Siedmiolatka zabrała kluczyki ojcu i ruszyła autem w drogę (ZDJĘCIA)

Agencja TVNZaktualizowano 
Siedmioletnia dziewczynka zabrała kluczyki do samochodu, zapięła pasy i sama przejechała około 100 metrów. Policję powiadomił właściciel jednego ze sklepów, który zobaczył auto wjeżdżające na trawnik. W momencie zdarzenia ojciec dziewczynki, który miał się nią opiekować, spał po nocnej zmianie.

- Dziewczynka zabrała klucze od samochodu swojego taty, gdy ten przysnął wróciwszy z nocnej zmiany. Dziecko wówczas wsiadło do auta, zapięło pasy bezpieczeństwa i ruszyło w drogę. Według relacji świadków udało jej się przejechać około 100 metrów, po czym zatrzymała się na jednym z trawników. Dziecko nie potrafiło powiedzieć, gdzie chciało pojechać – relacjonował sierż. szt. Przemysław Ratajczyk z wrocławskiej policji.

- Do końca wakacji pozostało jeszcze kilka dni. Zapewnijcie swoim pociechom opiekę i zajęcie, bo jak widać nie tylko w czasie deszczu dzieci się nudzą - apelują policjanci z Wałbrzycha.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 50

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

S
Sutryk zabije

Kolejny kierowca, do tego nieletni parku na trawniku.

Panie prezydencie, proszę coś z tym zrobić wraz z kotem Filemonem.

Pozdrawiam. Nieugięty fan Gazety Wrocławskiej

G
Gość
2019-08-25T09:21:55 02:00, Monika:

Ach!:))) jeszcze mam chrapkę by poznać dogłębnie instrument zwany wiolonczelą:)))), od dzieciaka podziwiałam blondynkę która występowała w teledysku Skaldów " Prześliczna wiolonczelistka"^^ uwielbiam ten moment gdzie właśnie słychać tylko wiolonczelę:)))))i ta śliczna kobieta:***** wśród otaczających ją mężczyzn :))) , kiedyś chciałam być taka jak ona hihihi:)))).

To znana aktorka- Ewa Szykulska.

t
terefere

Chciała się przejechać i zrobiła to bezpiecznie: pasy zostały zapięte, prawidłowo zaparkowała. A że na trawniku, oj tam. Myślę, że widok policjantów na tyle ją wystraszył, że będzie pamiętać jakie są konsekwencje jazdy bez prawka.

M
Monika
2019-08-25T01:36:13 02:00, Tatko:

Tak jest!!!!! Właśnie takie dzieci Polska potrzebuje!!!! Odważne i gotowe do podjęcia najwyższego ryzyka!!! BRAWO!!!!!

2019-08-25T08:19:22 02:00, Monika:

Ryzyka?????chyba głupoty!!!!!jakim prawem smrodziara zabrała ojcowi kluczyki i wsiadła do samochodu bez jego wiedzy ja już bym za takie coś na dupie przez tydzień nie usiadła, od małego mnie uświadamiano co mi wolno a co nie, zawsze o wszystko pytałam się rodziców i nigdy nie ruszałam cudzych rzeczy!!!!!bo już dawno łapska by mi uschły!!!!!. Rodzice i babcie zawsze tłumaczyli mi jakie mogą być konsekwencje nieodpowiedzialnego postępowania w różnych sytuacjach tak bym głupot nie robiła. Dobrze że ten rozbestwiony szczyl nikogo nie rozjechał bo ja już bym dawno wzieła prawników i odebrała rodzicom tego smroda do poprawczaka!!!!

2019-08-25T08:31:21 02:00, Anna:

Co za infantylna opinia.Od tazu poprawczak i bicie kto cie chował.

tskoro rodzice tego szczyla posłuszeństwa i szacunku nie nauczyli to zrobi to państwo a oni będą mieli nauczkę by więcej dzieciaków nie robić skoro nie ma kto się nimi zajmować!!!!.

A
Anna
2019-08-25T01:36:13 02:00, Tatko:

Tak jest!!!!! Właśnie takie dzieci Polska potrzebuje!!!! Odważne i gotowe do podjęcia najwyższego ryzyka!!! BRAWO!!!!!

2019-08-25T08:19:22 02:00, Monika:

Ryzyka?????chyba głupoty!!!!!jakim prawem smrodziara zabrała ojcowi kluczyki i wsiadła do samochodu bez jego wiedzy ja już bym za takie coś na dupie przez tydzień nie usiadła, od małego mnie uświadamiano co mi wolno a co nie, zawsze o wszystko pytałam się rodziców i nigdy nie ruszałam cudzych rzeczy!!!!!bo już dawno łapska by mi uschły!!!!!. Rodzice i babcie zawsze tłumaczyli mi jakie mogą być konsekwencje nieodpowiedzialnego postępowania w różnych sytuacjach tak bym głupot nie robiła. Dobrze że ten rozbestwiony szczyl nikogo nie rozjechał bo ja już bym dawno wzieła prawników i odebrała rodzicom tego smroda do poprawczaka!!!!

