reklama

Sklepy czynne 2 listopada - godziny otwarcia sklepów w Zaduszki

Kinga Czernichowska
Kinga Czernichowska
Zaktualizowano 
We Wszystkich Świętych sklepy i galerie handlowe są zamknięte. Podobnie w niedzielę, 3 listopada
We Wszystkich Świętych sklepy i galerie handlowe są zamknięte. Podobnie w niedzielę, 3 listopada Fot. Tomasz Ho£Od / Polska Press
Jak będą czynne największe sklepy 2 listopada? Dzień Wszystkich Świętych był dniem bez handlu. Także niedziela 3 listopada to niedziela niehandlowa. A jak sklepy będą pracowały w Zaduszki - 2 listopada? Sprawdź szczegóły.

SKLEPY - GODZINY OTWARCIA 3 LISTOPADA

Godziny otwarcia sklepów Biedronka w sobotę - Zaduszki, 2 listopada:

  • Biedronka Braniborska: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Żelazna: 6:30 - 21:30
  • Biedronka Zielińśkiego: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Grabarska: 6:30 - 22:00
  • Biedronka Pretficza: 6:30 - 23:00
  • Biedronka plac Kościuszki: 6:30- 21:30
  • Biedronka Renoma: 7:00 - 21:00
  • Biedronka Komandorska: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Szewska: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Piłsudskiego: 7:00 - 21:00
  • Biedronka Wroclavia: 7:00 - 23:00
  • Biedronka Krawiecka: 7:00 - 23:00
  • Biedronka Dubois: 6:30 - 22:00
  • Biedronka Grabiszyńska: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Powstańców Śląskich: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Bystrzycka: 6:30 - 22:00
  • Biedronka Jedności Narodowej: 6:30 - 22:00
  • Biedronka Borowska: 7:00 - 23:00
  • Biedronka Horbaczewskiego: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Szybka: 7:00 - 22:00
  • Biedronka św. Jerzego: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Benedyktyńska: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Krakowska: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Strzegomska: 7:00 - 22:00
  • Biedronka pl. Grunwaldzki: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Armii Krajowej: 7:00 - 23:00
  • Biedronka Nowowiejska: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Rogowska: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Wróblewskiego: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Krynicka: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Mińska: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Solskiego: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Ślężna: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Legnicka: 7:00 - 22:00
  • Biedronka pl. Konstytucji 3 maja: 7:00 - 22:00

Godziny otwarcia sklepów Netto w sobotę - Zaduszki, 2 listopada:

  • Netto Nowodworska: 6:00 - 21:00
  • Netto Szybowcowa: 6:00 - 21:00
  • Netto Stryjska: 6:00 - 21:00
  • Netto Sołtysowicka: 6:00 - 22:00
  • Netto Kiełczowska: 6:00 - 21:00

Godziny otwarcia sklepów Auchan w sobotę - Zaduszki, 2 listopada:
Auchan Bielany: 7:00 - 22:00
Auchan Korona: 7:00 - 22:00
Auchan Supermarket Hubska: 7:00 - 22:00
Auchan Zwycięska: 7:00 - 22:00

Godziny otwarcia sklepów Carrefour w sobotę - Zaduszki, 2 listopada:

  • Carrefour Express Wrocław Czajkowskiego 7:00 - 22:00
  • Carrefour Express Wrocław Psary 6:00 - 22:00
  • Carrefour Express Wrocław ul. Grunwaldzka 7:00 - 22:00
  • Carrefour Market Bardzka: 8:00 - 21:30
  • Carrefour Market pl. Dominikański: 9:00 - 22:00
  • Carrefour Market Sucha: 8:00 - 21:00
  • Carrefour Borek: 7:00 - 23:00
  • Carrefour Futura Park: 7:00 - 22:00

Godziny otwarcia sklepów Kaufland w sobotę - Zaduszki, 2 listopada: 7:00 - 22:00

Godziny otwarcia sklepów Lidl w sobotę - Zaduszki, 2 listopada: 7:00 - 21:00 lub 7:00 - 22:00 (w zależności od lokalizacji)

Godziny otwarcia sklepów Stokrotka w sobotę - Zaduszki, 2 listopada

  • Stokrotka Dzielna: 6:30 - 22:00
  • Stokrotka Kiełczowska: 8:00 - 21:00
  • Stokrotka Krzemieniecka: 7:00 - 22:00
  • Stokrotka Sielska: 7:00 - 22:00
  • Stokrotka Wapienna: 7:00 - 22:00
  • Stokrotka Maślicka: 7:00 - 22:00
  • Stokrotka Pomorska: 6:00 - 21:30
  • Stokrotka Żernicka: 7:00 - 22:00

Godziny otwarcia sklepów Aldi w sobotę - Zaduszki, 2 listopada

  • Aldi Wrocław Powstańców Śląskich: 7:00 - 21:00
  • Aldi Wrocław Kościuszki: 7:00 - 21:00
  • Aldi Wrocław Muchobór Wielki: 7:00 - 21:00
  • Aldi Wrocław Obornicka: 7:00 - 21:00
  • Aldi Wrocław Średzka: 7:00 - 21:00
  • Aldi Wrocław Szybowcowa: 7:00 - 21:00

Godziny otwarcia sklepów Tesco w sobotę - Zaduszki, 2 listopada

  • Tesco Wrocław Czekoladowa: 7:00 - 23:00
  • Tesco Wrocław Legnicka: 7:00 - 23:00
  • Tesco Wrocław Długa: 6:00 - 23:00
  • Tesco Wrocław Kiełczowska: 6:00 - 22:00

GALERIE HANDLOWE

Pasaż Grunwaldzki

1 listopada 2019
Pasaż handlowy - nieczynne
Multikino 14.00-22.00
Burger King 13.00-21.00
KFC 12.00-21.00
McDonald’s 9.00-22.00

2 listopada 2019
Pasaż handlowy - 9:00 - 21:00
T&J Delikatesy - 9:00 - 21:00
Multikino - 10:00 - 22:00
Fitness Academy - 8:00 - 21:00

3 listopada 2019
Pasaż handlowy - nieczynne
T&J Delikatesy - nieczynne
Multikino - 10:00 - 22:00
Fitness Academy - 8:00 - 20:00

Aleja Bielany

1 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
Loopy's World - nieczynne
Helios - czynne zgodnie z repertuarem
Pizza Hut - 12:00 - 20:00
McDonald's - 7:00 - 23:00

2 listopada 2019
Centrum handlowe -10:00 - 21:00
Burger King - 8:00 - 22:00
Fitness Academy - 8:00 - 21:00
Helios - 10:00 - 21:00

3 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
Burger King - 9:00 - 22:00
Fitness Academy - 8:00 - 20:00
Helios - 10:00 - 20:00

Arkady Wrocławskie

1 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
Fashion Cafe - nieczynne
Fitness Academy - nieczynne
KFC - nieczynne
Klockownia - nieczynne
OH Kino - 14:00 - 22:00
Pasibus - nieczynne
Piotr i Paweł - nieczynne
Pizza Hut Express - nieczynne

2 listopada 2019
Centrum handlowe - 9:00-21:00
Fitness Academy - 6:00-23:00
Enel-Med - 9:00-15:00
OH Kino - 10:00-22:00
Piotr i Paweł - 8:00-22:00

3 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
Fitness Academy - 6:00-23:00
OH Kino - 10:00-22:00
Piotr i Paweł - 9:00-21:00

Magnollia Park

1 listopada 2019
Galeria handlowa - nieczynna
Castorama - nieczynna
Tesco - nieczynne
Helios - zgodnie z repertuarem
Burger King - 12:00 - 21:00
McDonald's - 12:00 - 23:00
Pizza Hut - 13:00 - 19:00

2 listopada 2019
Galeria handlowa 9.00-21.00
Restauracje 7.00-21.00
Tesco 7.00-23.00
Helios 9.00-24.00
Mc Donald's 8.30-23.00
Starbucks 8.00-21.00

3 listopada 2019
Galeria handlowa - nieczynna
Castorama - nieczynna
Tesco - nieczynne
Kino Helios - zgodnie z repertuarem
Centrum medyczne - 9:00 - 14:00
Fryzjerek - 10:00 - 16:00
Burger King - 12:00 - 21:00
Costa Coffee - 10:00 - 16:00
Pizza Hut - 12:30 - 19:30
North Fish: 12:00 - 21:00 (z aplikacją North Fish frytki za 1 gr)
Subway - 10:00 - 19:00
Surfer - 12:00 - 19:00

Sky Tower

1 listopada 2019
Galeria handlowa - nieczynna
McDonald's - 7:00 - 23:00

2 listopada 2019
Galeria handlowa - 9:00-21:00
Fitness Academy - 8:00 - 23:00
Sky Bowling - 8:00-3:00
Costa Coffee - 8:00-21:00
McDonald's - 7:00-23:00
Piotr i Paweł

3 listopada
Galeria handlowa - nieczynna
Fitness Academy - 8:00-23:00
Sky Bowling - 10:00-3:00
Costa Coffee - 10:00-20:00
McDonald's - 8:00-23:00

Wroclavia

1 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
Carrefour - nieczynne
Biedronka - nieczynne
Cinema City -14:30 - 1:30
CityFit - całodobowo
część strefy gastronomicznej jest czynna

2 listopada 2019
Centrum handlowe - 9:00 - 21:00
CityFit - całodobowo
Cinema City - zgodnie z repertuarem

2 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
CityFit - całodobowo
Cinema City - zgodnie z repertuarem

Zima 30-lecia w Polsce, zasypie nas śnieg

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

j
jurij

co to za chłam? po co ten artykuł?

G
Gość

Kolejny przyklad dyskryminacji. Dlaczego praciwnucy supermarketow, butików i sklepow maja wolne niedziele a pracownicy restauracji, kin, calego sektora turystyczno- usługowego i stacji benzynowych juz nie? Albo wszyscy albo nikt.

S
Sklepy fajne, ale...

Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza? Gdzie jest burza?

A
Andrej Capla WSI

Korty "tenisowe" KKT ul. Pułtuska 13 psyjmuje wsystkie płatności KARTOM PŁATNICOM za grem w nasym KONDOMIE BALONIE. Wase katy som bezpiecne bo wsystkie dane kopiujemy do nasej bazy kleentów...Aha: W niedzielem zapraszamy nasych cłonków z UB, SB, ZOMO, ORMO, WSI, LWP i ocywiście emerytów sydowsich i wsystkich sydów UB i SB z okolicy i z Kleciny getto ARC2 MIKMAK 1 na piwo i wódke o godzinie 10.00...

s
s

Kolejny fatalnie zredagowany tekst przez Kingę Czernichowską - przykład, jak nie należy tworzyć informacyjno-promocyjnych wpisów.

Wyjątkowo nieprzejrzysty, mało-czytelny i budzące u przeciętnego odbiorcy stabloidyzowanego przekazu grozę ilością cyferek koszmarek; a wystarczyło napisać:

- 1 listopada (Wszystkich Świętych) jest świętem ustawowo wolnym od pracy. Sklepy nieczynne.

- 2 listopada (sobota), będzie normalnym dniem pracy. Sklepy otwarte w standardowych dla siebie godzinach.

- 3 listopada 2019 niedziela niehandlowa. Sklepy nieczynne.

Może pani Kinga Czernichowska mając w pamięci niesławną "Libację na skwerku" (jakby pozostałe publikacje Gazety Wrocławskiej były "sławne") popadła w manierę pisania długiego, rozwlekłego, przesadzistego, mającego sprawić wrażenie dobrze wykonanej "dziennikarskiej" roboty? Podpowiadamy - to tak nie działa. Wrażenie sprawia, ale fatalne, jest nieintuicyjne, wizualnie nieatrakcyjne, przekombinowane, funkcja informacyjna? - chyba dezinformacyjna

Podpowiadamy po raz drugi - jeśli już koniecznie chciało się przekazać godziny pracy punktów handlowych w nadchodzących dniach świątecznych w rozbiciu na poszczególne sklepy (brandy), należało zadać sobie faktyczny trud i przygotować infografikę - uczyli czegoś takiego na którymś z trzech kierunków studiów, których ukończeniem pani się tak chwali?

...a zapowiadała się pani kiedyś na niezłą dziennikarkę. Ale to było dawno i nieprawda. Co też zasiedzenie w śmieciowym tabloidzie robi z ludźmi.

E
EL Kopyto

A czy ścieżki rowerowe i hulaje będą otwarte?

G
Gość

Same błędy rażące. 3 listopada niedziela niehandlowa, ale Piotr i Paweł w Arkadach czynny....

G
Gość
31 października, 20:58, Gość:

Jak pracownicy w strefach gastronomicznych i kinach mogą być zmuszani do pracy 1 listopada?

Tak jak w kazdy inny dzień w roku i nie wszyscy pracownicy tylko Ci najbardziej potrzebni, jednocześnie najgorzej opłacani, na umowę zlecenie, za najniższa wymaganą sumę godzinową

G
Gość

Jak pracownicy w strefach gastronomicznych i kinach mogą być zmuszani do pracy 1 listopada?

G
Gość

Normalnie szok. Pisać o oczywistym ludzi za debili macie

t
tomasz siwek
31 października, 16:19, Gość:

Powiem Ci Kinga, jestem pod wrażeniem

artykuł pierwsza klasa

31 października, 16:49, Gość:

tak mi przypomniało:

https://www.salon24.pl/u/robred/501193,jak-nalezy-przesluchiwac-praktyczny-poradnik

"Nazywam się Tomasz Siwek, zamieszkały w Tychach przy ulicy Rewolucji Październikowej pięć mieszkania dwadzieściatrzy."

"Nazywam się Tomasz Siwek, zamieszkały w Tychach przy ulicy Rewolucji Październikowej pięć mieszkania dwadzieściatrzy."

"Nazywam się Tomasz Siwek, zamieszkały w Tychach przy ulicy Rewolucji Październikowej pięć mieszkania dwadzieściatrzy."

"Nazywam się Tomasz Siwek, zamieszkały w Tychach przy ulicy Rewolucji Październikowej pięć mieszkania dwadzieściatrzy."

Boskie, nic dodac nic ujac, pęknę ze smiechu

G
Gość
31 października, 16:19, Gość:

Powiem Ci Kinga, jestem pod wrażeniem

artykuł pierwsza klasa

tak mi przypomniało:

https://www.salon24.pl/u/robred/501193,jak-nalezy-przesluchiwac-praktyczny-poradnik

"Nazywam się Tomasz Siwek, zamieszkały w Tychach przy ulicy Rewolucji Październikowej pięć mieszkania dwadzieściatrzy."

"Nazywam się Tomasz Siwek, zamieszkały w Tychach przy ulicy Rewolucji Październikowej pięć mieszkania dwadzieściatrzy."

"Nazywam się Tomasz Siwek, zamieszkały w Tychach przy ulicy Rewolucji Październikowej pięć mieszkania dwadzieściatrzy."

"Nazywam się Tomasz Siwek, zamieszkały w Tychach przy ulicy Rewolucji Październikowej pięć mieszkania dwadzieściatrzy."

G
Gość
31 października, 16:46, Gość:

kto zapłacił za lokowanie promocji??

North Fish: 12:00 - 21:00 (z aplikacją North Fish frytki za 1 gr)

G
Gość

kto zapłacił za lokowanie promocji??

G
Gość

Powiem Ci Kinga, jestem pod wrażeniem

artykuł pierwsza klasa

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3