Real Madryt - Bayern Monachium Liga Mistrzów DO PRZERWY 1:1 [TRANSMISJA TV, STREAMING ONLINE, WYNIK 1.05.]

PB
Real Madryt - Bayern Monachium Liga Mistrzów gdzie obejrzeć [TRANSMISJA TV, STREAMING ONLINE, WYNIK 1.05.] Szymon Starnawski /Polska Press
Real Madryt - Bayern Monachium w półfinale Ligi Mistrzów. Dziś mecz rewanżowy Real-Bayern! O godzinie 20.45. na Santiago Bernabeu zmierzą się dwie wielkie firmy, które powalczą o awans do finału Ligi Mistrzów w Kijowie. Czy Real Madryt utrzyma dobry wynik z Monachium i po raz trzeci z rzędu zagra w finale? Dowiedz się oglądając mecz REAL MADRYT - BAYERN MONACHIUM. Liga Mistrzów na żywo! Wynik meczu Real Madryt - Bayern Monachium. STREAMING ONLINE LIGA MISTRZÓW REAL BAYERN 1 MAJA. DO PRZERWY JEST 1:1.

Do przerwy Real remisuje z Bayernem 1:1. Strzelanie rozpoczęli w 3. minucie Bawarczycy dzięki bramce Joshuy Kimmicha. W 11. minucie wyrównał Karim Benzema. Pod koniec pierwszej połowy sędzia popełnił błąd nie wskazując na wapno po ręce Marcelo.

Real Madryt może dokonać niemożliwego i zagrać po raz trzeci z rzędu w finale Ligi Mistrzów. "Królewscy" od wielu miesięcy grają przeciętnie w lidze hiszpańskiej, ale w europejskich pucharach nie ma na nich mocnych. Nawet jeśli grają słaby mecz, jak tydzień temu w Monachium. Na ich szczęście Bayern zagrał jeszcze gorzej. Mistrz Niemiec przegrał u siebie 1:2 rażąc nieskutecznością oraz błędami w obronie. Czy tak samo będzie w rewanżu?

Bawarczycy do rewanżu podejdą znacznie osłabieni. Zabraknie Jerome Boatenga, Arjena Robbena, Manuela Neuera, Kingsleya Comana i Arturo Vidala. Prawdopodobnie nie zagra też David Alaba. Krótko mówiąc Jupp Heynckes nie może wystawić połowy podstawowej jedenastki. W składzie Realu zabraknie Isco i Daniela Carvajala.

REAL MADRYT - BAYERN MONACHIUM LIGA MISTRZÓW

Dziś wszystkie kamery będą zwrócone na Cristiano Ronaldo, który w Monachium był niewidoczny oraz na Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski od kilkunastu dni zmaga się z olbrzymią krytyką. Czy dziś zamknie usta kibicom z Madrytu i wprowadzi Bayern do finału?

To już siódmy z rzędu półfinałowy dwumecz z udziałem Bayernu Monachium, trzy ostatnie Bawarczycy przegrali. Real natomiast broni trofeum, które obronił również w ubiegłym roku jako pierwszy zespół w historii Ligi Mistrzów.

REAL MADRYT - BAYERN MONACHIUM TRANSMISJA

Mecz rewanżowy w półfinale Ligi Mistrzów REAL MADRYT - BAYERN MONACHIUM rozpocznie się o godzinie 20.45. Transmisję przeprowadzi CANAL+ HD. Mecz komentować będą Rafał Wolski i Tomasz Wieszczycki.