

W SERWISIE FACEBOOK
Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj post na profilu lub fanpage'u z instrukcją głosowania. Zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania, odpowiadaj na komentarze
  • na czas trwania plebiscytu zmień tło na profilu lub fanpage'u
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękując za głosy
  • Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie. Dla kandydatów bezpłatnie przygotowujemy plakaty zachęcające do głosowania.

POBIERZ GRAFIKĘ PROMOCYJNĄ NA FACEBOOK

GRAFIKI DO ŚCIĄGNIĘCIA

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE
Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.gazetawroclawska.pl/sport i www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku i w papierowej wersji Gazety Wrocławskiej.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCHW czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każdy kandydat może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela Anna Gabińska - tel. 502 499 815, e-mail: [email protected]

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem: www.gazetawroclawska.pl/sportowiec2017

Wideo