Siatkówka: W niedzielę Impel gra z Aluprofem Bielsko-Biała

JP
TOMASZ HOŁOD/POLSKAPRESSE
Siatkarki Impela Wrocław w niedzielę o godz. 14.45 podejmą w hali Orbita drużynę BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała w ramach 17. kolejki Orlen Ligi.

Bielszczanki w minioną środę zakończyły występy w Pucharze CEV. W rewanżowym meczu ćwierćfinału przegrały "złotego seta" z ukraińskim Chimikiem Jużny (12:15). Bielszczanki w lidze spisują się gorzej od naszych zawodniczek, ale pozostają groźnym rywalem. Aluprof w tym sezonie potrafił odebrać punkty takim zespołom, jak Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza czy Polski Cukier Muszynianka Fakro.

Impelkom w pierwszej części sezonu siatkarki z Bielska urwały tylko pierwszego seta, a cały mecz w 8. kolejce zakończył się wynikiem 3:1 dla wrocławskiego zespołu.