Śląsk - Wisła Kraków 1:1. Remis na śniegu [ZDJĘCIA 12.02.2021, WYNIK]

Paweł Relikowski
ŚLĄSK - WISŁA KRAKÓW 1:1 (WYNIK, ZDJĘCIA 12.02.2021). Śląsk Wrocław zremisował z Wisłą Kraków w meczu 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Mecz rozgrywany był w anormalnych warunkach, bo na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem nad stadionem rozpętała się niemała śnieżyca. Trzeba było linie pomalować na pomarańczowo i grać jaskrawą piłką, a o wielu zagraniach decydował przypadek. WKS wyszedł na prowadzenie po golu Mathieu Scaleta. Wyrównał - jeszcze przed przerwą - Yaw Yeboah. W drugiej połowie drugą żółtą, a w konsekwencję czerwoną, kartkę zobaczył Marcel Zylla. Gospodarze remis zawdzięczają Matusowi Putnockiemu, który obronił rzut karny.WAŻNE! Chcesz obejrzeć zdjęcia? Kliknij w pierwsze, a do kolejnych przejdziesz za pomocą strzałek lub gestów na telefonie. Pawel Relikowski / Polskapress
ŚLĄSK - WISŁA KRAKÓW 1:1 (WYNIK, ZDJĘCIA 12.02.2021). Śląsk Wrocław zremisował z Wisłą Kraków w meczu 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Mecz rozgrywany był w anormalnych warunkach, bo na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem nad stadionem rozpętała się niemała śnieżyca. Trzeba było linie pomalować na pomarańczowo i grać jaskrawą piłką, a o wielu zagraniach decydował przypadek. WKS wyszedł na prowadzenie po golu Mathieu Scaleta. Wyrównał - jeszcze przed przerwą - Yaw Yeboah. W drugiej połowie drugą żółtą, a w konsekwencję czerwoną, kartkę zobaczył Marcel Zylla. Gospodarze remis zawdzięczają Matusowi Putnockiemu, który obronił rzut karny. WAŻNE! Chcesz obejrzeć zdjęcia? Kliknij w pierwsze, a do kolejnych przejdziesz za pomocą strzałek lub gestów na telefonie.