Ślubowanie nowo przyjętych policjantów we Wrocławiu [ZOBACZ]

W czwartek 5 marca br. o godzinie 12:00 w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyła się uroczystość ślubowania 45 nowych policjantek i policjantów przyjętych do służby. Szeregi dolnośląskiej Policji zasilili kolejni funkcjonariusze. Akty ślubowania nowo przyjętym wręczył pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Dariusz Wesołowski.

Garnizon dolnośląski przyjął w swoje szeregi 45 nowych policjantek i policjantów. W dniu 5 marca 2020 roku słowa roty ślubowania wypowiedzieli stojąc na baczność. Uroczysta ceremonia odbyła się o godzinie 12.00 w Domu Klubowym "Śnieżka" przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Praca w policji: Jakie wymogi trzeba spełniać, by zostać policjantem?

Policjantkom i policjantom akty ślubowania wręczył pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Dariusz Wesołowski. Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci funkcjonariusze zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych województwa dolnośląskiego.

NAJBLIŻSZE TERMINY PRZYJĘĆ DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO:


  • 21 kwietnia 2020 r.
  • 13 lipca 2020 r.
  • 16 września 2020 r.
  • 5 listopada 2020 r.
  • 30 grudnia 2020 r.

Zobacz też:
Tak wygląda egzamin sprawnościowy do policji we Wrocławiu

Strefa Biznesu - Boże Ciało 2023. Gdzie i za ile wyjadą Polacy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 16

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

C
Czlowiek

Złoża przysięgę która będą łamać jak przystało na milicje i będą służyć okupantowi nie Polakom,jak kiedyś rozlicza swoich szefów i zaczną służyć Polakom to będę mówił o nich policja nie milicja.

P
Paweł

Zdjęcie 10 i te miny ?

G
Gość
5 marca, 15:33, Gość:

Ciekawe czy będą służyli POLAKOM, czy będą się zasłaniać rozkazami i będę służyli obecnej władzy.

5 marca, 15:36, Gość:

Obecnej władzy służą porządni a pozostałości PO= szczeniaki UB=SB.

5 marca, 15:51, Gość:

Debil

A jak dają sobie radę co poniektórzy?? Przestraszone małe dzieci które się wyszkoli na bydlaka który katuje w celi niewinnego

B
Buli

Bazyl nie możesz być Policjantem !

Tyjestes Romem przecież :)

b
bhj
5 marca, 15:34, Gość:

Myślę,że to nie są po[wulgaryzm]ki-szczeniaki UB=SB.

Nie, to księża kochający ojczyznę, co tymczasowo zrzucili sukienki. Nie umieją strzelać, ale będą kropić szczotką z kibla. Takie głupie komentarze walisz, że strach ogarnia.

Ł
Łoli

Michalina czy tyjestes już st aspirantem ?

m
mruk apolinary

Brawo dla nowych adeptów w policji! Dobrej służby i jak najmniej przykrych zdarzeń. Powodzenia!

W
Wro

Widać kryzys idzie bo się tylu desperatów znalazło.

W
Widz
5 marca, 16:01, oliok:

FRASYNIUK też NIEWINNY za atakowanie policjanta .  Wg. SĘDZINY M. ZWIERZYŃSKIEJ działał w imieniu demokracji - czyli od dziś każdy może sobie BEZKARNIE SKOPAĆ POLICJANTA. A SĘDZINĘ TEŻ można w imieniu demokracji kopnąć w 4-litery ?

Mam nadzieję że, znajdzie sie ktoś kto dobierze sie do 4 liter nadzyczajnej kaście.

o
oliok

FRASYNIUK też NIEWINNY za atakowanie policjanta .  Wg. SĘDZINY M. ZWIERZYŃSKIEJ działał w imieniu demokracji - czyli od dziś każdy może sobie BEZKARNIE SKOPAĆ POLICJANTA. A SĘDZINĘ TEŻ można w imieniu demokracji kopnąć w 4-litery ?

G
Gość
5 marca, 15:44, kowal:

co tam [wulgaryzm] robił czarnuch???

Pełnił najważniejszą rolę, kiedyś u boku komendanta chodził jego zastępca do spraw politycznych a teraz chodzi czarnuch. Dobre jest to że można od razu rozpoznać jego funkcję bo z daleka widać sukienkę albo koloratkę.

s
s

Jak trwoga to po pomoc do policji, mam nadzieję, że przyjęli jakichś normalnych fajnych ludzi.

k
kowal

co tam [wulgaryzm] robił czarnuch???

G
Gość
5 marca, 15:33, Gość:

Ciekawe czy będą służyli POLAKOM, czy będą się zasłaniać rozkazami i będę służyli obecnej władzy.

Obecnej władzy służą porządni a pozostałości PO= szczeniaki UB=SB.

G
Gość

Myślę,że to nie są po[wulgaryzm]ki-szczeniaki UB=SB.

Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie