Runmageddon Wrocław 2019 WYNIKI (sobota - niedziela,...

    Runmageddon Wrocław 2019 WYNIKI (sobota - niedziela, 13-14.04.2019 ZDJĘCIA)

    red.

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Runmageddon Wrocław 2019 WYNIKI (sobota - niedziela, 13-14.04.2019 ZDJĘCIA)
    1/3
    przejdź do galerii

    Runmageddon Wrocław 2019 WYNIKI (sobota - niedziela, 13-14.04.2019 ZDJĘCIA) ©fot. Tomasz Hołod

    Runmageddon Wrocław 2019 WYNIKI (sobota - niedziela, 13-14.04.2019 ZDJĘCIA). Za nami kolejny 'Runmageddon' - ekstremalnie trudny bieg z przeszkodami. Kilkuset śmiałków, w kilku kategoriach, podjęło wyzwanie na wrocławskich Partynicach. Startowałeś we Wrocławiu w Runmageddonie? Sprawdź swój wynik!

    RUNMAGEDDON CLASSIC WROCŁAW 2019 - WYNIKI - TOP 100 (12 km - 14.04.2019)



    1 - OŚLIZŁO Tomasz - 5024 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 1 - M 1 - 11:20 - 00:36:07 - 01:04:47.00 - 01:04:47.00 - - 5:23 - 11.1
    2 - KRAWCZYK Tomasz - 5178 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 2 - M 2 - 11:20 - 00:36:56 - 01:07:02.10 - 01:07:02.10 - +00:02:15 - 5:35 - 10.7
    3 - SALAMON Mateusz - 5169 - POWER TRAINING - Elite Mężczyzn - 3 - M 3 - 11:20 - 00:35:45 - 01:07:57.90 - 01:07:57.90 - +00:03:10 - 5:39 - 10.6
    4 - KOZŁOWSKI Artur - 5179 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 4 - M 4 - 11:20 - 00:38:07 - 01:09:28.10 - 01:09:28.10 - +00:04:41 - 5:47 - 10.4
    5 - KALININ Jarosław - 5044 - XRUNNERS - Elite Mężczyzn - 5 - M 5 - 11:20 - 00:40:09 - 01:11:58.35 - 01:11:58.35 - +00:07:11 - 5:59 - 10
    6 - SPRUTTA Mateusz - 5004 - CARBON OCR RACING TEAM - Elite Mężczyzn - 6 - M 6 - 11:20 - 00:38:08 - 01:13:04.25 - 01:13:04.25 - +00:08:17 - 6:05 - 9.9
    7 - TARKA Andrzej - 5026 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Masters Mężczyzn - 1 - M 7 - 11:20 - 00:39:54 - 01:13:59.30 - 01:13:59.30 - +00:09:12 - 6:09 - 9.7
    8 - TOMAKA Tomasz - 5027 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 7 - M 8 - 11:20 - 00:40:07 - 01:14:11.90 - 01:14:11.90 - +00:09:24 - 6:10 - 9.7
    9 - ŁUKASZEWSKI Jakub - 5078 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Masters Mężczyzn - 2 - M 9 - 11:30 - 00:40:00 - 01:18:14.55 - 01:18:14.55 - +00:13:27 - 6:31 - 9.2
    10 - WITEK Piotr - 5092 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 8 - M 10 - 11:30 - 00:42:02 - 01:18:37.50 - 01:18:37.50 - +00:13:50 - 6:33 - 9.2
    11 - OŚLIZŁO Marek - 5033 - SOCIOS SILESIA - Elite Mężczyzn - 9 - M 11 - 11:20 - 00:36:28 - 01:20:07.80 - 01:20:07.80 - +00:15:20 - 6:40 - 9
    12 - WYPUKOŁ Jakub - 5034 - SOCIOS SILESIA - Elite Mężczyzn - 10 - M 12 - 11:20 - 00:41:56 - 01:20:32.15 - 01:20:32.15 - +00:15:45 - 6:42 - 8.9
    13 - DOLATA Krzysztof - 5030 - SOCIOS SILESIA - Elite Mężczyzn - 11 - M 13 - 11:20 - 00:43:22 - 01:21:26.10 - 01:21:26.10 - +00:16:39 - 6:47 - 8.8
    14 - JAKUBCZAK Marcin - 5171 - BEST BEASTS - Elite Mężczyzn - 12 - M 14 - 11:20 - 00:42:45 - 01:22:09.20 - 01:22:09.20 - +00:17:22 - 6:50 - 8.8
    15 - PETELCZYC Piotr - 5025 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Masters Mężczyzn - 3 - M 15 - 11:20 - 00:44:24 - 01:24:11.20 - 01:24:11.20 - +00:19:24 - 7:00 - 8.6
    16 - MOSTKOWSKI Łukasz - 6038 - Open Mężczyzn - 1 - M 16 - 13:00 - 00:43:52 - 01:24:38.20 - 01:24:38.20 - +00:19:51 - 7:03 - 8.5
    17 - HENDZEL Miłosz - 5029 - KONIUCHY OCR - Elite Mężczyzn - 13 - M 17 - 11:20 - 00:40:05 - 01:24:48.70 - 01:24:48.70 - +00:20:01 - 7:04 - 8.5
    18 - LUDYNIA Marcin - 5475 - Open Mężczyzn - 2 - M 18 - 12:00 - 00:42:25 - 01:26:24.45 - 01:26:24.45 - +00:21:37 - 7:12 - 8.3
    19 - GAWRON Marcin - 6170 - Open Mężczyzn - 3 - M 19 - 13:00 - 00:48:15 - 01:27:20.55 - 01:29:34.65 - +00:24:47 - 7:16 - 8.2
    20 - ROSOCHACKI Marcin - 5086 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 14 - M 20 - 11:30 - 00:43:12 - 01:29:44.80 - 01:29:44.80 - +00:24:57 - 7:28 - 8
