Zamknij

GazetaWroclawska.pl - aktualności Wrocław, wiadomości Wrocław

Ranking dostawców internetu we Wrocławiu [TOP 10]

Jaki internet jest najlepszy? To jedne z najczęściej padających pytań podczas przeprowadzki do nowego domu lub mieszkania. To pytanie nasuwa się także,

Pixabay

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/12] Następne

Ranking dostawców internetu we Wrocławiu [TOP 10]

Jaki internet jest najlepszy? To jedne z najczęściej padających pytań podczas przeprowadzki do nowego domu lub mieszkania. To pytanie nasuwa się także, gdy chcemy mieć u siebie coś innego niż internet mobilny, który często posiada limit. Zebraliśmy więc TOP 10 dostawców internetowych we Wrocławiu na podstawie Waszych opinii w Google.

Ranking powstał na bazie recenzji użytkowników Google. Braliśmy pod uwagę dostawców internetowych z minimum 30 opiniami.

Opinie były skrajne - od bardzo pozytywnych, po absolutnie negatywne. Wybraliśmy więc po jednej skrajnej opinii dla każdego z dostawców.

Tak różnorodne opinie mogą być spowodowane m.in. lokalizacją, dobranym modemem, jakością usług oraz ilością awarii. W rankingu braliśmy pod uwagę jedynie ocenę ogólną.

Zobacz ranking TOP 10 wrocławskich dostawców internetu poruszając się po galerii za pomocą strzałek albo gestów na smartfonie.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy