Specjaliści od zębów

Artykuł sponsorowany OMNI-DENT

Specjaliści od zębów

Centrum Endodoncji i Stomatologii Estetycznej OMNI DENT we Wrocławiu działa od ponad 20 lat. To zespół stomatologów, ortodontów i chirurgów, który pomógł już setkom tysięcy osób, przychodzących często całymi rodzinami. Nieustające zaufanie wynika z rzetelności, z profesjonalizmu i pozytywnej atmosfery.

- Podczas pracy z pacjentami, mamy codziennie okazję sprawdzać swoją wiedzę w praktyce, mimo to nie osiadamy na laurach i wciąż się dokształcamy. Nasz zespół uczestniczy nie tylko w szkoleniach typowo medycznych, śledzimy też nowinki techniczne. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować dobrane metody leczenia i profilaktyki. Nie boimy się tego, co nowe. Do naszej kliniki chętnie sprowadzamy nowe sprzęty, które po serii testów zostają, aby służyć naszym pacjentom. Jeśli nie spełniają naszych rygorystycznych wymogów jakości, wtedy po prostu zwracane są do producentów.

Trendy cyfryzacji

- Wychodząc naprzeciw ogólnoświatowym trendom cyfryzacji w stomatologii, używamy cyfrowej diagnostyki radiologicznej – radiowizjografia, zdjęcia pantomograficzne. Wprowadziliśmy nowy wymiar protetyki i ortodoncji, zastępując tradycyjne, często niewygodne dla pacjentów wyciski - cyfrowymi, dzięki zastosowaniu skanerów wewnątrzustnych. Cała procedura ułatwia komunikację z laboratorium protetycznym, które również w oparciu o nowoczesną aparaturę skanującą i drukarki 3D gwarantuje wykonanie wysokiej jakości prac i po prostu lepiej dopasowanych i bardziej estetycznych.

W ramach usług, gabinet stomatologiczny oferuje nie tylko profilaktykę oraz leczenie, ale również protetykę i stomatologię estetyczną. Zajmujemy się, m.in. wybielaniem zębów, zakładaniem koron, mostów, licówek oraz implantów. Pełna oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in: chirurgię stomatologiczną, diagnostykę radiologiczną, leczenie kanałowe, implanty zębów, leczenie kobiet w ciąży, ortodoncję, protetykę, stomatologię dziecięcą, estetyczną, czy zachowawczą, a dla pacjentów najbardziej wymagających i zestresowanych - zabiegi w sedacji podtlenkiem azotu.

Zapraszamy.

Centrum Endodoncji i Stomatologii Estetycznej OMNI DENT

ul. Ślężna 185a/1a   
53-110 Wrocław  
tel. 71 7809298
tel. 71 7809297
kom. 7950560222
www.omnident.pl

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 94/3
tel. 71 7805075
kom. 7950560222

Dodaj ogłoszenie