Przygoda na wyciągnięcie ręki. Spływy pontonowe i folwark...

  Przygoda na wyciągnięcie ręki. Spływy pontonowe i folwark szyfrów ze Ski-Raft

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Przygoda na wyciągnięcie ręki. Spływy pontonowe i folwark szyfrów ze Ski-Raft
  1/11
  przejdź do galerii
  Poczuj smak adrenaliny, niezapomnianych przeżyć, daj się ponieść urokowi niezwykłych krajobrazów i spędź cudowne chwile w najpiękniejszym regionie Polski! Organizator, Ski-Raft.pl obiecuje wiele – łagodne spływy pontonowe w Bardzie dla całej rodziny, energetyczne, wymagające spływy kajakowe w pięknych Sudetach lub dynamiczny kajak górski na Przełomie Bardzkim. Świetna organizacja ze wszystkimi wygodami – infrastruktura, zaplecze kulinarne, bezpieczeństwo gwarantowane obecnością profesjonalnych ratowników oraz instruktorów. Zabawa ze Ski-Raft to magiczna przygoda i zarażająca energią, doskonała zabawa.

  To jednak nie koniec atrakcji! Po pełnym wysiłku dniu na wodzie, na miłośników przygód lądowych czeka Folwark Szyfrów – 6 pokojów zagadek. Każdy z nich skrywa mroczą, mrożącą krew w żyłach tajemnicę. Tylko jej odkrycie zapewni uczestnikom wydostanie się spod klucza. Sekrety, o których opowiadają tematyczne pokoje oparte są na kanwie historycznych wydarzeń z regionu.

  Spędzony tu czas rozgrzeje serca, obudzi żądze przygód i sprawi, że pojęcie odpoczynku na łonie natury nabierze zupełnie nowego wymiaru!

  Ski-Raft.pl już blisko 10 lat zapewnia emocjonujące atrakcje, rozkochując w klimacie Dolnego Śląska pragnące przeżyć niezapomniane chwile rodziny, poszukujących energetyzujących emocji w terenie miłośników plenerowych przygód, firmy, które chcą zintegrować zespół w najpiękniejszym regionie kraju i szkoły, z których młodzież odkrywa zagadki przeszłości swojej okolicy. Trudno znaleźć drugie takie miejsce – ale żeby się o tym przekonać, trzeba to przeżyć i sprawdzić na własnej skórze! Więcej na www.ski-raft.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo