Śląsk Wrocław vs Wisła Płock – zapowiedź meczu!

Materiał informacyjny Superbet
W sobotę ostatnie spotkanie z udziałem Śląska Wrocław przed przerwą na kadrę. Wojskowi zmierzą się na swoim boisku z Wisłą Płock. Czy gospodarze kolejny raz wykorzystają atut swojego boiska? A może to goście zaskoczą zakłady bukmacherskie i wrócą do domu z kompletem punktów? Zapraszamy na zapowiedź tego meczu!

Śląsk Wrocław

Wojskowi z Wrocławia po 21 kolejkach mają na swoim koncie 29 punktów. Można śmiało powiedzieć, że Śląsk uczestnicy w walce o europejskie puchary, które może zagwarantować nawet 4 pozycja w tabeli. Warto jednak podkreślić, że ciężko będzie dokonać tej sztuki, jeśli gospodarze sobotniego spotkania nie poprawią się w delegacjach. O ile do dyspozycji Śląska na swoim boisku nie można mieć żadnych zastrzeżeń, ponieważ są jedną z najlepszych drużyn w Ekstraklasie pod tym kątem, o tyle na wyjazdach jest całkowicie odwrotnie.

W ostatnim czasie Śląsk nie jest w najlepszej formie, co widać na podstawie poprzednich pięciu meczów, z których zanotowali tylko jedno zwycięstwo. W tym gorszym okresie wpadła im również pierwsza porażka domowa w starciu z Legią Warszawa. Wojskowi mają swoje problemy, z którymi muszą się uporać przed meczem z Wisłą Płock. Porażka z niżej notowanymi Nafciarzami mogłaby ostatecznie zamknąć im drogę do pucharów i sprawić, że obecna kampanii powoli się zakończy.

Na podstawie analizy ostatnich spotkań tego zespołu można powiedzieć, że Śląsk musi popracować nad defensywą, ponieważ ani razu nie udało się tej drużynie zachować czystego konta, ale ofensywa również nie powalała rywali na kolana, ponieważ w poprzednich 5 starciach ani razu nie zdobyli więcej niż jednego gola.

Czy już niedługo dojdzie w Śląsku do zmiany trenera? Spotkanie z Wisłą Płock może być decydujące w tej sprawie. Więcej informacji tutaj.

Śląsk Wrocław statystyki:

· Śląsk Wrocław w tym sezonie przegrał tylko jedno spotkanie domowe.

· Śląski nie wygrał w dwóch ostatnich meczach ligowych.

· 4 z 5 ostatnich meczów tej drużyny to wyniki -2,5 gola.

· Śląsk Wrocław stracił przynajmniej jedną bramkę w sześciu poprzednich meczach Ekstraklasy.

· Wojskowi ostatni raz czyste konto na boiskach Ekstraklasy zachowali w rywalizacji wyjazdowej ze Stalą Mielec.

· Śląsk Wrocław po wznowieniu rozgrywek wygrał tylko jedno spotkanie na swoim obiekcie.

· Wrocławianie stracili przynajmniej jednego gola w trzech ostatnich meczach domowych.

· Dwie z trzech ostatnich rywalizacji domowych Śląska to wyniki BTTS.

· Wrocławianie to jedna z najlepszych drużyn Ekstraklasy pod kątem występów na swoim boisku.

· Śląsk Wrocław wygrał dwa ostatnie mecze domowe z Wisłą Płock.

Wisła Płock

Dobrą wiadomością dla fanów Śląska Wrocław jest z pewnością forma najbliższego rywala. Wisła Płock przeplata porażki z remisami i w ostatnich 5 meczach nie zaznała smaku zwycięstwa. Nafciarze powoli zbliżają się do niebezpiecznej strefy, jaką jest realne zaangażowanie się w walkę o utrzymanie. Na ten moment mają 8 punktów przewagi nad Podbeskidziem, więc sytuacja jest względnie bezpieczna, jednak w Ekstraklasie wszystko zmienia się w mgnieniu oka.

Słaba dyspozycja Śląska Wrocław w ostatnich meczach będzie mogła się poprawić w sobotę, ponieważ Wisła Płock w każdym z poprzednich 3 meczów wyjazdowych straciła przynajmniej 2 gole. W tym czasie Nafciarze zaliczyli jeden remis i dwie porażki.

Wisła w ostatniej kolejce zaskoczyła typerów, którzy chcieli wykorzystać swój bonus od zakładów bukmacherskich, ponieważ ku zdumieniu analityków potrafiła urwać punkty trzeciej drużynie tabeli, czyli zespołowi Rakowa Częstochowa.

Wisła Płock statystyki

· Nafciarze przegrali w dwóch ostatnich rywalizacjach we Wrocławiu.

· W trzech poprzednich meczach tych drużyn we Wrocławiu nie było remisu.

· Wisła Płock strzeliła przynajmniej jednego gola w czterech ostatnich delegacjach do Wrocławia.

· Wisła Płock nie wygrała w pięciu ostatnich meczach Ekstraklasy.

· Nafciarze stracili przynajmniej dwie bramki w trzech ostatnich meczach wyjazdowych Ekstraklasy.

· Wisła Płock nie wygrała żadnego z trzech poprzednich meczów wyjazdowych.

· Dwie ostatnie rywalizacje tych drużyn we Wrocławiu zakończyły się wynikiem BTTS.

· Oba zespoły w tabeli dzieli dokładnie 5 punktów.

· Wisła Płock na ten moment strzeliła więcej bramek w Ekstraklasie niż Śląsk Wrocław.

Zakłady bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem dla zakładów sportowych Superbet jest Śląsk Wrocław. Wojskowi od początku sezonu bardzo dobrze prezentują się na swoim boisku i analitycy tego bukmachera uważają, że tym razem powinno być podobnie. Zwłaszcza że gospodarze zmierzą się z drużyną, która w ostatnim czasie jest jedną z najsłabszych ekip w Ekstraklasie.

Wisła Płock nie potrafi się przełamać i notuje serię meczów bez wygranej. W związku z tym zakład na 1X powinien być tutaj dobrym wyborem. Przypomnijmy, że w obecnej kampanii Śląsk Wrocław doznał tylko jednej porażki w meczu domowym – z Legią Warszawa i raczej nic nie wskazuje na to, aby mieli przegrać po raz drugi akurat z Wisłą Płock.

Zakłady bukmacherskie – sprawdź więcej typów!

W tym spotkaniu możemy być świadkami bramek, głównie ze względu na słabą dyspozycję defensywną Nafciarzy. Wisła straciła przynajmniej 2 gole w 3 poprzednich delegacjach, a warto również odnotować, że w 2 z tych 3 spotkań padł wynik +3,5 gola. Śląsk Wrocław w ostatnim czasie także traci przynajmniej jedną bramkę w meczu, dlatego też można pokusić się o wybranie opcji na BTTS w tej rywalizacji. Jest ona dostępna na stronie zakładów bukmacherskich, takich jak właśnie Superbet. Sprawdź najciekawsze propozycje na mecze Śląska Wrocław i nie tylko!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Dodaj ogłoszenie