RS-serwis najlepszym serwisem samochodowym na Dolnym Śląsku...

  RS-serwis najlepszym serwisem samochodowym na Dolnym Śląsku według czytelników Gazety Wrocławskiej

  km

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  RS-serwis najlepszym serwisem samochodowym na Dolnym Śląsku według czytelników Gazety Wrocławskiej
  Serwis znajdujący się przy ulicy Szybowcowej 25 we Wrocławiu działa na rynku już ponad10 lat. Posiada autoryzację firmy Bosch w zakresie kompleksowej obsługi (Bosch Car Service) samochodów osobowych i dostawczych do 3.5t. oraz certyfikat jakości ISO 9001:2008. Wszystko to gwarantuje klientom profesjonalną obsługę.
  RS-serwis najlepszym serwisem samochodowym na Dolnym Śląsku według czytelników Gazety Wrocławskiej
  Dzięki temu, że firma nieustannie się rozwija stała się liderem na dolnośląskim rynku diagnostyki i napraw takich marek jak: AUDI, VW, SEAT i SKODA.

  Ponadto serwis dysponuje Stacją Kontroli Pojazdów, oferującą kompleksowe badania techniczne pojazdów do 3,5 t.

  - Wykonywane przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie, a jednocześnie w rozsądnej cenie - mówi Paweł Kijak, współwłaściciel RS-serwis.

  - Jakość oferowanych przez nas produktów jest równie wysoka jak w autoryzowanych serwisach tylko, że nawet o 40 proc. taniej - dodaje Paweł Kijak.

  Branża motoryzacyjna bardzo szybko się zmienia, dlatego pracownicy cyklicznie biorą udział w szkoleniach, aby w pełni profesjonalnie wykonywać swoją pracę.

  Na początku działalności w warsztacie pracowali przede wszystkim mechanicy. Wraz z rozwojem firmy powstał także punkt obsługi klienta, który jest miejscem przepływu informacji o każdym pojeździe.

  To właśnie tu klient jest wstępnie zapytany o problem i tu otwierane jest zlecenie, a następnie krok po kroku spisane zostają informacje klienta odnośnie problemu. Wszystko po to, aby pracownikom technicznym nic nie umknęło podczas wykonywania prac.

  - Cały czas pracujemy nad tym, aby proces obsługi był perfekcyjny, a mechanik wykonał wszystko zgodnie ze sztuką i zleceniem klienta. Dzięki tej sprawnej komunikacji w zespole, ilość reklamacji i uchybień udało nam się wyeliminować niemal do zera – tłumaczy współwłaściciel RS-serwis.

  - Mimo to cenne są dla nas wszelkie uwagi i spostrzeżenia naszych klientów, ponieważ to pozwala nam nieustannie podnosić jakość wykonywanych usług – dodaje Paweł Kijak.

  Warto pamiętać, że auto powinno być kompleksowo serwisowane przynajmniej raz w roku. Dzięki temu nie będziemy mieli problemów z jego użytkowaniem, a gdy zużyte elementy wymienimy w odpowiednim czasie, koszty naprawy będą zdecydowanie mniejsze. Odkładanie na „później” usunięcia drobnych usterek potęguje problemy i znacznie podnosi koszty użytkowania pojazdów.

  - Oferujemy najwyższą jakość w możliwie najniższej cenie. Pracujemy na częściach i materiałach gwarantujących długą bezawaryjną eksploatację – mówi Krzysztof Kijak.

  Wszystkie naprawy mechaniczne wykonywane w naszym warsztacie objęte są dwu letnią gwarancją.

  Istotnym elementem prawidłowego działania samochodu są: odpowiednio częsta wymiana i stan olejów i płynów eksploatacyjnych, kontrola układu hamulcowego, elektrycznego i zapłonowego.

  Wymiana oleju na przykład spełniając minimalne zalecenia producentów samochodów pozwoli jedynie na bezawaryjne użytkowanie pojazdu przez klika lat i do przebiegu 150-200 tys. km. Właściwą obsługą samochodu jesteśmy w stanie wydłużyć żywotność pojazdu co najmniej dwukrotnie.

  W niskich temperaturach kładzie się szczególny nacisk na układ zapłonowy i elektryczny. Warto zadbać także o właściwy stan akumulatora, świec zapłonowych, w silnikach diesla żarowych, aby w zimowe poranki nie mieć problemu z uruchomieniem samochodu.

  Zimą ponadto na śliskich nawierzchniach bardzo trudno jest zauważyć usterki układu hamulcowego, dlatego warto kontrolować stan hamulców, aby móc skutecznie zatrzymać pojazd w awaryjnych sytuacjach. Z kolei wiosną i latem jeździmy szybciej i wtedy szczególnie może nam się przydać sprawny układ jezdny. W ofercie firmy znajdziemy między innymi przetaczanie tarcz hamulcowych bez demontowania ich z samochodu. Czy warto i po co się to robi? Przetaczanie to metoda, która sprawdza się, jeśli tarcze są zużyte w minimalnym stopniu, np. skorodowane lub zwichrowane. Tym sposobem możemy usprawnić układ hamulcowy bez konieczności wymiany drogich podzespołów.

  W RS-serwis znajduje się także zaawansowana myjnia ręczna, która oferuje takie usługi jak:

  mycie podwozia, silnika, karoserii i szyb,

  polerowanie, woskowanie i zabezpieczenie lakieru,

  pranie i konserwacja tapicerki (również skórzanej),

  odkurzanie i neutralizacja przykrych zapachów.

  - Oferujemy kompleksowe „odświeżanie” pojazdów, przygotujemy Państwa pojazd do sprzedaży aby był najatrakcyjniejszy wśród bardzo szerokiej oferty na rynku – wyjaśnia Paweł Kijak.

  Serwis korzysta z preparatów czołowych firm branży kosmetyki samochodowej takich jak: Sonax,Swissvax i Chemicat.

  Ponadto serwis oferuje pomoc przy sprawdzeniu pojazdu przed zakupem, co pomoże uniknąć ewentualnych przykrych niespodzianek.

  Dziękujemy… Dzięki Państwu zostaliśmy zwycięzcami plebiscytu Gazety Wrocławskiej na Najlepszy serwis samochodowy na Dolnym Śląsku. Od ponad dziesięciu lat dążymy do pełnej satysfakcji naszych klientów. Ten gest z Państwa strony daje nam sygnał, że było warto, jednocześnie przekonuje, że nasza pasja oraz upór w dążeniu do doskonałości zostały dostrzeżone
  – zespół RS-serwis

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz we Wrocławiu najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w pobliżu katedry?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z Wrocławiem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo