Przy skrzyżowaniu ulic gen. Tadeusza Kościuszki oraz gen. Kazimierza Pułaskiego powstanie kolejna inwestycja

Materiał informacyjny IMS Budownictwo Sp. z o.o. PROJEKT 7 Sp.K.

Nowa Manufaktura, to nowa inwestycja IMS Budownictwo we Wrocławiu. Budynek będzie podzielony na trzy części wypełniające zbieg ulic w dwóch liniach zabudowy. Nowoczesna architektura oraz zabudowa sięgająca 9 piętra znakomicie wkomponuje się w istniejącą zabudowę oraz wypełni ubytek pomiędzy starszymi kamienicami, co będzie stanowiło doskonałe zwieńczenie tego narożnika.

Obiekt będzie posiadał zróżnicowaną wysokość: 7, 9 oraz 10 kondygnacji. W inwestycji powstanie 312 mieszkań jedno-, dwu, trzy,- i czteropokojowych o powierzchni od 25 m² do 71 m² oraz 3 lokale usługowe zlokalizowane na parterze w pierwszej linii zabudowy. Bogaty wachlarz rozkładów mieszkań pozwoli na znalezienie mieszkań z klasycznym rozmieszczeniem pomieszczeń oraz takich o nietypowych kształtach pokoi. Większość mieszkań będzie posiadała balkony lub tarasy o powierzchni dochodzącej nawet do 107 m². W najwyższej części budynku lokale znajdujące się na 8 piętrze będą posiadać antresole wraz z dodatkowymi tarasami zlokalizowanymi na dachu budynku.

Całość będzie wybudowana w wysokim standardzie. Konstrukcję budynku stanowić będzie szkielet żelbetowy wypełniony pustakami ceramicznymi. Ciepło i ciepła woda do mieszkań będą dostarczane z sieci miejskiej. Pod obiektem znajdzie się dwukondygnacyjny garaż z miejscami postojowymi oraz wydzielonymi komórkami lokatorskimi. Mieszkania przekazywane będą w stanie deweloperskim tj. ze wszystkimi instalacjami, stolarką okienną, parapetami, drzwiami zewnętrznymi, grzejnikami. Ściany w mieszkaniach zostaną wykonane z betonu o klasie betonu licowego lub zostaną pokryte tynkiem cienkowarstwowym.

Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na I połowę 2022 roku.

Zalety osiedla Nowa Manufaktura:

  • Położenie Budynku w ścisłym centrum miasta
  • Nowoczesna architektura
  • Funkcjonalność
  • Ceny mieszkań
  • Inwestorem jest znana na rynku i sprawdzona firma

Podgląd mieszkań oferowanych w sprzedaży: dostępne mieszkania

DOŚWIADCZENIE

Prace budowlane na naszych wszystkich inwestycjach wykonuje firma Technobud Nowy Sącz. Dzięki tej współpracy oferowane przez nas lokale mieszkalne są wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny. To także gwarancja dotrzymania terminu realizacji inwestycji. Staramy się stworzyć użytkownikom naszych mieszkań jak najlepsze warunki, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na elastyczność i pomoc przy kształtowaniu wyglądu swojego mieszkania. Ważną informacją dla naszych Klientów może być fakt, że realizowane przez nas projekty oddawane są terminowo.

BIURO SPRZEDAŻY WE WROCŁAWIU:

ul. Pułaskiego 34, 50-446 Wrocław

Biuro czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek : 9:00 - 18:00
sobota: (nieczynne)

telefon: 71 740 00 14

Dodaj ogłoszenie