Serwis Ceneo.pl ruszył z akcją Razem z Ceneo #Wspierambohaterow

materiał informacyjny
Pracownicy i użytkownicy Ceneo.pl swoje CeneoPunkty, które otrzymali za zakupy w sklepach internetowych i aktywność w serwisie, przeznaczają na zakup niezbędnego sprzętu do jednoimiennego szpitala zakaźnego w Bolesławcu, gdzie trafiają zakażeni koronawirusem z Dolnego Śląska.

Zespół Ceneo.pl postanowił odpowiedzieć na dramatyczny apel lekarzy i personelu medycznego ze szpitala powiatowego w Bolesławcu. Okazuje się, że bohaterowie, którzy od kilku tygodni zajmują się zakażonymi pacjentami nadal nie mają wystarczających narzędzi.

Do efektywnej walki z koronawirusem potrzebują nie tylko środków do ochrony personelu i pacjentów, ale również podstawowego sprzętu medycznego takiego jak stetoskopy, termometry i ciśnieniomierze. Porównywarka uruchomiła zbiórkę CeneoPunktów i zaprosiła do akcji swoich użytkowników.

Społeczność Ceneo.pl już wielokrotnie udowadniała, że ma wielkie serce i chętnie angażuje się w pomoc innym. Tym razem naszą akcją wspieramy personel medyczny z Bolesławca, który w tym trudnym czasie przez całą dobę walczy ze skutkami pandemii. Jestem przekonany, że nasze wsparcie pomoże im jeszcze skuteczniej zatroszczyć się o zdrowie pacjentów zakażonych koronawirusem – wyjaśnia Marcin Łachajczyk, General Manager Ceneo.pl.

Zasady akcji są bardzo proste. Posiadacze konta w serwisie Ceneo.pl mogą wesprzeć akcję na stronie:

https://www.ceneo.pl/wydarzenia/razem-wspieramy-bohaterow

Wystarczy kliknąć w wybraną wartość cegiełki i zatwierdzić wybór. Osoby, które nie mają jeszcze konta, a chciałyby wesprzeć akcję, mogą w prosty sposób założyć konto i pozyskać pierwsze CeneoPunkty.

Każde 50 punktów to 1 złotówka na zakup sprzętu. Ceneo.pl podwoi kwotę każdej przekazanej cegiełki. Akcja RAZEM Z CENEO #Wspierambohaterow potrwa do wyczerpania puli 650 tys. CeneoPunktów.

Więcej informacji na stronie:

https://www.ceneo.pl/wydarzenia/razem-wspieramy-bohaterow

Szczegóły dotyczące pozyskiwania CeneoPunktów znajdują się

TUTAJ

Spis Powszechny 2021: są pierwsze kary za odmowę spisania się

Wideo

Dodaj ogłoszenie