Rodriguez po operacji stopy. Piłkarz Realu opuścił szpital. Rehabilitacja potrwa 2 miesiące (FILMY)

MH, TVN/X-news
James Rodriguez wyszedł ze szpitala. Operacja stopy się udała
James Rodriguez wyszedł ze szpitala. Operacja stopy się udała wikipedia/zdjęcie ilustracyjne
James Rodriguez wyszedł już ze szpitala. Operacja stopy się powiodła. Kolumbijczyk urazu nabawił się podczas ligowego meczu z Sevillą. Teraz czeka go dwumiesięczna rehabilitacja. Kontuzja piłkarza Real Madryt Rodrigueza dotyczyła konkretnie kości śródstopia. James Rodriguez w 12. minucie spotkania Real - Sevilla strzelił pierwszego gola, ale już kilka minut później zwijał się z bólu. Ostatecznie musiał przejść operację.

James Rodriguez miał wielkiego pecha. Zawodnik Realu Madryt doznał poważnego urazu stopy. Konkretnie chodziło o kontuzję kości śródstopia. Piłkarz strzelił gola Sevilli, a wynik meczu ostatecznie wyniósł 2:1. Jednak kilka minut po udanej bramce Rodriguez poczuł silny ból w stopie. Ostatecznie skończyło się na operacji w szpitalu. Na szczęście zabieg się powiódł, a James Rodriguez musi teraz odpoczywać i się rehabilitować.

James Rodriguez opuścił szpital po operacji stopy (FILM):

Przypomnijmy, że James Rodriguez został tegorocznym laureatem nagrody im. Ferencsa Puskasa. Kolumbijczyk został wyróżniony za bramkę zdobytą w 1/8 finał mistrzostwa świata przeciwko Urugwajowi.

- Ostatnie godziny były jednymi z najprzyjemniejszych w moim życiu. To duży sukces i powód do dumy. Jestem szczęśliwy, że to do mnie trafiło to trofeum. Zaraz po ogłoszeniu wyników zostałem zasypany gratulacjami. Zawsze fajnie jest usłyszeć od kogoś miłe słowo, a gdy otrzymujesz pochwały ze wszystkich stron, od kolegów, przyjaciół czy najbliższych, to radość jest jeszcze większa. Moja rodzina zawsze wspierała mnie w dążeniu do realizacji marzeń, więc w dużej mierze to także ich zasługa - mówił wówczas pomocnik Realu Madryt.

James Rodriguez o zdobyciu nagrody im. Puskasa (FILM):

ZOBACZ KONIECZNIE: RONALDO I NEYMAR OBCHODZĄ URODZINY. RONALDO KUPIŁ SOBIE APARTAMENT ZA 2 MLN EURO (film)