REDAKCJA GAZETY WROCŁAWSKIEJ - kontakt z nami

    REDAKCJA GAZETY WROCŁAWSKIEJ - kontakt z nami

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    REDAKCJA GAZETY WROCŁAWSKIEJ - kontakt z nami
    Gazeta Wrocławska - kontakt z redakcją.
    REDAKCJA GAZETY WROCŁAWSKIEJ - kontakt z nami
    Redakcja "Gazety Wrocławskiej"
    ul. Świętego Antoniego 2/4
    50-073 Wrocław
    Tel. 71-37-48-151
    redakcja@gazeta.wroc.pl

    Redaktor naczelny Gazety Wrocławskiej

    Arkadiusz Franas
    tel. 71-37-48-151
    arkadiusz.franas@gazeta.wroc.pl

    Zastępcy redaktora naczelnego Gazety Wrocławskiej

    Krzysztof Bester

    tel. 71-374-81-77
    krzysztof.bester@gazeta.wroc.pl

    Michał Gigołła
    tel. 71-374-81-45
    michal.gigolla@gazeta.wroc.pl

    Sekretarz redakcji

    Adrianna Szurman
    tel. 71-374-81-59
    adrianna.szurman@gazeta.wroc.pl

    Katarzyna Zimna
    tel. 71-374-81-61
    katarzyna.zimna@gazeta.wroc.pl

    Zespół redagujący
    Grzegorz Chmielowski
    tel. 71-374-81-54
    grzegorz.chmielowski@gazeta.wroc.pl

    Redaktorzy wydań:

    Janusz Michalczyk
    tel. 71-374-81-70
    janusz.michalczyk@gazeta.wroc.pl

    Cyprian Dmowski
    tel. 71-374-81-54
    cyprian.dmowski@gazeta.wroc.pl

    Wydarzenia
    Jerzy Wójcik
    tel. 71-374-81-52
    jerzy.wojcik@gazeta.wroc.pl

    Kultura
    Robert Migdał
    tel. 71-374-81- 38
    robert.migdal@gazeta.wroc.pl

    Magazyny

    Katarzyna Kaczorowska
    tel. 71-374-81-58
    katarzyna.kaczorowska@gazeta.wroc.pl


    Sport
    Jakub Guder
    tel. 71-374-81-57
    jakub.guder@gazeta.wroc.pl

    Poradniki i dodatki
    Bożena Kończal
    tel. 71-374-81-24
    bozena.konczal@gazeta.wroc.pl

    Foto
    Paweł Relikowski
    tel. 71-374-82-15
    pawel.relikowski@gazeta.wroc.pl


    ODDZIAŁY


    Głogów
    ul. Słodowa 8a
    Grażyna Szyszka
    grazyna.szyszka@gazeta.wroc.pl

    Wałbrzych
    Rynek 13
    adrianna.szurman@gazeta.wroc.pl



    Lubin

    ul. Kopernika 10
    Ewa Chojna
    tel. 76-866-09-92
    ewa.chojna@gazeta.wroc.pl

    Legnica
    Rynek 36/1F
    Mateusz Różański
    tel. 76-862-41-48
    mateusz.rozanski@gazeta.wroc.pl

    Świdnica
    Małgorzata Moczulska
    tel. 502-499-826


    Oleśnica

    Katarzyna Kijakowska

    Syców
    Beata Samulska

    Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecane

    Wideo