Sparingi. Zagłębie Lubin - Sigma Ołomuniec 1:1. Bramki po strzałach głową

Jacek Czaplewski
zaglebie.com
Sparingi. Zagłębie Lubin w meczu kontrolnym w Opalenicy zremisowało z czeską Sigmą Ołomuniec 1:1. Wyrównującą bramkę zdobył Jakub Sypek.

"Miedziowi stracili bramkę już w 23 sekundzie. Po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę głową do siatki skierował Jakub Matoušek. Dopiero pod koniec spotkania odpowiedział mu Jakub Sypek Pomocnik trafił również głową, ale po centrze z prawej flanki od Adama Ratajczyka.

Zagłębie Lubin - Sigma Ołomuniec 1:1 (0:1)
Bramki: Sypek 82' - Matoušek 1'
Żółte kartki: Balić, Dudziński - Gressák, Chvatal

Zagłębie Lubin:
I połowa: Hładun - Chodyna, Simić, Kruk, Balić - Szysz, Baszkirow, Łakomy, Pakulski, Starzyński, Żivec - Podliński.
II połowa: Forenc - Chodyna (60' Wójcicki), Simić (60' Lepczyński), Kruk (60' Soler), Balić (60' Bartolewski) - Szysz (60' Ratajczyk), Baszkirow (60' Poręba), Łakomy (60' Pakulski), Starzyński (60' Dudziński), Żivec (60' Sypek), Podliński (60' Pieńko.

Euro 2020. Niedziela, godzina 21:00, Wembley w Londynie. Tego dnia, o tej godzinie, w tym miejscu rozpocznie się finał, który wyłoni nowego mistrza Europy. Do tytułu pretendują Włosi, którym kibicuje większość fanów spoza Wysp, i Anglicy, a więc współgospodarze imprezy. Zobaczcie najlepsze memy przed pierwszym gwizdkiem Holendra Björna Kuipersa.

Memy przed finałem Włochy - Anglia: Cała Europa za Italią [GALERIA]