Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (LIVE - II POŁOWA)

Relacja z meczu Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk od godz. 20.30.

Sędziuje: Robert Małek (Zabrze).

Śląsk Wrocław: Rafał Gikiewicz - Mariusz Pawelec, Marek Wasiluk, Jarosław Fojut, Piotr Celeban - Rok Elsner, Sebastian Dudek - Waldemar Sobota (88. Tadeusz Socha), Sebastian Mila, Łukasz Madej (73. Przemysław Każmierczak) - Johan Voskamp (79. Cristian Omar Diaz). Trener: Orest Lenczyk.

Lechia Gdańsk: Wojciech Pawłowski - Rafał Janicki, Sergejs Kożans, Luka Vućko, Vytautas Andriuskevicius - Abdou Razack Traore, Marcin Pietrowski, Łukasz Surma, Paweł Nowak (62. Piotr Wiśniewski), Lewon Hajrapetjan (88. Kamil Poźniak) - Fred Benson. Trener: Tomasz Kafarski.

Koniec. Śląsk wygrywa i umacnia się na czele T-Mobile Ekstraklasy.

90. min - Do historycznego zwycięstwa Śląska na nowym stadionie brakuje już tylko 3 minuty, bo właśnie tyle dolicza arbiter.

87. min - rzut rożny dla Lechii. Strzał Vućko, ale minimalnie niecelny.

84. min - było groźnie w polu karnym Śląska. Goście domagają się karnego, ale sędzia Małek jest niewzruszony zachowaniem piłkarzy Lechii.

82. min - Diaz próbuje lobować Pawłowskiego. Nie trafia w bramkę.

79. min - Diaz za Voskampa. Sytuacja Elsnera... uderzenie niecelne.

78. min - z 20 metrów uderza Kaźmierczak. Piłka w rękach Pawłowskiego.

75. min - ładne podanie Pietrowskiego. Janicki ma okazję do strzału. Jednak jego uderzenie z narożnika pola karnego bez trudu broni Gikiewicz.

73. min - Przemysław Kaźmierczak na boisku! Zmienił Madeja.

68. min - teraz w pole karne z piłką wbiegał Voskamp, jednak został zablokowany przez obrońców. Zaczyna się gra z kontry Śląska. Doczekamy się kolejnych bramek?

67. min - mecz się ożywił. Wydawało się, że Mila dojdzie do piłki, ale wyprzedził go Lewon Hajrapetjan.

65. min - rajd Łukasza Madeja, pomocnik wycofuje piłkę, ładnie Śląsk wychodzi z presingu przyjezdnych, ale ostatecznie akcję strzałem z 40 metrów kończy Dudek. A miał z prawej strony Madeja, który nie był kryty przez zawodników z Gdańska.

62. min - Piotr Wiśniewski zmienia Pawła Nowaka w drużynie Lechii.

51. min - GOL! Pierwszy strzał Śląska na bramkę i gol. Autorem - niezawodny Johan Voskamp.

46. min - witamy na drugiej połowie. Liczymy, że będzie inna niż pierwsza, która była zupełnie bez historii.