Śląsk - Hapoel WYNIK i TRANSMISJA NA ŻYWO - Liga Konferencji (SKŁADY - III runda kwalifikacji, gdzie oglądać? o której mecz? 5.08.2021)

od 16 lat
Śląsk - Hapoel Beer Szewa WYNIK i TRANSMISJA NA ŻYWO od godz. 20. Gdzie oglądać mecz Śląsk - Hapoel w TV oraz w internecie? Tak blisko, a jednocześnie tak daleko. Śląsk Werocław rozpoczyna zmagania w III rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA. Rywalem - czwarta drużyna ligi izraelskiej Hapoel Beer Szewa. Początek meczu Śląsk - Hapoel o godz. 20. WYNIK NA ŻYWO można śledzić poniżej. TRANSMISJA NA ŻYWO w TV i w internecie na Polsat Sport oraz na platformie Ipla.

Śląsk - Hapoel WYNIK i TRANSMISJA NA ŻYWO, Liga Konferencji, 5.08.2021, godz. 20

ŚLĄSK - HAPOEL NA ŻYWO

Śląsk - Hapoel. OPRAWA kibiców Śląska. Kibice Śląska Wrocław na początku meczu III rundy kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA z izraelskim Hapoelem Beer Szewa odpalili race. Mecz został przerwany na kilkanaście minut.Już tuż przed rozpoczęciem meczu wiadomo było, że pseudokibice Śląska Wrocław odpalą race. Na trybunie pojawiła się sektorówka, pod którą zaczęła się dystrybucja pirotechniki. Zapalono ją w 2 min meczu. Cały stadion bardzo szybko spowiły kłęby dymu. Sędzia przerwał mecz, a zawodnicy obu drużyn zeszli do szatni. Wrócili z niej po kilkunastu minutach. Po krótkiej rozgrzewce spotkanie zostało wznowione.Za odpalanie rac na meczach europejskich pucharów grożą od UEFA słone kary, w tym zamknięcie trybun na kolejne spotkania.WAŻNE! Do kolejnych zdjęć przejdziesz za pomocą strzałek lub gestów na telefonie.

Śląsk - Hapoel. Racowisko na stadionie. Mecz przerwany na ki...

Śląsk - Hapoel. Tak blisko, a zarazem tak daleko. Śląsk Wrocław jest już tylko dwa kroki od fazy grupowej Ligi Konferencji UEFA. To byłaby duża niespodzianka, gdyby drużyna, która w ubiegłym roku zajęła IV miejsca w Ekstraklasie i rozgrywki zaczynała od I rundy kwalifikacji, nagle awansowała do fazy grupowej. Co z tego, że Liga Konferencji jest najmniej prestiżowym pucharem? Liczą się pieniądze i szansa gry z dużo wyżej notowanymi rywalami.

Najpierw trzeba jednak przejść Hapoel Beer Szewa. To drużyna, która w ostatnich latach trzykrotnie grała w fazie grupowej Ligi Europy, trzy lata z rzędu była mistrzem Izraela, a na dodatek w poprzedniej rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji wygrała swój dwumecz pewnie 6:0.

Śląsk - Hapoel. Transmisja na żywo: Polsat Sport, godz. 20.

Śląsk - Hapoel. Rywal w trakcie przebudowy
Hapoel to jednak drużyna w trakcie transformacji, w której pojawiło się kilkunastu nowych zawodników i tak naprawdę nie wiadomo, czego się można po niej spodziewać. Pewne jest, że w tym spotkaniu nie mamy wyraźnego faworyta.

Izraelczycy przylecieli do Wrocławia już we wtorek. Do samoloty nie wsiadł nowy napastnik Hapoelu Itay Shechter. To doświadczony, 34-letni gracz, ale trudno ocenić, czy jego absencja będzie miała wpływ na przebieg meczu.

Jacek Magiera w meczu z Cracovią zastosował rotację i dokonał aż siedmiu zmian w wyjściowym składzie w porównaniu do meczu z Araratem Erywań. Czy to pomoże odnieść w czwartek sukces? Zobaczymy. Hapoel ligowe rozgrywki rozpocznie dopiero 28 sierpnia. Z jednej strony nie jest zatem zmęczony, z drugiej - drużyna jeszcze się nie zgrała.

Warto przypomnieć, że od tego roku UEFA zniosła zasadę goli strzelonych na wyjeździe liczonych podwójnie. To znaczy, że jeśli we Wrocławiu w czwartek wieczorem padnie bramkowy remis, sytuacja WKS-u przed rewanżem nie będzie taka zła.

Śląsk - Hapoel WYNIK NA ŻYWO

Śląsk - Hapoel TRANSMISJA NA ŻYWO w TV

Prawa do meczu Śląska w Lidze Konfernecji kupił Polsat. Mecz Śląsk - Hapoel Beer Szewa będzie można oglądać na Polsacie Sport i Super Polsacie. Transmisja spotkania zacznie się o godz. 19.50, ale 20 minut wcześniej zaplanowano studio przedmeczowe.

Śląsk - Hapoel w internecie LINK
W internecie dostępny będzi etakże legalny strem online LIVE (NA ŻYWO) z meczu Śląsk - Hapoel. Można go wykupić poprzez platformę Ipla. Koszt to tylko 5 zł