Co za infantylna opinia.Od tazu poprawczak i bicie kto cie chował.

M
Monika
2019-08-25T01:36:13 02:00, Tatko:

Tak jest!!!!! Właśnie takie dzieci Polska potrzebuje!!!! Odważne i gotowe do podjęcia najwyższego ryzyka!!! BRAWO!!!!!

Ryzyka?????chyba głupoty!!!!!jakim prawem smrodziara zabrała ojcowi kluczyki i wsiadła do samochodu bez jego wiedzy ja już bym za takie coś na dupie przez tydzień nie usiadła, od małego mnie uświadamiano co mi wolno a co nie, zawsze o wszystko pytałam się rodziców i nigdy nie ruszałam cudzych rzeczy!!!!!bo już dawno łapska by mi uschły!!!!!. Rodzice i babcie zawsze tłumaczyli mi jakie mogą być konsekwencje nieodpowiedzialnego postępowania w różnych sytuacjach tak bym głupot nie robiła. Dobrze że ten rozbestwiony szczyl nikogo nie rozjechał bo ja już bym dawno wzieła prawników i odebrała rodzicom tego smroda do poprawczaka!!!!

M
Monika
2019-08-25T07:38:44 02:00, Hyniek traktorzysta:

Kiedyś trzeba się nauczyć jeździć..

Ale nie w taki sposób i bez wiedzy oraz opieki rodziców!!!!. Na tym przykładzie widać że dziecko nikogo nie słucha, nigdy w dupako nie dostało i jest przez to rozbestwione jak dziadoski bicz!!!.

H
Hyniek traktorzysta

Kiedyś trzeba się nauczyć jeździć..

G
Gość
2019-08-24T22:56:04 02:00, Gość:

Super dziewczę ma pociąg do aut niech jeszcze chwilkę poczeka zrobi prawko powodzenia i łap tak wszystko w szkole to będzie z ciebie gościówa pozdrowienia ps. Tatuś chowaj kluczyki do sejfu ...

2019-08-25T00:49:44 02:00, Gość:

No widzisz, dopóki nie założyli ci internetu, tylko rodzina widziała jakim jesteś debilem. Masz pewnie z 16-18 lat szczylu że zaimponował ci ten incydent, rozsądna osoba wie że to nie powinno mieć prawa się wydarzyć.

Racja -tępić głupotę,co za niepoważni ludzie?! chyba małolaty?...

G
Gość
2019-08-25T01:08:14 02:00, Gość:

Ale się jaracie jakimś dzieciakiem, nienormalni jesteście. Dzisiaj 6 letnia gówniara wsiadła za kółko i wjechała w swoją siostrę i dziadka. Dziadkowi połamała nogi. Obydwoje są w szpitalu. Teraz też tak będziecie piać z zachwytu jaka zdolna dziewczynka?

Racja-komentarze pochwalające zachowanie tego dziecka to jakaś pomyłka...

G
Gość
2019-08-25T01:36:13 02:00, Tatko:

Tak jest!!!!! Właśnie takie dzieci Polska potrzebuje!!!! Odważne i gotowe do podjęcia najwyższego ryzyka!!! BRAWO!!!!!

To dziecko jest za małe aby cokolwiek o nim powiedzieć-po prostu niedopilnowane-po co ten zachwyt?

O
Ola

O mało nie doszło do tragedii-nie ma czym się zachwycać-ojca też rozumiem ,po nocy trzeba się przespać-tylko szkoda że z Małą nie została babcia lub ktoś z rodziny... ale tak bywa. Dobrze ,że jest cała i nikomu nic się nie stało.

Komentarze w których pjejecie z zachwytu nad Małą uważam za mega niepoważne...

M
M.W.

Tak sami jesteście debile dziecka nie wolno bić ciekawe jak tobie w pierdol dostał jak mały byś był dziecko by cie znienawidziło i by cie zabiło jak dorośnie a ty stary dziadek jusz będziesz,dzieckowi trzeba wytłumaczyć co jest złe a co dobre i dużo zrozumienia nie powinna ruszać kluczyków od auta dobrze że nikogo nie potronciła

A
Azaza
2019-08-25T01:36:13 02:00, Tatko:

Tak jest!!!!! Właśnie takie dzieci Polska potrzebuje!!!! Odważne i gotowe do podjęcia najwyższego ryzyka!!! BRAWO!!!!!

Polsce tak, ...ale dla starej ekipy i wszystkich przy korycie to zagrożenie, dlatego edukacje redukuje sie do minimum z skomplikowanymi i niepotrzebnymi informacjami.

T
Tatko

Tak jest!!!!! Właśnie takie dzieci Polska potrzebuje!!!! Odważne i gotowe do podjęcia najwyższego ryzyka!!! BRAWO!!!!!

Dodaj ogłoszenie