Śmierć matki i syna na Brochowie. Czy to morderstwo?

  Śmierć matki i syna na Brochowie. Czy to morderstwo?

  Zdjęcie autora materiału

  Marcin Rybak

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©Andrzej Wisniewski / Polskapresse

  Prokuratura bada okoliczności śmierci matki i syna, mieszkańców Brochowa we Wrocławiu. Ich ciała znaleziono w sobotę w mieszkaniu przy ulicy Mościckiego. Zmarły mężczyzna miał 47 lat. Jego matka - 67.
  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©Andrzej Wisniewski / Polskapresse

  Na środę zaplanowana jest sekcja zwłok. Wtedy możliwa będzie odpowiedź na pytanie co się stało. Po wstępnych oględzinach ciał na miejscu zdarzenia, prokuratura i policja uznały, że nie ma dowodów na udział osób trzecich. - Nie ma oczywistych śladów, wskazujących na zabójstwo, co nie znaczy, że do niczego takiego nie doszło – mówi nam osoba znająca szczegóły sprawy. - To może być zabójstwo. Przynajmniej jednej osoby. Musimy poczekać na wyniki sekcji. Wcześniej wszelkie spekulacje są przedwczesne.

  Wspomniane przez naszego rozmówcę „spekulacje” dotyczą tzw. „samobójstwa rozszerzonego”. Czyli takiej sytuacji, w której sprawca zabija a potem sam popełnia samobójstwo.

  Zobacz też:

  UWAGA! TVN: Wezwał karetkę do schorowanego ojca. Lekarz chciał jego ukarania  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Słuchajcie słuchajcie...

  Herold (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 5

  ...czytelnicy GW. Bez czytania artykułu ogłasza się co następuje: policja nie znalazła dowodów na udział osób trzecich i obwieszcza samobójstwa w tem samym miejscu i tym samym czasie. Wiadomo -...rozwiń całość

  ...czytelnicy GW. Bez czytania artykułu ogłasza się co następuje: policja nie znalazła dowodów na udział osób trzecich i obwieszcza samobójstwa w tem samym miejscu i tym samym czasie. Wiadomo - sprawa rozwiązana i statystyka się zgadza.

  A teraz idę przeczytać, że miałem rację.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo