MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sklepy czynne 2 listopada - godziny otwarcia sklepów w Zaduszki

Kinga Mierzwiak
Kinga Mierzwiak
We Wszystkich Świętych sklepy i galerie handlowe są zamknięte. Podobnie w niedzielę, 3 listopada
We Wszystkich Świętych sklepy i galerie handlowe są zamknięte. Podobnie w niedzielę, 3 listopada Fot. Tomasz Ho£Od / Polska Press
Jak będą czynne największe sklepy 2 listopada? Dzień Wszystkich Świętych był dniem bez handlu. Także niedziela 3 listopada to niedziela niehandlowa. A jak sklepy będą pracowały w Zaduszki - 2 listopada? Sprawdź szczegóły.

SKLEPY - GODZINY OTWARCIA 3 LISTOPADA

Godziny otwarcia sklepów Biedronka w sobotę - Zaduszki, 2 listopada:

  • Biedronka Braniborska: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Żelazna: 6:30 - 21:30
  • Biedronka Zielińśkiego: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Grabarska: 6:30 - 22:00
  • Biedronka Pretficza: 6:30 - 23:00
  • Biedronka plac Kościuszki: 6:30- 21:30
  • Biedronka Renoma: 7:00 - 21:00
  • Biedronka Komandorska: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Szewska: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Piłsudskiego: 7:00 - 21:00
  • Biedronka Wroclavia: 7:00 - 23:00
  • Biedronka Krawiecka: 7:00 - 23:00
  • Biedronka Dubois: 6:30 - 22:00
  • Biedronka Grabiszyńska: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Powstańców Śląskich: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Bystrzycka: 6:30 - 22:00
  • Biedronka Jedności Narodowej: 6:30 - 22:00
  • Biedronka Borowska: 7:00 - 23:00
  • Biedronka Horbaczewskiego: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Szybka: 7:00 - 22:00
  • Biedronka św. Jerzego: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Benedyktyńska: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Krakowska: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Strzegomska: 7:00 - 22:00
  • Biedronka pl. Grunwaldzki: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Armii Krajowej: 7:00 - 23:00
  • Biedronka Nowowiejska: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Rogowska: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Wróblewskiego: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Krynicka: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Mińska: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Solskiego: 6:30 - 23:00
  • Biedronka Ślężna: 7:00 - 22:00
  • Biedronka Legnicka: 7:00 - 22:00
  • Biedronka pl. Konstytucji 3 maja: 7:00 - 22:00

Godziny otwarcia sklepów Netto w sobotę - Zaduszki, 2 listopada:

  • Netto Nowodworska: 6:00 - 21:00
  • Netto Szybowcowa: 6:00 - 21:00
  • Netto Stryjska: 6:00 - 21:00
  • Netto Sołtysowicka: 6:00 - 22:00
  • Netto Kiełczowska: 6:00 - 21:00

Godziny otwarcia sklepów Auchan w sobotę - Zaduszki, 2 listopada:
Auchan Bielany: 7:00 - 22:00
Auchan Korona: 7:00 - 22:00
Auchan Supermarket Hubska: 7:00 - 22:00
Auchan Zwycięska: 7:00 - 22:00

Godziny otwarcia sklepów Carrefour w sobotę - Zaduszki, 2 listopada:

  • Carrefour Express Wrocław Czajkowskiego 7:00 - 22:00
  • Carrefour Express Wrocław Psary 6:00 - 22:00
  • Carrefour Express Wrocław ul. Grunwaldzka 7:00 - 22:00
  • Carrefour Market Bardzka: 8:00 - 21:30
  • Carrefour Market pl. Dominikański: 9:00 - 22:00
  • Carrefour Market Sucha: 8:00 - 21:00
  • Carrefour Borek: 7:00 - 23:00
  • Carrefour Futura Park: 7:00 - 22:00

Godziny otwarcia sklepów Kaufland w sobotę - Zaduszki, 2 listopada: 7:00 - 22:00

Godziny otwarcia sklepów Lidl w sobotę - Zaduszki, 2 listopada: 7:00 - 21:00 lub 7:00 - 22:00 (w zależności od lokalizacji)

Godziny otwarcia sklepów Stokrotka w sobotę - Zaduszki, 2 listopada

  • Stokrotka Dzielna: 6:30 - 22:00
  • Stokrotka Kiełczowska: 8:00 - 21:00
  • Stokrotka Krzemieniecka: 7:00 - 22:00
  • Stokrotka Sielska: 7:00 - 22:00
  • Stokrotka Wapienna: 7:00 - 22:00
  • Stokrotka Maślicka: 7:00 - 22:00
  • Stokrotka Pomorska: 6:00 - 21:30
  • Stokrotka Żernicka: 7:00 - 22:00

Godziny otwarcia sklepów Aldi w sobotę - Zaduszki, 2 listopada

  • Aldi Wrocław Powstańców Śląskich: 7:00 - 21:00
  • Aldi Wrocław Kościuszki: 7:00 - 21:00
  • Aldi Wrocław Muchobór Wielki: 7:00 - 21:00
  • Aldi Wrocław Obornicka: 7:00 - 21:00
  • Aldi Wrocław Średzka: 7:00 - 21:00
  • Aldi Wrocław Szybowcowa: 7:00 - 21:00

Godziny otwarcia sklepów Tesco w sobotę - Zaduszki, 2 listopada

  • Tesco Wrocław Czekoladowa: 7:00 - 23:00
  • Tesco Wrocław Legnicka: 7:00 - 23:00
  • Tesco Wrocław Długa: 6:00 - 23:00
  • Tesco Wrocław Kiełczowska: 6:00 - 22:00

GALERIE HANDLOWE

Pasaż Grunwaldzki

1 listopada 2019
Pasaż handlowy - nieczynne
Multikino 14.00-22.00
Burger King 13.00-21.00
KFC 12.00-21.00
McDonald’s 9.00-22.00

2 listopada 2019
Pasaż handlowy - 9:00 - 21:00
T&J Delikatesy - 9:00 - 21:00
Multikino - 10:00 - 22:00
Fitness Academy - 8:00 - 21:00

3 listopada 2019
Pasaż handlowy - nieczynne
T&J Delikatesy - nieczynne
Multikino - 10:00 - 22:00
Fitness Academy - 8:00 - 20:00

Aleja Bielany

1 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
Loopy's World - nieczynne
Helios - czynne zgodnie z repertuarem
Pizza Hut - 12:00 - 20:00
McDonald's - 7:00 - 23:00

2 listopada 2019
Centrum handlowe -10:00 - 21:00
Burger King - 8:00 - 22:00
Fitness Academy - 8:00 - 21:00
Helios - 10:00 - 21:00

3 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
Burger King - 9:00 - 22:00
Fitness Academy - 8:00 - 20:00
Helios - 10:00 - 20:00

Arkady Wrocławskie

1 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
Fashion Cafe - nieczynne
Fitness Academy - nieczynne
KFC - nieczynne
Klockownia - nieczynne
OH Kino - 14:00 - 22:00
Pasibus - nieczynne
Piotr i Paweł - nieczynne
Pizza Hut Express - nieczynne

2 listopada 2019
Centrum handlowe - 9:00-21:00
Fitness Academy - 6:00-23:00
Enel-Med - 9:00-15:00
OH Kino - 10:00-22:00
Piotr i Paweł - 8:00-22:00

3 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
Fitness Academy - 6:00-23:00
OH Kino - 10:00-22:00
Piotr i Paweł - 9:00-21:00

Magnollia Park

1 listopada 2019
Galeria handlowa - nieczynna
Castorama - nieczynna
Tesco - nieczynne
Helios - zgodnie z repertuarem
Burger King - 12:00 - 21:00
McDonald's - 12:00 - 23:00
Pizza Hut - 13:00 - 19:00

2 listopada 2019
Galeria handlowa 9.00-21.00
Restauracje 7.00-21.00
Tesco 7.00-23.00
Helios 9.00-24.00
Mc Donald's 8.30-23.00
Starbucks 8.00-21.00

3 listopada 2019
Galeria handlowa - nieczynna
Castorama - nieczynna
Tesco - nieczynne
Kino Helios - zgodnie z repertuarem
Centrum medyczne - 9:00 - 14:00
Fryzjerek - 10:00 - 16:00
Burger King - 12:00 - 21:00
Costa Coffee - 10:00 - 16:00
Pizza Hut - 12:30 - 19:30
North Fish: 12:00 - 21:00 (z aplikacją North Fish frytki za 1 gr)
Subway - 10:00 - 19:00
Surfer - 12:00 - 19:00

Sky Tower

1 listopada 2019
Galeria handlowa - nieczynna
McDonald's - 7:00 - 23:00

2 listopada 2019
Galeria handlowa - 9:00-21:00
Fitness Academy - 8:00 - 23:00
Sky Bowling - 8:00-3:00
Costa Coffee - 8:00-21:00
McDonald's - 7:00-23:00
Piotr i Paweł

3 listopada
Galeria handlowa - nieczynna
Fitness Academy - 8:00-23:00
Sky Bowling - 10:00-3:00
Costa Coffee - 10:00-20:00
McDonald's - 8:00-23:00

Wroclavia

1 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
Carrefour - nieczynne
Biedronka - nieczynne
Cinema City -14:30 - 1:30
CityFit - całodobowo
część strefy gastronomicznej jest czynna

2 listopada 2019
Centrum handlowe - 9:00 - 21:00
CityFit - całodobowo
Cinema City - zgodnie z repertuarem

2 listopada 2019
Centrum handlowe - nieczynne
CityFit - całodobowo
Cinema City - zgodnie z repertuarem

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska