Pracuj mądrze, a nie ciężko. Poznaj Beatrice Bartlay!

Artykuł sponsorowany
To my kształtujemy okoliczności, a nie okoliczności nas. Rozejrzyj się wokół – pieniądze leżą na ulicy, wystarczy się po nie schylić. Wykorzystaj każdą okazję do tego, aby rozwijać i udoskonalać swoje życie, tu i teraz, z wiedzą i narzędziami, jakimi teraz dysponujesz – lepsze przyjdą w trakcie działania.

Nie ma i nigdy nie było dla mnie nic bardziej motywującego i inspirującego, jak prowadzenie własnego biznesu. Idea ta od samego początku była motorem napędowym mojej kariery. Już jako dziecko czułam pod skórą, że będę w życiu robić fascynujące i wyjątkowe rzeczy. Nie zgodziłam się tak po prostu na mierne, marne, schematyczne i szablonowe życie. Często słyszałam, że jestem szalona i oderwana od rzeczywistości, że muszę, tak jak inni, podążać tymi samymi drogami. Często też słyszałam, że spotka mnie wielka kara za brak pokory i ciągłe poszukiwania. Nic jednak nie było w stanie mnie zatrzymać i zabić moich marzeń o innym życiu, a kiedy przyszedł moment, w którym sama mogłam o nim decydować – zwyczajnie odmówiłam podążania za utartym schematem i zaczęłam żyć według mojego planu, który od lat skrupulatnie sobie przygotowywałam. Oczywiście, że na tej drodze pojawiały się wyzwania i porażki, ale nie można nie docenić poczucia swobody i wolności, która towarzyszy nam w pokonywaniu przeciwności losu i budowaniu własnego biznesu. Możliwość nieograniczonego niczym wyboru własnej drogi, świadomość faktu, że sami kierujemy swoim losem – to absolutnie wyzwala i motywuje.

Chcę, by każda osoba, która przeczyta moje artykuły uwierzyła w siebie i przekonała się na własnej skórze, że sukces i szczęście są w zasięgu ręki. Naprawdę.

Kiedy opublikowałam mojego e-booka „Liberty − Women Mean Business”, wiele osób pytało mnie, jak to możliwe, by w obcym kraju, bez żadnych znajomości i pożyczonego kapitału, w tak krótkim czasie osiągnąć tak wielki sukces, i to w tak wielu dziedzinach.

Otóż chcę Cię zapewnić, że nie jestem nikim wyjątkowym i nie zrobiłam nic nadludzkiego.
Mój sukces zawdzięczam samodyscyplinie, systematyczności, zaangażowaniu, ciągłej nauce, pasji oraz pytaniu, które zadałam sobie kilkanaście lat temu: Kim jestem i dokąd zmierzam?
Czy było mi łatwo? Nie, wiele razy upadałam i podnosiłam się.
Zarówno sukcesy, jak i porażki nie są mi obce, przeczytasz o nich tutaj.
Chcę, by każda osoba, która przeczyta moje artykuły uwierzyła w siebie i przekonała się na własnej skórze, że sukces i szczęście są w zasięgu ręki. Naprawdę.

BEATRICE BARTLAY

MIĘDZYNARODOWY TRENER BIZNESU I ROZWOJU OSOBISTEGO BUSINESSWOMAN | AUTOR

  • 23 lata w Biznesie
  • 5 Brytyjskich Prestiżowych Nagród Biznesu
  • 3 Książki
  • 260 Publikacji w Mediach Brytyjskich
  • Setki Wywiadów dla Radia i TV
  • Tysiące Wyszkolonych Osób na całym świecie
  • Wybrana przez FSB do grona 100 kobiet w UK godnych do naśladowania w biznesie

HOBBY: Tennis, Narty, Żeglarstwo

Wiecej na www.beatricebartlay.com

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska