Słoweńcy nadal w gazie. Živec i Bohar dali Zagłębiu zwycięstwo w sparingu z Karviną

DF
Zagłębie Lubin S.A.
Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin w swoim czwartym sparingu podczas zimowego obozu przygotowawczego pokonali MFK Karviná 2:1. Bramki dla „Miedziowych” zdobyli Saša Živec i Damjan Bohar.

Lubinianie podczas poniedziałkowego sparingu szybko – bo już w 6. minucie – objęli prowadzenie. Zagłębie przejęło piłkę na połowie rywala, futbolówka trafiła na do Alana Czerwińskiego przy prawym narożniku boiska, skąd obrońca „Miedziowych” dośrodkowywał do Sašy Živca. Słoweniec, znajdując się kilkanaście metrów od bramki, oddał ładny strzał z powietrza.

Wrocławski żużel sprzed lat, rok 2004: Atlas na kevlarze. Ha...

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Damjan Bohar. Skrzydłowy Zagłębia otrzymał od Ľubomíra Guldana długie podanie za plecy obrońców i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera MFK.

Dawid Kubacki przez dziesięć konkursów Pucharu Świata nie schodził z podium. Co prawda w drugich zawodach w Sapporo nie znalazł się w czołowej trójce, co nie zmienia faktu, że w klasyfikacji generalnej jest blisko lidera! Sprawdźcie, kto rządzi w tym sezonie skoków narciarskich.WAŻNE – do kolejnych miejsc przejdź za pomocą gestów lub strzałek!

Kubacki po Sapporo w TOP 3 (aktualna czołówka KLASYFIKACJI G...

Zespół z Karviny stać było na tylko jedno trafienie. W zamieszaniu pod bramką strzeżoną przez Konrada Forenca trafienie zanotował Marek Hanousek.

Lubinianie w tureckim Belek będą przebywać do 31 stycznia. Dzień wcześniej zmierzą się z Beroe Stara Zagora.

KGHM Zagłębie Lubin – MFK Karviná 2:1 (1:0)
Bramki: Živec 6, Bohar 49 – Hanousek 61.
Zagłębie: Forenc – Czerwiński (53. Chodyna), Kopacz, Guldan (63. Balić), Oko – 7. Živec (53. Szysz), Tosik (81. Soszyński), Starzyński, Tajti (70. Pakulski), Bohar – Białek.
MFK (skład wyjściowy): Neuman – Ndefe, Mendes, Stropek, Čonka – Galuška, Smrž, Lingr, Taïwo, Ba Loua – Petráň.