Praca w redakcji GazetaWroclawska.pl [OFERTY]

RedakcjaZaktualizowano
Pixabay
Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Działamy na rynkach wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych. Jesteśmy wydawcą 20 największych dzienników regionalnych w Polsce min: Gazety Wrocławskiej oraz ponad 120 tygodników lokalnych, a także ponad 30 serwisów informacyjnych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Dziennikarz

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
Dobrze znasz miasto i jego problemy? Potrafisz robić zdjęcia, umiesz nakręcić krótki film? Radzisz sobie z obsługą systemów CMS? Szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do zespołu największego dziennika regionalnego i portalu internetowego we Wrocławiu!

Wymagania:
* wykształcenie wyższe
* prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód
* doświadczenie w pracy dziennikarza newsowego - minimum 1 rok
* umiejętność pisania i redagowania tekstów, wykonywania zdjęć i pracy z kamerą
* umiejętność wyszukiwania informacji
* znajomość topografii Wrocławia
* znajomość zasady stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii
* kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy
* pracę na pełen etat
* pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* pracę z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: praca.red@gazeta.wroc.pl

Redaktor online

Wymagania:
* doświadczenie w pracy dziennikarza newsowego - minimum 2 lata

Oferujemy

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)".Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3