Sparing Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1:1 (ZDJĘCIA)

red, PK
Sparing Śląsk - Miedź 1:1, Wrocław 29 czerwca Paweł Relikowski
W towarzyskim meczu rozegranym na stadionie przy ulicy Oporowskiej Śląsk Wrocław zremisował z Miedzią Legnica. Sparing Śląska z Miedzią zakończył się wynikiem 1:1. W pierwszej połowie po rzucie rożnym bramkę strzelił Waldemar Sobota. Miedź wyrównała pod koniec 2. połowy – strzałem Jakuba Grzegorzewskiego.

– Przed tym meczem trenowaliśmy zaledwie 4 dni, nastawialiśmy się przede wszystkim na defensywę, żeby nie stracić dużo bramek. Straciliśmy jedną po stałym fragmencie gry. Sami też jedną strzeliliśmy – mówił zadowolony z meczu Zbigniew Zakrzewski , napastnik Miedzi Legnica. Miedź trenuje dopiero od 4 dni. Dla piłkarzy z Legnicy to był pierwszy mecz przygotowawczy. Śląsk zagrał już trzeci sparing. W poniedziałek piłkarze WKS-u wyjeżdżają na zgrupowanie do Austrii.

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1:1 (1:0)
Bramki:
Sobota 15 - Grzegorzewski 87.

Śląsk (I połowa): Kelemen - Dankowski, Grodzicki, Kaźmierczak, Dudu - Sobota, Fedyna, Stevanović, Mila, Granell - Plaku. II połowa: Wrąbel - Socha, Wasiluk, Pawelec, Spahić - Majcher, Hołota, Uliczny, Przybylski, Patejuk - Paixao.

Miedź: Bledzewski (31 Ptak) - Bany, Paszliński, Garzeł, Wołczek - Lenkiewicz, Mowlik, Kasperkiewicz, Glenc, Zasada - Zakrzewski. W II połowie grali także: Winogrodzki, Bartczak, Tanżyna, Makowski, Woźniczka, P. Szymański, B. Szymański, Szczepaniak, Madejski, Grzegorzewski, Dymowski.