Skuteczny coaching

Materiał informacyjny Coach Aldona Ziółkowska - Bielewicz

Znajdę Twoje mocne strony. Uruchomię potencjał. Uporządkuję Twoje zasoby. Pomogę znaleźć szczęście, uwierzyć w szczęście lub odkryć, że je masz. Dla rozwoju i wolności. Dla znalezienia sensu. Dla rozwiązań. Dla siebie.

Aldona Ziółkowska-Bielewicz Certyfikowany coach ICF, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Instytutu Mukoid (Komunikacja dla rozwoju).
Od 8 lat pracuje z kobietami, zarówno na płaszczyźnie szkoleniowej, jak i wspierając je jako coach. Zaangażowana w walkę o prawa kobiet. Autorka wielu akcji aktywizujących kobiety i promujących kobiecą przedsiębiorczość (m.in realizatorka i twórczyni projektu „Kobiece Twarze” i Plebiscytu Gospodarczego „Kobiece Twarze”). Jako coach wspiera kobiety i mężczyzn, spotykając się z klientami we Wrocławiu, w gabinetach Brański i Partnerzy oraz w Wałbrzychu w klinice A2 Clinic.

Sesje coachingu ze mną pomogą Ci Jeśli jesteś o krok od podjęcia ważnej życiowej decyzji; (rozwód, zmiana miejsca zamieszkania, wybór nowej drogi życiowej lub zawodowej i inne).

Jeśli Twój konflikt z osobą z rodziny lub z pracy, wpływa negatywnie na Twoją rzeczywistość. Jeśli dylemat, o którym myślisz, nie jest rozwiązany, mimo przeprowadzonych rozmów z samym sobą czy bliską osobą. Jeśli zmagasz się z problemem wypalenia zawodowego. Jeśli pandemia wywołała w Tobie nieznane lęki i chcesz to przeanalizować.

„Zmiana ZACHODZI, nie dzieje się już i teraz, I możemy mieć na nią wpływ!”

INSTYTUT MUKOID

Coach będzie Ci towarzyszył w poszukiwaniu sedna. Pomoże znaleźć rozwiązania, odpowiedzi w Tobie i Twoim potencjale.

Możesz się umówić na sesję coachingu:

WAŁBRZYCH

A2 Clinic
ul. Broniewskiego 87A
tel. 74 666 87 77
tel. 502 309 321
https://a2clinic.pl/oferta/coaching/

WROCŁAW

Brański i Partnerzy
ul. Krzycka 86 B lok.1
tel. 511 461 330
tel. 502 309 321
https://www.antonibranski.pl/o-nas/aldona-ziolkowska-bielewicz/

fb Coach Aldona Ziółkowska- Bielewicz

https://aldonaziolkowska.pl/coaching/

Dodaj ogłoszenie