Praca w redakcji GazetaWroclawska.pl [OFERTY]

Redakcja
Pixabay
Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Działamy na rynkach wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych. Jesteśmy wydawcą 20 największych dzienników regionalnych w Polsce min: Gazety Wrocławskiej oraz ponad 120 tygodników lokalnych, a także ponad 30 serwisów informacyjnych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Dziennikarz

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
Dobrze znasz miasto i jego problemy? Potrafisz robić zdjęcia, umiesz nakręcić krótki film? Radzisz sobie z obsługą systemów CMS? Szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do zespołu największego dziennika regionalnego i portalu internetowego we Wrocławiu!

Wymagania:
* wykształcenie wyższe
* prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód
* doświadczenie w pracy dziennikarza newsowego - minimum 1 rok
* umiejętność pisania i redagowania tekstów, wykonywania zdjęć i pracy z kamerą
* umiejętność wyszukiwania informacji
* znajomość topografii Wrocławia
* znajomość zasady stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii
* kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy
* pracę na pełen etat
* pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* pracę z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected]

Redaktor online

Wymagania:
* doświadczenie w pracy dziennikarza newsowego - minimum 2 lata

Oferujemy

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)".Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!