Jakub Moder w sobotę zszedł z boiska w meczu z Hiszpanią w 85. minucie meczu, ale nic nie wskazywało, że ma jakąś kontuzje. To Tymoteusz Puchacz na wypuszczonym po meczu krótkim filmiku z podróży kadrowiczów do hotelu w Sewilli miał na kolanie opatrunek.
Rafał Gikiewicz: W meczu z Hiszpanią kluczowa była nasza mentalność
Niestety w poniedziałek okazało się, że Jakub Moder ma problemy z kolanem. Jak informował Jakub Kwiatkowski na Twitterze, zawodnik w niedzielę przeszedł USG, które nic nie wykazało. To dobry prognostyk, jednak niepokoi opuchlizna na kolanie piłkarza.
Jeśli chodzi o poniedziałkowy trening reprezentacji Polski, to według Tomasza Włodarczyka, Jan Bednarek ma odnowiony uraz mięśnia pośladkowego i jego występ w sobotę stoi pod znakiem zapytania. Dalej indywidualnie trenuje też Łukasz Fabiański.
We wtorek Jakub Moder także nie trenował z całą reprezentacją. Poniedziałkowe badanie rezonansem magnetycznym. Wykazało ono lekki uraz kolana. Pomocnik będzie teraz pracował z fizjoterapeutami, by być gotowym do gry w środę przeciwko Szwecji. Decyzja o tym czy zagra zapadnie jednak tuż przed meczem.
Polska remisuje z Hiszpanią 1:1. To był prawdziwy mecz piłki...
Euro 2020: W Sewilli jest zdecydowanie więcej Polaków niż w ...
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Sony Xperia 1 IV 12/256GB Czarny
smartfon xperia 1 iv dysponuje najlepszymi rozwiąz…
kup teraz

Apple iPhone 14 Plus 256GB Żółty
Okres gwarancji: 12 miesięcyWyposażenie: iPhone z …
kup teraz

Doogee S98 8/256GB Czarny
Smartfony Doogee. Flagowy model Doogee S98 został …
kup teraz

Redmi 10C 4/128GB Zielony
Redmi 10C Szybkość i niezwykła wydajność dzięki Sn…