    21 - JENDRYCHOWSKI Łukasz - 6826 - Open Mężczyzn - 4 - M 21 - 13:45 - 00:47:18 - 01:29:54.15 - 01:29:54.15 - +00:25:07 - 7:29 - 8
    22 - JÓZWIK Adrian - 5099 - NEXTREME - Elite Mężczyzn - 15 - M 22 - 11:30 - 00:40:48 - 01:30:36.70 - 01:30:36.70 - +00:25:49 - 7:33 - 7.9
    23 - LEWANDOWSKI Dawid - 6261 - RTV EURO AGD - Open Mężczyzn - 5 - M 23 - 13:30 - 00:47:04 - 01:31:12.15 - 01:31:12.15 - +00:26:25 - 7:36 - 7.9
    24 - PIETRAŚ Mariusz - 5620 - Open Masters Mężczyzn - 1 - M 24 - 12:15 - 00:50:11 - 01:31:34.35 - 01:31:34.35 - +00:26:47 - 7:37 - 7.9
    25 - WOŹNIAK Grzegorz - 6068 - CROSFIT LUBIN - Open Mężczyzn - 6 - M 25 - 13:15 - 00:41:12 - 01:31:51.20 - 01:31:51.20 - +00:27:04 - 7:39 - 7.8
    26 - ZAJĄC Cezary - 5165 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Masters Mężczyzn - 4 - M 26 - 11:30 - 00:45:32 - 01:32:37.40 - 01:32:37.40 - +00:27:50 - 7:43 - 7.8
    27 - ZGUTKA Tomasz - 5028 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Masters Mężczyzn - 5 - M 27 - 11:20 - 00:42:53 - 01:32:46.25 - 01:32:46.25 - +00:27:59 - 7:43 - 7.8
    28 - JAŚNIEWSKI Artur - 5603 - Open Masters Mężczyzn - 2 - M 28 - 11:45 - 00:48:27 - 01:32:59.95 - 01:32:59.95 - +00:28:12 - 7:44 - 7.7
    29 - TADUS Marcin - 5497 - ARMADOMERON - Open Mężczyzn - 7 - M 29 - 11:45 - 00:48:27 - 01:33:00.55 - 01:33:00.55 - +00:28:13 - 7:45 - 7.7
    30 - URBAN Hubert - 5090 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 16 - M 30 - 11:30 - 00:40:55 - 01:33:24.55 - 01:33:24.55 - +00:28:37 - 7:47 - 7.7
    31 - MATUSIK Adam - 5012 - GRUBIORZE LOTAJOM - Elite Mężczyzn - 17 - M 31 - 11:20 - 00:45:23 - 01:33:28.15 - 01:33:28.15 - +00:28:41 - 7:47 - 7.7
    32 - GAWRON Adam - 6169 - Open Mężczyzn - 8 - M 32 - 13:15 - 00:44:30 - 01:33:29.75 - 01:33:29.75 - +00:28:42 - 7:47 - 7.7
    33 - GRABOWY Damian - 5799 - EKIPA BAŁAGAN - Open Mężczyzn - 9 - M 33 - 12:45 - 00:47:41 - 01:33:36.00 - 01:33:36.00 - +00:28:49 - 7:48 - 7.7
    34 - KOŁPACZEK Krzysztof - 5801 - EKIPA BAŁAGAN - Open Mężczyzn - 10 - M 34 - 12:45 - 00:47:41 - 01:33:40.75 - 01:33:40.75 - +00:28:53 - 7:48 - 7.7
    35 - KOZIOŁ Kamil - 5016 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 18 - M 35 - 11:20 - 00:44:41 - 01:33:44.65 - 01:33:44.65 - +00:28:57 - 7:48 - 7.7
    36 - SIENKIEWICZ Grzegorz - 5353 - AWENDŻERSI - Open Mężczyzn - 11 - M 36 - 12:00 - 00:42:57 - 01:33:45.00 - 01:33:45.00 - +00:28:58 - 7:48 - 7.7
    37 - KAWALEC Oliwer - 5038 - WATAHA - Elite Mężczyzn - 19 - M 37 - 11:20 - 00:46:44 - 01:34:03.90 - 01:34:03.90 - +00:29:16 - 7:50 - 7.7
    38 - KOSIŃSKI Jakub - 5015 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 20 - M 38 - 11:20 - 00:48:25 - 01:34:28.55 - 01:34:28.55 - +00:29:41 - 7:52 - 7.6
    39 - ZDEB Maciej - 5170 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 21 - M 39 - 11:20 - 00:49:54 - 01:34:33.35 - 01:34:33.35 - +00:29:46 - 7:52 - 7.6
    40 - BOMBA Piotr - 5071 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 22 - M 40 - 11:30 - 00:45:08 - 01:35:26.55 - 01:35:26.55 - +00:30:39 - 7:57 - 7.5
    41 - ZAWILIŃSKI Mateusz - 5095 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 23 - M 41 - 11:30 - 00:45:24 - 01:35:39.00 - 01:35:39.00 - +00:30:52 - 7:58 - 7.5
    42 - MATYSIOK Rafał - 5755 - Open Mężczyzn - 12 - M 42 - 12:30 - 00:44:52 - 01:35:48.05 - 01:35:48.05 - +00:31:01 - 7:59 - 7.5
    43 - BURBUL Przemysław - 5100 - NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM - Elite Mężczyzn - 24 - M 43 - 11:30 - 00:47:49 - 01:35:49.30 - 01:35:49.30 - +00:31:02 - 7:59 - 7.5
    44 - KOWALSKI Bartosz - 5265 - POSITIVE FREAKS TEAM - Open Mężczyzn - 13 - M 44 - 11:45 - 00:46:21 - 01:36:02.55 - 01:36:02.55 - +00:31:15 - 8:00 - 7.5
    45 - JARZĄBEK Dawid - 5177 - SOCIOS SILESIA - Elite Mężczyzn - 25 - M 45 - 11:20 - 00:46:51 - 01:36:12.45 - 01:36:12.45 - +00:31:25 - 8:01 - 7.5
    46 - FRANKOWSKI Damian - 5597 - Open Masters Mężczyzn - 3 - M 46 - 12:15 - 00:47:49 - 01:36:46.30 - 01:36:46.30 - +00:31:59 - 8:03 - 7.4
    47 - DRAB Aleksander - 5692 - REGNARSTEAM - Open Mężczyzn - 14 - M 47 - 12:30 - 00:50:40 - 01:36:48.10 - 01:36:48.10 - +00:32:01 - 8:04 - 7.4
    48 - BOLISĘGA Rafał - 5689 - REGNARSTEAM - Open Mężczyzn - 15 - M 48 - 12:30 - 00:50:36 - 01:36:48.35 - 01:36:48.35 - +00:32:01 - 8:04 - 7.4
    49 - CHŁĄD Aleksander - 5065 - EX TEAM - Elite Mężczyzn - 26 - M 49 - 11:30 - 00:47:55 - 01:36:49.30 - 01:36:49.30 - +00:32:02 - 8:04 - 7.4
    50 - SARWA Ryszard - 5695 - REGNARSTEAM - Open Masters Mężczyzn - 4 - M 50 - 12:30 - 00:49:32 - 01:37:26.20 - 01:37:26.20 - +00:32:39 - 8:07 - 7.4
    51 - JAKUBOWSKI Michał - 5461 - Open Mężczyzn - 16 - M 51 - 12:00 - 00:49:46 - 01:37:27.35 - 01:37:27.35 - +00:32:40 - 8:07 - 7.4
    52 - ORŁOWSKI Maciej - 5619 - Open Mężczyzn - 17 - M 52 - 12:15 - 00:44:19 - 01:37:33.20 - 01:37:33.20 - +00:32:46 - 8:07 - 7.4
    53 - BOĆKO Krzysztof - 5037 - WATAHA - Elite Mężczyzn - 27 - M 53 - 11:20 - 00:47:14 - 01:37:43.70 - 01:37:43.70 - +00:32:56 - 8:08 - 7.4
    54 - LANG Konrad - 5612 - Open Mężczyzn - 18 - M 54 - 12:15 - 00:48:39 - 01:37:59.05 - 01:37:59.05 - +00:33:12 - 8:09 - 7.3
    55 - BUCZKOWSKI Krzysztof - 6163 - Open Mężczyzn - 19 - M 55 - 13:15 - 00:48:13 - 01:38:04.70 - 01:38:04.70 - +00:33:17 - 8:10 - 7.3
    56 - ANDRZEJCZAK Filip - 5994 - TROSKLIWE MISIE - Open Mężczyzn - 20 - M 56 - 13:00 - 00:51:51 - 01:38:08.60 - 01:38:08.60 - +00:33:21 - 8:10 - 7.3
    57 - KOWALSKI Józef - 5266 - POSITIVE FREAKS TEAM - Open Mężczyzn - 21 - M 57 - 11:45 - 00:47:30 - 01:38:08.80 - 01:38:08.80 - +00:33:21 - 8:10 - 7.3
    58 - WNUCZEK Marek - 5422 - POWER TRAINING - Open Mężczyzn - 22 - M 58 - 12:00 - 00:46:44 - 01:38:09.65 - 01:38:09.65 - +00:33:22 - 8:10 - 7.3
    59 - KACZOR Grzegorz - 5822 - KURCZAK W PANIERCE - Open Mężczyzn - 23 - M 59 - 12:45 - 00:50:38 - 01:38:11.45 - 01:38:11.45 - +00:33:24 - 8:10 - 7.3
    60 - KOWALCZYK Piotr - 5264 - POSITIVE FREAKS TEAM - Open Mężczyzn - 24 - M 60 - 11:45 - 00:46:22 - 01:38:14.20 - 01:38:14.20 - +00:33:27 - 8:11 - 7.3
    61 - HEINZE Mateusz - 5821 - KURCZAK W PANIERCE - Open Mężczyzn - 25 - M 61 - 12:45 - 00:50:39 - 01:38:27.00 - 01:38:27.00 - +00:33:40 - 8:12 - 7.3
    62 - ŁUCZAK Tomasz - 5098 - MAD RUNNERS WAŁBRZYCH - Elite Mężczyzn - 28 - M 62 - 11:30 - 00:41:57 - 01:38:39.00 - 01:38:39.00 - +00:33:52 - 8:13 - 7.3
    63 - PAŁKA Adam - 6185 - Open Mężczyzn - 26 - M 63 - 13:15 - 00:48:37 - 01:38:46.60 - 01:38:46.60 - +00:33:59 - 8:13 - 7.3
    64 - KOGUT Dawid - 6173 - Open Mężczyzn - 27 - M 64 - 13:15 - 00:48:37 - 01:39:03.15 - 01:39:03.15 - +00:34:16 - 8:15 - 7.3
    65 - KOŚCIELNIAK Bartosz - 5316 - Open Mężczyzn - 28 - M 65 - 11:45 - 00:42:39 - 01:39:07.60 - 01:39:07.60 - +00:34:20 - 8:15 - 7.3
    66 - KOGUT Martin - 5693 - REGNARSTEAM - Open Mężczyzn - 29 - M 66 - 12:30 - 00:51:31 - 01:39:29.10 - 01:39:29.10 - +00:34:42 - 8:17 - 7.2
    67 - ĆWIERTNIA Kamil - 5885 - Open Mężczyzn - 30 - M 67 - 12:45 - 00:45:46 - 01:40:05.00 - 01:40:05.00 - +00:35:18 - 8:20 - 7.2
    68 - BATURO Artur - 5875 - Open Masters Mężczyzn - 5 - M 68 - 12:45 - 00:44:16 - 01:41:16.65 - 01:41:16.65 - +00:36:29 - 8:26 - 7.1
    69 - OLEARNIK Wojciech - 5481 - Open Masters Mężczyzn - 6 - M 69 - 12:00 - 00:49:39 - 01:41:20.60 - 01:41:20.60 - +00:36:33 - 8:26 - 7.1
    70 - PODSIADŁY Mariusz - 6846 - KACZANIAKI - Open Mężczyzn - 31 - M 70 - 12:30 - 00:50:16 - 01:41:37.25 - 01:41:37.25 - +00:36:50 - 8:28 - 7.1
    71 - WLAŹLAK Damian - 5007 - DROGA DO ULTRA - Elite Mężczyzn - 29 - M 71 - 11:20 - 00:41:57 - 01:41:47.00 - 01:41:47.00 - +00:37:00 - 8:28 - 7.1
    72 - HURAS Michał - 5649 - CF KUŹNIA DAMIANA - Open Mężczyzn - 32 - M 72 - 12:30 - 00:46:51 - 01:41:52.15 - 01:41:52.15 - +00:37:05 - 8:29 - 7.1
    73 - RYBSKI Marcin - 6193 - Open Mężczyzn - 33 - M 73 - 13:15 - 00:46:58 - 01:42:03.60 - 01:42:03.60 - +00:37:16 - 8:30 - 7.1
    74 - SPILISZEWSKI Marcin - 5984 - POWER TRAINING - Open Mężczyzn - 34 - M 74 - 13:00 - 00:50:23 - 01:42:04.50 - 01:42:04.50 - +00:37:17 - 8:30 - 7.1
    75 - GROBELNA Aleksandra - 5159 - XRUNNERS - Elite Kobiet - 1 - K 1 - 11:35 - 00:47:16 - 01:42:13.55 - 01:42:13.55 - +00:37:26 - 8:31 - 7
    76 - SYPEK Piotr - 6052 - Open Mężczyzn - 35 - M 75 - 13:00 - 00:47:31 - 01:42:14.75 - 01:42:14.75 - +00:37:27 - 8:31 - 7
    77 - STOSZ Bartosz - 5490 - Open Masters Mężczyzn - 7 - M 76 - 12:00 - 00:56:35 - 01:42:49.35 - 01:42:49.35 - +00:38:02 - 8:34 - 7
    78 - PIOTROWSKI Bogdan - 5577 - STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK - Open Masters Mężczyzn - 8 - M 77 - 12:15 - 00:50:40 - 01:43:08.15 - 01:43:08.15 - +00:38:21 - 8:35 - 7
    79 - NARWOJSZ Arkadiusz - 5575 - STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK - Open Masters Mężczyzn - 9 - M 78 - 12:15 - 00:50:35 - 01:43:09.05 - 01:43:09.05 - +00:38:22 - 8:35 - 7
    80 - ŁUCZAK Ariel - 5079 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 30 - M 79 - 11:30 - 00:47:32 - 01:43:09.55 - 01:43:09.55 - +00:38:22 - 8:35 - 7
    81 - KRYSZTOFIŃSKI Dawid - 5983 - POWER TRAINING - Open Mężczyzn - 36 - M 80 - 13:00 - 00:50:20 - 01:43:16.35 - 01:43:16.35 - +00:38:29 - 8:36 - 7
    82 - CIEŚLAK Kinga - 5729 - WW TEAM LUBLIN - Open Kobiet - 1 - K 2 - 12:30 - 00:54:25 - 01:43:20.95 - 01:43:20.95 - +00:38:33 - 8:36 - 7
    83 - PODSIADŁY Rafał - 5676 - KACZANIAKI - Open Mężczyzn - 37 - M 81 - 12:30 - 00:50:16 - 01:43:22.10 - 01:43:22.10 - +00:38:35 - 8:36 - 7
    84 - MUSIAŁ Krzysztof - 5097 - LOTAMS TEAM - Open Mężczyzn - 38 - M 82 - 11:30 - 00:44:04 - 01:43:31.00 - 01:43:31.00 - +00:38:44 - 8:37 - 7
    85 - MOCHNAL Dawid - 5320 - Open Mężczyzn - 39 - M 83 - 11:45 - 00:49:01 - 01:43:35.75 - 01:43:35.75 - +00:38:48 - 8:37 - 7
    86 - BORECKI Tomasz - 5300 - Open Mężczyzn - 40 - M 84 - 11:45 - 00:47:26 - 01:43:37.20 - 01:43:37.20 - +00:38:50 - 8:38 - 6.9
    87 - KORULCZYK Marcin - 5014 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 31 - M 85 - 11:20 - 00:42:14 - 01:43:38.95 - 01:43:38.95 - +00:38:51 - 8:38 - 6.9
    88 - SZYDŁOWSKI Szymon - 5770 - Open Mężczyzn - 41 - M 86 - 12:30 - 00:47:43 - 01:43:51.95 - 01:43:51.95 - +00:39:04 - 8:39 - 6.9
    89 - ŻARŁOK Kamil - 5776 - Open Mężczyzn - 42 - M 87 - 12:30 - 00:53:32 - 01:43:55.90 - 01:43:55.90 - +00:39:08 - 8:39 - 6.9
    90 - PAŁUSKA Małgorzata - 5662 - CROSSTEAM ZGORZELEC - Open Kobiet - 2 - K 3 - 12:30 - 00:54:58 - 01:43:59.45 - 01:43:59.45 - +00:39:12 - 8:39 - 6.9
    91 - WIERUCKI Jakub - 5847 - PANC01 - Open Mężczyzn - 43 - M 88 - 12:45 - 00:49:25 - 01:44:21.95 - 01:44:21.95 - +00:39:34 - 8:41 - 6.9
    92 - PACIOREK Piotr - 5083 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 32 - M 89 - 11:30 - 00:50:28 - 01:44:26.75 - 01:44:26.75 - +00:39:39 - 8:42 - 6.9
    93 - RÓG Sebastian - 5228 - HUSARIA RACE TEAM - Open Mężczyzn - 44 - M 90 - 11:45 - 00:50:47 - 01:44:31.80 - 01:44:31.80 - +00:39:44 - 8:42 - 6.9
    94 - MALGIWSKI Włodzimierz - 5476 - Open Mężczyzn - 45 - M 91 - 12:00 - 00:47:34 - 01:44:35.90 - 01:44:35.90 - +00:39:48 - 8:42 - 6.9
    95 - MATERNA Roman - 6309 - Open Masters Mężczyzn - 10 - M 92 - 13:30 - 00:50:55 - 01:44:43.60 - 01:44:43.60 - +00:39:56 - 8:43 - 6.9
    96 - KOWALSKI Adam - 5469 - Open Mężczyzn - 46 - M 93 - 12:00 - 00:50:49 - 01:45:35.45 - 01:45:35.45 - +00:40:48 - 8:47 - 6.8
    97 - PAKUZOVÁ Andrea - 5869 - UBRECENE PRINCEZNY - Open Masters Kobiet - 1 - K 4 - 12:45 - 00:52:35 - 01:45:41.75 - 01:45:41.75 - +00:40:54 - 8:48 - 6.8
    98 - SZCZUREK Marcel - 5951 - GOVECS & FRIENDS - Open Mężczyzn - 47 - M 94 - 13:00 - 00:58:05 - 01:45:52.05 - 01:45:52.05 - +00:41:05 - 8:49 - 6.8
    99 - PIERZCHAŁA Łukasz - 5326 - Open Mężczyzn - 48 - M 95 - 11:45 - 00:51:58 - 01:46:07.85 - 01:46:07.85 - +00:41:20 - 8:50 - 6.8
    100 - ZIMOŃ Norbert - 5042 - WATAHA - Elite Mężczyzn - 33 - M 96 - 11:20 - 00:51:19 - 01:46:16.75 - 01:46:16.75 - +00:41:29 - 8:51 - 6.8

    -->> CAŁA LISTA - DALSZE MIEJSCA (KLIKNIJ)




    RUNMAGEDDON REKRUT WROCŁAW 2019 - WYNIKI - TOP 100 (6 km - 13.04.2019)




    1 - WOJTYSZYN Wojciech - 67 - XRUNNERS - Elite Mężczyzn - 1 - M 1 - 07:20 - 00:35:55.50 - 00:35:55.50 - - 5:59 - 10
    2 - BRZOSKWINIA Wojciech - 24 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 2 - M 2 - 07:20 - 00:37:30.85 - 00:37:30.85 - +00:01:35 - 6:15 - 9.6
    3 - URBAŃSKI Kamil - 32 - NEXTREME - Elite Mężczyzn - 3 - M 3 - 07:20 - 00:37:55.75 - 00:37:55.75 - +00:02:00 - 6:19 - 9.5
    4 - SELIANIN Dmytro - 185 - OCRA POLAND - Elite Mężczyzn - 4 - M 4 - 07:20 - 00:39:13.25 - 00:39:13.25 - +00:03:17 - 6:32 - 9.2
    5 - SALAMON Mateusz - 34 - POWER TRAINING - Elite Mężczyzn - 5 - M 5 - 07:20 - 00:39:46.95 - 00:39:46.95 - +00:03:51 - 6:37 - 9.1
    6 - SPRUTTA Mateusz - 190 - CARBON OCR RACING TEAM - Elite Mężczyzn - 6 - M 6 - 07:20 - 00:40:06.35 - 00:40:06.35 - +00:04:10 - 6:41 - 9
    7 - BRZOZOWSKI Filip - 25 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 7 - M 7 - 07:20 - 00:40:42.15 - 00:40:42.15 - +00:04:46 - 6:47 - 8.8
    8 - JAROSZ David - 188 - XRUNNERS - Elite Mężczyzn - 8 - M 8 - 07:20 - 00:40:50.95 - 00:40:50.95 - +00:04:55 - 6:48 - 8.8
    9 - MARYNCHYN Vadym - 71 - - Elite Mężczyzn - 9 - M 9 - 07:20 - 00:41:36.65 - 00:41:36.65 - +00:05:41 - 6:56 - 8.7
    10 - ONISZCZUK Bartosz - 50 - TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA - Elite Mężczyzn - 10 - M 10 - 07:20 - 00:42:01.95 - 00:42:01.95 - +00:06:06 - 7:00 - 8.6
    11 - WĄSOWICZ Krzysztof - 2464 - - Open Mężczyzn - 1 - M 11 - 12:00 - 00:42:05.05 - 00:42:05.05 - +00:06:09 - 7:00 - 8.6
    12 - BOCHRA Hubert - 2382 - - Open Mężczyzn - 2 - M 12 - 12:00 - 00:42:06.45 - 00:42:06.45 - +00:06:10 - 7:01 - 8.6
    13 - TOMAKA Tomasz - 30 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 11 - M 13 - 07:20 - 00:42:18.85 - 00:42:18.85 - +00:06:23 - 7:03 - 8.5
    14 - LYKHITSKYI Volodymyr - 59 - WATAHA - Elite Mężczyzn - 12 - M 14 - 07:20 - 00:42:19.75 - 00:42:19.75 - +00:06:24 - 7:03 - 8.5
    15 - MUSIAŁ Krzysztof - 2435 - - Open Mężczyzn - 3 - M 15 - 12:00 - 00:42:25.70 - 00:42:25.70 - +00:06:30 - 7:04 - 8.5
    16 - MAZUR Damian - 39 - SOCIOS SILESIA - Elite Mężczyzn - 13 - M 16 - 07:20 - 00:42:42.95 - 00:42:42.95 - +00:06:47 - 7:07 - 8.4
    17 - KRASOŃ Bartłomiej - 17 - EX TEAM - Elite Mężczyzn - 14 - M 17 - 07:20 - 00:42:59.95 - 00:42:59.95 - +00:07:04 - 7:09 - 8.4
    18 - RYNKIEWICZ Mateusz - 13 - DZIKIE DZIKI GORZÓW - Elite Mężczyzn - 15 - M 18 - 07:20 - 00:43:19.40 - 00:43:19.40 - +00:07:23 - 7:13 - 8.3
    19 - MĘDYGRAŁ Krystian - 60 - WATAHA - Elite Mężczyzn - 16 - M 19 - 07:20 - 00:43:40.95 - 00:43:40.95 - +00:07:45 - 7:16 - 8.2
    20 - WRÓBEL Jacek - 20 - EX TEAM - Elite Mężczyzn - 17 - M 20 - 07:20 - 00:44:26.60 - 00:44:26.60 - +00:08:31 - 7:24 - 8.1
    21 - BYRCZEK Michał - 56 - WATAHA - Elite Mężczyzn - 18 - M 21 - 07:20 - 00:44:47.15 - 00:44:47.15 - +00:08:51 - 7:27 - 8
    22 - KALININ Jarosław - 65 - XRUNNERS - Elite Mężczyzn - 19 - M 22 - 07:20 - 00:45:01.40 - 00:45:01.40 - +00:09:05 - 7:30 - 8
    23 - SOBOŃ Krystian - 66 - XRUNNERS - Elite Mężczyzn - 20 - M 23 - 07:20 - 00:45:10.95 - 00:45:10.95 - +00:09:15 - 7:31 - 8
    24 - POLICHT Dawid - 1225 - HARD TEAM BYSTRZYCA KLODZKA - Open Mężczyzn - 4 - M 24 - 09:45 - 00:45:36.35 - 00:45:36.35 - +00:09:40 - 7:36 - 7.9
    25 - KUBISZYN Tobiasz - 207 - AGRESYWNE MORSY :D - Open Mężczyzn - 5 - M 25 - 08:00 - 00:46:02.80 - 00:46:02.80 - +00:10:07 - 7:40 - 7.8
    26 - CHŁĄD Aleksander - 16 - EX TEAM - Elite Mężczyzn - 21 - M 26 - 07:20 - 00:46:04.50 - 00:46:04.50 - +00:10:09 - 7:40 - 7.8
    27 - ZELISZCZAK Krystian - 247 - KRA KARLINO - Open Mężczyzn - 6 - M 27 - 08:00 - 00:46:21.45 - 00:46:21.45 - +00:10:25 - 7:43 - 7.8
    28 - GÓRKA Michał - 134 - - Elite Mężczyzn - 22 - M 28 - 07:30 - 00:46:32.35 - 00:46:32.35 - +00:10:36 - 7:45 - 7.7
    29 - PIOTROWSKI Sławomir - 3951 - - Open Mężczyzn - 7 - M 29 - 08:15 - 00:46:45.65 - 00:46:45.65 - +00:10:50 - 7:47 - 7.7
    30 - RADOSLAW Radosław - 1863 - - Open Mężczyzn - 8 - M 30 - 10:45 - 00:46:58.35 - 00:46:58.35 - +00:11:02 - 7:49 - 7.7
    31 - GOŁĘBIOWSKI Konrad - 5 - CARBON OCR RACING TEAM - Elite Mężczyzn - 23 - M 31 - 07:20 - 00:47:02.10 - 00:47:02.10 - +00:11:06 - 7:50 - 7.7
    32 - RODZIEWICZ Bartosz - 688 - MEDSERV TEAM - Open Mężczyzn - 9 - M 32 - 13:30 - 00:47:38.55 - 00:47:38.55 - +00:11:43 - 7:56 - 7.6
    33 - LIBISZEWSKI Robert - 309 - - Open Mężczyzn - 10 - M 33 - 08:00 - 00:47:40.20 - 00:47:40.20 - +00:11:44 - 7:56 - 7.6
    34 - KONEWKA Jacek - 26 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 24 - M 34 - 07:20 - 00:47:43.50 - 00:47:43.50 - +00:11:48 - 7:57 - 7.5
    35 - BOĆKO Krzysztof - 55 - WATAHA - Elite Mężczyzn - 25 - M 35 - 07:20 - 00:47:59.30 - 00:47:59.30 - +00:12:03 - 7:59 - 7.5
    36 - LACHOWICZ Tomasz - 1712 - - Open Mężczyzn - 11 - M 36 - 10:30 - 00:48:10.35 - 00:48:10.35 - +00:12:14 - 8:01 - 7.5
    37 - CIAPKA Krystian - 3697 - - Open Mężczyzn - 12 - M 37 - 14:30 - 00:48:30.60 - 00:48:30.60 - +00:12:35 - 8:05 - 7.4
    38 - JASZKA Łukasz - 3707 - - Open Mężczyzn - 13 - M 38 - 14:30 - 00:48:44.35 - 00:48:44.35 - +00:12:48 - 8:07 - 7.4
    39 - PIZOŃ Daniel - 1725 - - Open Mężczyzn - 14 - M 39 - 10:30 - 00:48:51.00 - 00:48:51.00 - +00:12:55 - 8:08 - 7.4
    40 - KARPOWICZ Jakub - 114 - MAD RUNNERS WAŁBRZYCH - Open Mężczyzn - 15 - M 40 - 07:30 - 00:48:56.85 - 00:48:56.85 - +00:13:01 - 8:09 - 7.4
    41 - JARCZEWSKI Marcin - 1433 - ZSZOKOWANI BOJANOWO - Open Mężczyzn - 16 - M 41 - 10:00 - 00:49:04.25 - 00:49:04.25 - +00:13:08 - 8:10 - 7.3
    42 - ORICHOWSKI Witalij - 193 - WATAHA - Elite Mężczyzn - 26 - M 42 - 07:20 - 00:49:07.50 - 00:49:07.50 - +00:13:12 - 8:11 - 7.3
    43 - CZEPANIK Patryk - 1827 - - Open Mężczyzn - 17 - M 43 - 10:45 - 00:49:30.05 - 00:49:30.05 - +00:13:34 - 8:15 - 7.3
    44 - WERNER Mikołaj - 1881 - - Open Mężczyzn - 18 - M 44 - 10:45 - 00:49:42.60 - 00:49:42.60 - +00:13:47 - 8:17 - 7.2
    45 - OSSOWSKI Maciej - 1860 - - Open Mężczyzn - 19 - M 45 - 10:45 - 00:49:43.75 - 00:49:43.75 - +00:13:48 - 8:17 - 7.2
    46 - LASKUS Krzysztof - 3935 - EGIS BIOVITALNI - Open Mężczyzn - 20 - M 46 - 15:15 - 00:49:50.85 - 00:49:50.85 - +00:13:55 - 8:18 - 7.2
    47 - WOJEWÓDKA Krystian - 14 - ETRANS TEAM - Elite Mężczyzn - 27 - M 47 - 07:20 - 00:49:51.00 - 00:49:51.00 - +00:13:55 - 8:18 - 7.2
    48 - ŚLIWA Maria - 3191 - EGIS BIOVITALNI - Open Kobiet - 1 - K 1 - 15:15 - 00:49:51.15 - 00:49:51.15 - +00:13:55 - 8:18 - 7.2
    49 - KRZEPKOWSKA Agnieszka - 3190 - EGIS BIOVITALNI - Open Kobiet - 2 - K 2 - 15:15 - 00:49:51.45 - 00:49:51.45 - +00:13:55 - 8:18 - 7.2
    50 - GOŁĘBIOWSKI Bogdan - 4 - CARBON OCR RACING TEAM - Elite Mężczyzn - 28 - M 48 - 07:20 - 00:49:54.15 - 00:49:54.15 - +00:13:58 - 8:19 - 7.2
    51 - JUSZKIEWICZ Dominik - 3962 - - Open Mężczyzn - 21 - M 49 - 09:45 - 00:50:04.50 - 00:50:04.50 - +00:14:09 - 8:20 - 7.2
    52 - HANUS Piotr - 205 - AGRESYWNE MORSY :D - Open Mężczyzn - 22 - M 50 - 08:00 - 00:50:09.00 - 00:50:09.00 - +00:14:13 - 8:21 - 7.2
    53 - WYSOCZAŃSKI Paweł - 2972 - PCC ROKITA - Open Mężczyzn - 23 - M 51 - 13:00 - 00:50:11.35 - 00:50:11.35 - +00:14:15 - 8:21 - 7.2
    54 - MALESZEWSKI Paweł - 1284 - ZIELNIK - FEEL IT! - Open Mężczyzn - 24 - M 52 - 09:45 - 00:50:14.75 - 00:50:14.75 - +00:14:19 - 8:22 - 7.2
    55 - KORNILUK Tomasz - 3214 - OUTDOOR TRAINING - Open Mężczyzn - 25 - M 53 - 13:45 - 00:50:18.50 - 00:50:18.50 - +00:14:23 - 8:23 - 7.2
    56 - GORSZANÓW Dariusz - 2256 - - Open Masters Mężczyzn - 1 - M 54 - 11:15 - 00:50:27.35 - 00:50:27.35 - +00:14:31 - 8:24 - 7.1
    57 - ANDRZEJCZAK Filip - 2104 - TROSKLIWE MISIE - Open Mężczyzn - 26 - M 55 - 11:15 - 00:50:30.90 - 00:50:30.90 - +00:14:35 - 8:25 - 7.1
    58 - MENARTOWICZ Kamil - 2956 - PCC ROKITA - Open Mężczyzn - 27 - M 56 - 13:00 - 00:50:37.05 - 00:50:37.05 - +00:14:41 - 8:26 - 7.1
    59 - WYBIERAŁA Mikołaj - 3316 - - Open Mężczyzn - 28 - M 57 - 13:45 - 00:50:39.70 - 00:50:39.70 - +00:14:44 - 8:26 - 7.1
    60 - ŻAK Monika - 3626 - FITSTYLE RUN TEAM - Open Kobiet - 3 - K 3 - 14:30 - 00:50:41.55 - 00:50:41.55 - +00:14:46 - 8:26 - 7.1
    61 - CZACHARA Jarosław - 1138 - ZJEDNOCZENI W BŁOCIE - Open Masters Mężczyzn - 2 - M 58 - 09:30 - 00:50:50.35 - 00:50:50.35 - +00:14:54 - 8:28 - 7.1
    62 - KUBISZYN Tadeusz - 206 - AGRESYWNE MORSY :D - Open Masters Mężczyzn - 3 - M 59 - 08:00 - 00:50:54.15 - 00:50:54.15 - +00:14:58 - 8:29 - 7.1
    63 - POPIEL Daniel - 3949 - DO PORZYGU OCR TEAM - Open Mężczyzn - 29 - M 60 - 08:00 - 00:50:54.50 - 00:50:54.50 - +00:14:59 - 8:29 - 7.1
    64 - SADOWSKI Michał - 33 - POWER TRAINING - Elite Mężczyzn - 29 - M 61 - 07:20 - 00:51:08.60 - 00:51:08.60 - +00:15:13 - 8:31 - 7
    65 - MARCINÓW Piotr - 3231 - STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO DOBRY(Ń) TRENING - Open Masters Mężczyzn - 4 - M 62 - 13:45 - 00:51:08.85 - 00:51:08.85 - +00:15:13 - 8:31 - 7
    66 - KRÓL Jarosław - 3566 - - Open Mężczyzn - 30 - M 63 - 14:15 - 00:51:25.90 - 00:51:25.90 - +00:15:30 - 8:34 - 7
    67 - PYREK Marcin - 1166 - - Open Mężczyzn - 31 - M 64 - 09:30 - 00:51:36.15 - 00:51:36.15 - +00:15:40 - 8:36 - 7
    68 - BRODA Mateusz - 51 - UNIMOGI - Elite Mężczyzn - 30 - M 65 - 07:20 - 00:51:44.65 - 00:51:44.65 - +00:15:49 - 8:37 - 7
    69 - BROŻEK Artur - 2546 - RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY - Open Mężczyzn - 32 - M 66 - 12:15 - 00:52:14.40 - 00:52:14.40 - +00:16:18 - 8:42 - 6.9
    70 - HOŁUB Jakub - 98 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 31 - M 67 - 07:30 - 00:52:15.00 - 00:52:15.00 - +00:16:19 - 8:42 - 6.9
    71 - BOROWCZYK Daniel - 4483 - - Koelner Mężczyźni - 1 - M 68 - 13:15 - 00:52:35.40 - 00:52:35.40 - +00:16:39 - 8:45 - 6.8
    72 - ZAKHARCHUK Vitalii - 897 - - Open Mężczyzn - 33 - M 69 - 09:00 - 00:52:35.50 - 00:52:35.50 - +00:16:40 - 8:45 - 6.8
    73 - SZULIST Marcin - 2530 - KOJOTY - Open Mężczyzn - 34 - M 70 - 12:15 - 00:52:36.40 - 00:52:36.40 - +00:16:40 - 8:46 - 6.8
    74 - WSZELAKI Filip - 2470 - - Open Mężczyzn - 35 - M 71 - 12:00 - 00:52:39.00 - 00:52:39.00 - +00:16:43 - 8:46 - 6.8
    75 - BŁASZCZYK Łukasz - 2381 - - Open Mężczyzn - 36 - M 72 - 12:00 - 00:53:14.55 - 00:53:14.55 - +00:17:19 - 8:52 - 6.8
    76 - DĄBEK Mateusz - 219 - - Open Mężczyzn - 37 - M 73 - 08:00 - 00:53:21.25 - 00:53:21.25 - +00:17:25 - 8:53 - 6.7
    77 - ADAMKIEWICZ Jakub - 358 - ELECTROLUX ŚWIDNICA - Open Mężczyzn - 38 - M 74 - 08:15 - 00:53:25.35 - 00:53:25.35 - +00:17:29 - 8:54 - 6.7
    78 - DĄBROWSKI Piotr - 361 - ELECTROLUX ŚWIDNICA - Open Mężczyzn - 39 - M 75 - 08:15 - 00:53:25.50 - 00:53:25.50 - +00:17:30 - 8:54 - 6.7
    79 - ŁÓJ Paweł - 1610 - CROSSFIT HELLWOOD - Open Mężczyzn - 40 - M 76 - 10:30 - 00:53:31.05 - 00:53:31.05 - +00:17:35 - 8:55 - 6.7
    80 - PACIOREK Piotr - 28 - HUSARIA RACE TEAM - Elite Mężczyzn - 32 - M 77 - 07:20 - 00:53:38.35 - 00:53:38.35 - +00:17:42 - 8:56 - 6.7
    81 - KACZOR Grzegorz - 302 - - Open Mężczyzn - 41 - M 78 - 08:00 - 00:53:40.70 - 00:53:40.70 - +00:17:45 - 8:56 - 6.7
    82 - SYCZ Tomasz - 3236 - STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO DOBRY(Ń) TRENING - Open Masters Mężczyzn - 5 - M 79 - 13:45 - 00:53:42.15 - 00:53:42.15 - +00:17:46 - 8:57 - 6.7
    83 - ZAJAC Karol - 3739 - - Open Mężczyzn - 42 - M 80 - 14:30 - 00:53:44.35 - 00:53:44.35 - +00:17:48 - 8:57 - 6.7
    84 - WALCZAK Adrian - 2606 - - Open Mężczyzn - 43 - M 81 - 12:15 - 00:53:52.00 - 00:53:52.00 - +00:17:56 - 8:58 - 6.7
    85 - ZDOŃCZYK Krzysztof - 1321 - - Open Mężczyzn - 44 - M 82 - 09:45 - 00:53:57.70 - 00:53:57.70 - +00:18:02 - 8:59 - 6.7
    86 - SKRĘTY Patryk - 3187 - EDEN RUNNERS - Open Mężczyzn - 45 - M 83 - 13:45 - 00:54:08.05 - 00:54:08.05 - +00:18:12 - 9:01 - 6.7
    87 - GRZEGORZEWSKI Mariusz - 1443 - - Open Masters Mężczyzn - 6 - M 84 - 10:00 - 00:54:21.25 - 00:54:21.25 - +00:18:25 - 9:03 - 6.6
    88 - DZIWOKI Bartosz - 3553 - - Open Mężczyzn - 46 - M 85 - 14:15 - 00:54:26.30 - 00:54:26.30 - +00:18:30 - 9:04 - 6.6
    89 - PIĄTEK Krystian - 3677 - PIĄTEK I INSEKT - Open Mężczyzn - 47 - M 86 - 14:30 - 00:54:26.65 - 00:54:26.65 - +00:18:31 - 9:04 - 6.6
    90 - SŁOMSKI Mateusz - 4462 - RAWLPLUG100 - Koelner Mężczyźni - 2 - M 87 - 13:15 - 00:54:27.50 - 00:54:27.50 - +00:18:32 - 9:04 - 6.6
    91 - RUTKOWSKI Szymon - 3580 - - Open Mężczyzn - 48 - M 88 - 14:15 - 00:54:34.75 - 00:54:34.75 - +00:18:39 - 9:05 - 6.6
    92 - NOVITSKYI Denys - 3350 - HEGELMANN GROUP - Open Mężczyzn - 49 - M 89 - 14:00 - 00:54:40.10 - 00:54:40.10 - +00:18:44 - 9:06 - 6.6
    93 - SOBUTKOWSKI Piotr - 2294 - - Open Masters Mężczyzn - 7 - M 90 - 11:30 - 00:54:44.55 - 00:54:44.55 - +00:18:49 - 9:07 - 6.6
    94 - WIANKOWSKI Dawid - 3531 - TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA - Open Mężczyzn - 50 - M 91 - 14:15 - 00:54:56.95 - 00:54:56.95 - +00:19:01 - 9:09 - 6.6
    95 - KUDRELEK Karol - 122 - OCR TEAM ZIELONA GÓRA - Elite Mężczyzn - 33 - M 92 - 07:30 - 00:54:59.65 - 00:54:59.65 - +00:19:04 - 9:09 - 6.5
    96 - NOWICKI Adam - 3384 - OUTDOOR TRAINING - Open Masters Mężczyzn - 8 - M 93 - 14:00 - 00:55:00.05 - 00:55:00.05 - +00:19:04 - 9:10 - 6.5
    97 - ŻÓŁTAŃSKI Paweł - 3325 - EX TEAM - Open Mężczyzn - 51 - M 94 - 14:00 - 00:55:02.85 - 00:55:02.85 - +00:19:07 - 9:10 - 6.5
    98 - LIS Michal - 3433 - - Open Mężczyzn - 52 - M 95 - 14:00 - 00:55:05.45 - 00:55:05.45 - +00:19:09 - 9:10 - 6.5
    99 - BARNAŚ Tomasz - 4403 - RAWLPLUG100 - Koelner Mężczyźni - 3 - M 96 - 13:15 - 00:55:12.05 - 00:55:12.05 - +00:19:16 - 9:12 - 6.5
    100 - ŻUKOWSKA Aniela - 3385 - OUTDOOR TRAINING - Open Kobiet - 4 - K 4 - 14:00 - 00:55:12.95 - 00:55:12.95 - +00:19:17 - 9:12 - 6.5

    -->> CAŁA LISTA - DALSZE MIEJSCA (KLIKNIJ)



    Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (1)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    Rozwaliliście autami tereny zielone wokół Partynic

    gość (gość)

    Zgłoś naruszenie treści / 4

    Sportowcy z doopy wzięci

    Aktualności sportowe

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 70 22 4 11 55-35
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 67 20 7 10 55-41
    3 Lech Poznań Live 37 60 16 12 9 53-34
    4 Górnik Zabrze Live 37 60 16 12 9 68-54
    5 Wisła Płock Live 37 57 17 6 14 53-45
    6 Wisła Kraków Live 37 55 15 10 12 51-42
    7 Zagłębie Lubin Live 37 52 13 13 11 45-42
    8 Korona Kielce Live 37 49 12 13 12 49-54
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Cracovia Live 37 50 13 11 13 51-52
    2 Śląsk Wrocław Live 37 50 13 11 13 50-54
    3 Pogoń Szczecin Live 37 45 12 9 16 46-54
    4 Arka Gdynia Live 37 43 11 10 16 46-48
    5 Lechia Gdańsk Live 37 39 9 13 15 46-58
    6 Piast Gliwice Live 37 37 8 13 16 40-48
    7 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 36 9 9 19 39-66
    8 Sandecja Nowy Sącz Live 37 33 6 15 16 34-54
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Lechia Gdańsk została ukarana odjęciem jednego punktu za zaległości finansowe.
    1 Lech Poznań Live 30 55 15 10 5 49-23
    2 Jagiellonia Białystok Live 30 54 16 6 8 45-36
    3 Legia Warszawa Live 30 54 17 3 10 43-31
    4 Wisła Płock Live 30 49 15 4 11 42-35
    5 Górnik Zabrze Live 30 47 12 11 7 56-46
    6 Korona Kielce Live 30 45 11 12 7 44-37
    7 Wisła Kraków Live 30 44 12 8 10 41-36
    8 Zagłębie Lubin Live 30 43 10 13 7 39-33
    9 Arka Gdynia Live 30 40 10 10 10 38-32
    10 Cracovia Live 30 39 10 9 11 40-40
    11 Śląsk Wrocław Live 30 31 7 10 13 35-48
    12 Pogoń Szczecin Live 30 31 8 7 15 34-48
    13 Piast Gliwice Live 30 30 6 12 12 28-38
    14 Lechia Gdańsk Live 30 30 7 10 13 39-51
    15 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 30 29 7 8 15 32-52
    16 Sandecja Nowy Sącz Live 30 25 4 13 13 27-46

    Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać