Pożar w zajezdni autobusowej. Spłonęło pięć pojazdów

szZaktualizowano 
W niedzielę po południo doszło do pożaru w bazie firmy przewozowej. W pożarze spłonęło kilka autobusów oraz skład opon.

Pożar wybuch po godz. 12. na terenie prywatnej zajezdni autobusowej w Leśnej w powiecie lubańskim. Nad miastem momentalnie pojawił się słup czarnego dymu widoczny z odległości kilku kilometrów. Świadkowie mówią również o kilku eksplozjach.

Szczęście w nieszczęściu ogień pojawił się w tej części bazy, gdzie znajdowały się auta wyłączone z użytkowania. W sumie spłonęło pojazdów - dwa autobusy i trzy busy.

W akcji gaśniczej brało udział siedem zastępów straży pożarnej. Policja wyjaśnia okoliczności wybuchu pożaru.

ZOBACZ TEŻ:

Osiem osób rannych, w tym dwoje dzieci ciężko. Dwa śmigłowce...

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jach
2019-06-23T18:37:00 02:00, Gość:

Oddajcie szmaciarze dla Tomka Komendy 19 milionów plus odsetki

Kto ma oddać? Może to ta Kasta, czyli ci którzy wydali taki pomyłkowy wyrok?

G
Gość

][;;;masz dość pracy na etacie za grosze i robienie z siebie niewolnika?

Zarabiaj przez internet wygodnie w domu na stronie http://zarobmilion.pl

wysokie zarobki powyżej 12.000zł misiecznie, zostałko jeszcze kilka mijsc

G
Gość
2019-06-23T18:37:00 02:00, Gość:

Oddajcie szmaciarze dla Tomka Komendy 19 milionów plus odsetki

a co brakuje już na "waciki"? kasa jak najbardziej się należy , ale taka suma to chyba troszkę za dużo...

G
Gość
2019-06-24T01:38:30 02:00, Dnolald Rusk:

Ta gazeta to pierdolony niemiecki B-R-U-K-O-W-I-E-C

Też tak uważam.

Szkopskie dno na usługach tajnych służb

G
Gość
2019-06-24T01:38:30 02:00, Dnolald Rusk:

Ta gazeta to pierdolony niemiecki B-R-U-K-O-W-I-E-C

Nieładnie tak pisać prawdę wprost.

M
Monika dtr:)))))
2019-06-23T22:31:50 02:00, Gość:

SZCZERZE ŻAŁUJĘ że nie spłonęły te PASKUDNE STARE tramwaje z plastikowymi siedzeniami. ZŁOM DO KWADRATU. SKANDAL ŻE TO JESZCZE JEŹDZI I ZAGRAŻA ŻYCIU PODRÓŻNYCH!!! A rok temu reklamowali że będzie 30 nowych tramwajów niskopodłogowych! GDZIE ONE SĄ PANIE SATYRYK? CZY DUPKIEWICZ PRZEHANDLOWAŁ?

NIE MA GORSZEGO MIASTA OD WROCŁAWIA!

2019-06-24T04:49:44 02:00, Kamila:

To wracaj do siebie na wieś pastuchu

Że udało Ci się uciec z wiadra po skrobance to rozumiem. Ale że nikt ci z buta nie zajebał żebyś zdechła pod szafą to już przeoczenie

K
Kamila
2019-06-23T22:31:50 02:00, Gość:

SZCZERZE ŻAŁUJĘ że nie spłonęły te PASKUDNE STARE tramwaje z plastikowymi siedzeniami. ZŁOM DO KWADRATU. SKANDAL ŻE TO JESZCZE JEŹDZI I ZAGRAŻA ŻYCIU PODRÓŻNYCH!!! A rok temu reklamowali że będzie 30 nowych tramwajów niskopodłogowych! GDZIE ONE SĄ PANIE SATYRYK? CZY DUPKIEWICZ PRZEHANDLOWAŁ?

NIE MA GORSZEGO MIASTA OD WROCŁAWIA!

To wracaj do siebie na wieś pastuchu

D
Dnolald Rusk

Ta gazeta to pierdolony niemiecki B-R-U-K-O-W-I-E-C

G
Gość
2019-06-23T18:05:20 02:00, hehe:

Myślałem, że chodzi o Wrocław...

ONI wierzyli że tak pomyślimy.

G
Gość

SZCZERZE ŻAŁUJĘ że nie spłonęły te PASKUDNE STARE tramwaje z plastikowymi siedzeniami. ZŁOM DO KWADRATU. SKANDAL ŻE TO JESZCZE JEŹDZI I ZAGRAŻA ŻYCIU PODRÓŻNYCH!!! A rok temu reklamowali że będzie 30 nowych tramwajów niskopodłogowych! GDZIE ONE SĄ PANIE SATYRYK? CZY DUPKIEWICZ PRZEHANDLOWAŁ?

NIE MA GORSZEGO MIASTA OD WROCŁAWIA!

W
Wawrzynie Pruski

Buch i wybuch. Żenujący poziom "dziennikarstwa".

G
Gość
2019-06-23T18:37:00 02:00, Gość:

Oddajcie szmaciarze dla Tomka Komendy 19 milionów plus odsetki

Nazywasz "szmaciarzami" wszystkich Polaków. Wiadomo, że to my zrzucimy się w podatkach na to odszkodowanie.

c
cycu

ukrainiec pozar ale po co straż pożarna

V
Venecia

"Pożar wybuch" - równie żenujące, jak fakt istnienia tego clickbaitowego pseudoartykułu na Gazecie Wrocławskiej

G
Gość

Oddajcie szmaciarze dla Tomka Komendy 19 milionów plus odsetki

Dodaj ogłoszenie