Zamknij

GazetaWroclawska.pl - aktualności Wrocław, wiadomości Wrocław

Dutkiewicz: Zawsze wyciągnę rękę do Śląska

Głos zabrał prezydent Rafał Dutkiewicz. - Nasza odpowiedzialność polega na tym, aby stworzyć Śląskowi jak najlepsze warunki do funkcjonowania - powiedział Rafał Dutkiewicz. Dodał, że do tej pory na tej sali nie było dobrego klimatu, aby wspierać Śląsk.

- Stadion przy ul. Oporowskiej powinien być związany z Akademią Śląska, a Śląsk Wrocław powinien być związany bardziej ze Stadionem Wrocław - powiedział prezydent Wrocławia. Dodał także, że miasto przeznaczy 2 mln zł na Akademię Śląska.

Prezydent dodał, że będzie chciał uzyskać od ewentualnego inwestora gwarancje, jakie pieniądze będą przez niego przeznaczone na inwestycje w najbliższych latach.

- Śląsk zdobył mistrzostwo siłą swoich zawodników, kibiców i siłą miasta - powiedział prezydent Dutkiewicz. Dodał, że zawsze można się wywrócić, ale trzeba się podnieść i walczyć. Zapowiedział, że on zawsze będzie miał do Śląska wyciągniętą rękę.

  • https://gazetawroclawska.pl/sesja-nadzwyczajna-w-sprawie-slaska-wroclaw-miasto-bedzie-finansowac-klub-na-zywo/rz/12127582/rw/128246