PZU Zdrowie 27 listopada oficjalnie otworzyło Centrum Medyczne

Materiał informacyjny PZU
PZU Zdrowie 27 listopada oficjalnie otworzyło Centrum Medyczne PZU Zdrowie Wrocław Grabarska. To pierwsza placówka własna PZU Zdrowie we Wrocławiu i jedna z blisko 100 w Polsce. Wyróżnia ją najwyższy standard wyposażenia, kompleksowość obsługi medycznej i doskonała lokalizacja. PZU Zdrowie finalizuje właśnie transakcję przejęcia sieci Tomma Diagnostyka Obrazowa.

PZU Zdrowie – jeden z liderów rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce – otworzyło pierwszą we Wrocławiu placówkę własną. – Nowe Centrum Medyczne PZU Zdrowie Wrocław Grabarska to najlepsi lekarze, nowoczesny sprzęt w budynku o wysokiej jakości wykończenia. To placówka, która powstała zupełnie od podstaw i spełnia nasze najwyższe standardy – powiedziała na oficjalnym otwarciu Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie.

Pacjenci będą mogli skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów, wykonać badania diagnostyczne i drobne zabiegi ambulatoryjne. Jest także część stomatologiczna z gabinetami wyposażonymi w sprzęt do precyzyjnej diagnostyki i leczenia minimalizującego ból. – Centrum Medyczne PZU Zdrowie Wrocław Grabarska jest kolejnym etapem rozwoju naszej sieci. W ciągu ostatniego roku otworzyliśmy centra medyczne pod marką PZU Zdrowie m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Radomiu – zaznaczyła Julita Czyżewska.

Atutem nowej placówki PZU Zdrowie jest również doskonała lokalizacja w centrum miasta. Znajduje się na parterze budynku Pegaz, przy ul. Grabarskiej 1, do którego bardzo łatwo można dostać się komunikacją miejską z dowolnego miejsca we Wrocławiu. – Do dyspozycji pacjentów jest też bezpłatny parking w sąsiednim budynku, a w pobliżu znajduje się węzeł przesiadkowy Rynek i Plac Jana Pawła II – zachwalała komfort dojazdu Jolanta Rabiega, dyrektor nowo otwartej placówki.

– Wrocław to kolejne miasto, w którym, oprócz placówek partnerskich, mamy już swoje centrum medyczne, aby zapewnić najwyższą jakość leczenia naszych pacjentów – powiedziała Aleksandra Agatowska, członkini zarządu PZU oraz PZU Życie

Nawiązała też do finalizowanej transakcji nabycia spółki Tomma Diagnostyka Obrazowa. – Dodatkowo cieszy mnie fakt, że już wkrótce będziemy mogli świadczyć kompleksowe usługi opieki medycznej dla mieszkańców Dolnego Śląska z naciskiem na badania diagnostyczne i wczesne wykrywanie chorób. Obszar ubezpieczeń zdrowotnych i opieki zdrowotnej rozwija się w PZU z olbrzymią dynamiką. Produkty zdrowotne PZU posiada już ponad dwa i pół miliona klientów w całej Polsce – podkreśliła Agatowska.

W pierwszym półroczu prawie trzy czwarte wzrostu rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce było zasługą PZU Zdrowie, którego sieć liczy blisko 100 własnych i 2200 partnerskich placówek w niemal 600 miastach w Polsce. Po uzyskaniu zgody UOKiK na transakcję przejęcia sieci Tomma Diagnostyka Obrazowa sieć własna operatora będzie liczyła ponad 130 placówek.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska