Pożar w Albie przy ulicy Szczecińskiej. 10 zastępów strażaków w akcji

Jerzy WójcikZaktualizowano 
Zdjęcie ilustracyjne<br>
Zdjęcie ilustracyjne Jaroslaw Jakubczak/Polska Press
Pożar w Centrum Sortowni Odpadów firmy WPO Alba przy ulicy Szczecińskiej 5. Zadymienie i niewielkie płomienie pojawiły się tam około godz. 4.30. Natychmiast na miejsce skierowano 10 zastępów strażaków. Dzięki szybkiej akcji straży pożarnej ogień udało się opanować w zarodku i nie doszło do jego rozprzestrzenienia. Po godzinie 7 wrocławska straż pożarna informowała, że akcja została już zakończona a zastępy wróciły do koszar.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 76

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

w temacie WPO Alba:

https://wroclawskiefakty.pl/kto-komus-podklada-nogi-ten-placze-sie-we-wlasne-uczciwa-konkurencja-na-rynku-smieci-wymaga-inwestowania/

ile w tym prawdy?

G
Gość

Najlepiej spalić i po problemie a smród wielkiego ogniska ludzie wchlona,, alba to mafia z PO

G
Gość

Oj Romuś, za mało jeszcze w p.....ę dostałeś? Trochę nam głupio kopać leżącego, ale skoro się prosi.

G
Gość

Hołota powąchała kłamstw propagandy na tvpitolek i wyrzuca swoje żale w internecie, a w życiu po parówki do biedronki i łeb w ziemie. tfu oszołomy

G
Gość
2019-07-12T12:45:38 02:00, Gość:

Czytam tekst - ok, krótki pożar, szybko ugaszony (nie, jak te co dwie doby gasili) Otwieram komentarze a tu! że niemcy, że kupili, że otruli, że spiek, że prezydent (kurde wrocławska raczej ostatnio prezydenta nie oszczędza) ludu... czy Wam życie prywatne umarło i tak szukacie rozrywki?

2019-07-12T12:48:45 02:00, Gość:

W końcu to tylko pożar śmieci, nie ma się czym przejmować, samo zdrowie!

Wysiłki należy przekierować na gonienie działkowców, którzy jesienią spalą trochę liści. O to prawdziwy holocaust i ciemnogród. A kolejny pożar śmietniska? Co tam,

2019-07-12T16:14:32 02:00, Gość:

Aaaa bo jak się pali to tylko Albie? Gdzie były te głosy oburzenia, gdy paliło się innym - i to hajcowało na potęgę, wtedy to było zdrowe? Czego nie można zrozumieć w tym komentarzu. Pewnie, ze trzeba się cieszyć, ze nie rozpaliło się na dobre, że straż szybko zadziałała... ale nie, trzeba szukać winy pożaru w połowie świata...

Jakiś niedogięty jesteś? Zobacz sobie na komentarze pod innymi pożarami. To nie jest tak, że tylko twój zleceniodawca jest atakowany. My po prostu nie lubimy wdychać rakotwórczych wyziewów ze wszelkich lipnych pożarów w tym mieście.

G
Gość
2019-07-12T13:54:58 02:00, Gość:

Jak to jest przypadek to ja jestem cesarz chiński! Poza tym czy naprawde tak trudno zrozumieć że gazeta niemiecka o niemieckim koncernie nie napisze źle???

2019-07-12T14:39:42 02:00, Jarek Kaczyński:

Niemiec to Cie zrobił i zapomniał zgładzić amatorze co chwilę robisz debilne wpisy o Niemcach cebulaku pisiwski uspokój się kundlu pseudo katolicki wyznawco

2019-07-12T15:15:59 02:00, zaniepokojony:

Jarek, spokojnie - od kiedy Ty taki proniemiecki jesteś? ;)

jesteś cesarzem chińskim, ale co nam do tego

G
Gość
2019-07-12T12:45:38 02:00, Gość:

Czytam tekst - ok, krótki pożar, szybko ugaszony (nie, jak te co dwie doby gasili) Otwieram komentarze a tu! że niemcy, że kupili, że otruli, że spiek, że prezydent (kurde wrocławska raczej ostatnio prezydenta nie oszczędza) ludu... czy Wam życie prywatne umarło i tak szukacie rozrywki?

2019-07-12T12:48:45 02:00, Gość:

W końcu to tylko pożar śmieci, nie ma się czym przejmować, samo zdrowie!

Wysiłki należy przekierować na gonienie działkowców, którzy jesienią spalą trochę liści. O to prawdziwy holocaust i ciemnogród. A kolejny pożar śmietniska? Co tam,

Aaaa bo jak się pali to tylko Albie? Gdzie były te głosy oburzenia, gdy paliło się innym - i to hajcowało na potęgę, wtedy to było zdrowe? Czego nie można zrozumieć w tym komentarzu. Pewnie, ze trzeba się cieszyć, ze nie rozpaliło się na dobre, że straż szybko zadziałała... ale nie, trzeba szukać winy pożaru w połowie świata...

G
Gość

coś nie pykło z transferem śmieci do chmury pani du(p)tkiewicz tfu sutryk a to też tfuuu

z
zaniepokojony
2019-07-12T13:54:58 02:00, Gość:

Jak to jest przypadek to ja jestem cesarz chiński! Poza tym czy naprawde tak trudno zrozumieć że gazeta niemiecka o niemieckim koncernie nie napisze źle???

2019-07-12T14:39:42 02:00, Jarek Kaczyński:

Niemiec to Cie zrobił i zapomniał zgładzić amatorze co chwilę robisz debilne wpisy o Niemcach cebulaku pisiwski uspokój się kundlu pseudo katolicki wyznawco

Jarek, spokojnie - od kiedy Ty taki proniemiecki jesteś? ;)

J
Jarek Kaczyński
2019-07-12T13:54:58 02:00, Gość:

Jak to jest przypadek to ja jestem cesarz chiński! Poza tym czy naprawde tak trudno zrozumieć że gazeta niemiecka o niemieckim koncernie nie napisze źle???

Niemiec to Cie zrobił i zapomniał zgładzić amatorze co chwilę robisz debilne wpisy o Niemcach cebulaku pisiwski uspokój się kundlu pseudo katolicki wyznawco

G
Gość
2019-07-12T12:36:10 02:00, Gość:

a moze jednak lepsza byłaby profesjonalna spalarnia śmieci,

wysoka temperatura, dopalanie spalin filtry elektryczne

a tak pali się to gówno na powietrzu i nikt nie ma nad tym nadzoru

2019-07-12T13:44:14 02:00, Gość:

żadna spalarnia nie nadążałaby ze spalaniem tylu ton śmieci jakie każdego dnia produkują mieszkańcy Wrocławia... zawsze będą jakieś składowiska niestety

Ciekawe skąd takie wnioski. miesięczna zbiórka we Wrocławiu to jakieś 20tys ton, z czego w 2013 20-30% to były posegregowane. Krakowska spalarnia została zaprojektowana na przerób ponad 220tys ton rocznie.

G
Gość

Jak to jest przypadek to ja jestem cesarz chiński! Poza tym czy naprawde tak trudno zrozumieć że gazeta niemiecka o niemieckim koncernie nie napisze źle???

G
Gość

A potem ludzie chorują na nowotwory... Przy każdym składowisku powinna być mocna ochrona, bo ciągle się słyszy o podpaleniach takich miejsc. Tyle tego ludzie produkujemy, że nie ma co z tym robić, to jest koszmar....

G
Gość
2019-07-12T12:36:10 02:00, Gość:

a moze jednak lepsza byłaby profesjonalna spalarnia śmieci,

wysoka temperatura, dopalanie spalin filtry elektryczne

a tak pali się to gówno na powietrzu i nikt nie ma nad tym nadzoru

żadna spalarnia nie nadążałaby ze spalaniem tylu ton śmieci jakie każdego dnia produkują mieszkańcy Wrocławia... zawsze będą jakieś składowiska niestety

G
Gość
2019-07-12T11:38:45 02:00, Gość:

Jestem mieszkanka pobliskiego osiedla- naprawdę nic się nie dzieje złego. A czemu nikt nie piszę jak wiele Alba robi dla mieszaków naszej społeczności, dla szkół dla sportu. Jakiś sprzęt medyczny ostatnio do szkoły zakupili- aby każdy biznes był taki lokalnie aktywny!

2019-07-12T11:43:36 02:00, Gość:

Łubudubułubudubu niech żyje nam prezes naszego wysypiska, niech żyje nam.

Nic się nie dzieje? Po grudniowym pożarze 2 dni smierdzialo spalenizna na Kuznikach, a ja miałam problemy żeby głębszy oddech wziąć. A dziś rano na Lotniczej nie było lepiej. Alba niech płaci karę albo zatrudni ochronę do pilnowania odpadów za które my mieszkańcy płacimy.

Dodaj ogłoszenie