Serie A. Piotr Zieliński odpalił pocisk - zobacz trafienie pomocnika Napoli z Empoli i sprawdź co mówił po meczu [WIDEO]

RED/AIP/JN
MIGUEL MEDINA/AFP/East News
SERIE A. SSC NAPOLI. EMPOLI - NAPOLI. Piotr Zieliński zdobył efektowną bramkę w wyjazdowym meczu Napoli z Empoli. Jego zespół przegrał jednak ostatecznie 1:2, a po końcowym gwizdku reprezentant Polski nie krył swojego rozczarowania.

- Nie wiem, co się stało. Chyba brak koncentracji, ale przecież nie może nam się to przytrafiać, bo jesteśmy dobrym zespołem. Mieliśmy swoje momenty w tym meczu, ale to nie wystarczyło. Nie możemy przegrywać takich spotkań - podsumował Zieliński, cytowany przez serwis napolicalcionews.it.

Reprezentant Polski trafił do siatki w 44. minucie, potężnym strzałem zza pola karnego. To był jego piąty ligowy gol w tym sezonie.

ZOBACZ

...Zrehabilitował się w ten sposób za sytuację, w której prowadzenie objęli gospodarze. W 28. minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Diego Farias, a piłka po jego strzale odbiła się od Zielińskiego i zmyliła bramkarza.

Po 30 kolejkach Serie A Napoli, z 63 punktami, jest wiceliderem. Prowadzi broniący tytułu Juventus Turyn (81 pkt). AC Milan Krzysztofa Piątka jest czwarty (52 pkt.).