PUPIL ROKU 2019 Ważne informacje dla kandydatów

  PUPIL ROKU 2019 Ważne informacje dla kandydatów

  DM

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Oto kilka ważnych informacji, które pomogą Ci zdobyć jak najwięcej głosów dla Twojego pupila w akcji PUPIL ROKU 2019.
  Instrukcję głosowania oraz aktualne wyniki można znaleźć na www.gazetawroclawska.pl/pupil


  JAK WALCZYĆ O GŁOSY

  Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą Skype’a lub innego komunikatora (np. Messengera na Facebooku).

  DZIAŁANIA NA FACEBOOKU

  Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.


  Na Facebooku warto:
  • opublikować na własnym profilu post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu warto też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Nowin
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu.


  GRAFIKI NA FACEBOOKA

  Dla właścicieli pupili biorących udział w akcji przygotujemy zachęcające do głosowania grafiki do publikacji na Facebooku.

  W tym miejscu będzie można pobrać grafiki
  DODAJ ZDJĘCIE OBIEKTU

  Właściciele Hoteli dla Zwierząt i Miejsc Przyjaznych Zwierzętom mogą dodać zdjecia obiektów, które wzbogacą prezentację obiektu.

  KLIKNIJ i dodaj zdjęcie  MOŻESZ PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOSY I POPROSIĆ O WIĘCEJ

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Właściciel każdego pupila biorącego udział w plebiscycie może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości należy skontaktować się dzwoniąc pod podany poniżej numer telefonu, lub wysłać treść takiej wiadomości e-mailem na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela:
  Aleksandra Marcinkowska
  tel. 502 499 814 (pon.-pt. w godz. 11-15)
  e-mail: aleksandra.marcinkowska@polskapress.pl


  Życzymy wielu głosów!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo