Siatkówka. Młodziczki #VolleyWrocław mistrzyniami Polski!

jg
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Siatkarska drużyna młodziczek #VolleyWrocław zdobyła złoty medal mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. W finale rozgrywanego w Giżycku turnieju wrocławianki pokonały 2:0 (25:9; 25:22) ekipę KS Pomorzanie Pogodno Szczecin.

MVP spotkania została Aleksandra Gołębiowska, którą wybrano także najbardziej wartościową zawodniczką całego turnieju. Najlepszą rozgrywającą uznano Klaudię Czerwik, a libero - Magdalenę Kubas. W spotkaniu o III miejsce Matro Warszawa pokonało 2:0 (25:8, 25:18) WTS KDBS Bank Włocławek. (JG)

QUIZ Prawdziwy test na sędziego piłkarskiego. Sprawdź się!