Poszukiwacze nagród w Pasażu Grunwaldzkim

Materiał informacyjny Pasaż Grunwaldzki Sp. z o.o.

POSZUKIWACZE NAGRÓD W PASAŻU GRUNWALDZKIM

30 000 zł. Taka pula nagród czeka na klientów, którzy zdecydują się wziąć udział w nowym konkursie Pasażu Grunwaldzkiego. Dla śmiałków przygotowano karty podarunkowe, kosmetyki i akcesoria modowe. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł i z paragonem udać się do Punktu Obsługi Konkursu, zlokalizowanego na poziomie 0. Zabawa potrwa aż do 18 września.

DALEJ BRACIE KU WIELKIEJ PRZYGODZIE, TAKA GRATKA NIE ZDARZA SIĘ CO DZIEŃ

Być jak Indiana Jones? To możliwe z Pasażem Grunwaldzkim! Wrocławskie centrum przygotowało konkurs, w który do zdobycia są nie tylko nagrody rzeczowe, ale również pakiet bezcennych emocji. Każdy, kto dokona zakupu za minimum 50 zł na jednym paragonie, może wyruszyć na wyprawę rodem z filmów akcji. Zadanie polega na pokierowaniu wirtualnej kuli nieprzewidywalnym wąwozem oraz wprawnym zbieraniu monet.

ZŁOTO DLA ZUCHWAŁYCH

Wytrawni łowcy nagród wiedzą, że konkurs nie kończy się na jednej szansie. Za wielokrotność kwoty 50 zł można otrzymać maksymalnie 3 dodatkowe kupony. Co więcej, będąc posiadaczem aplikacji Pasaż Grunwaldzki Loteria gracz otrzymuje dodatkowy kupon, zwiększając w ten sposób szansę na wygraną.

– Nasi klienci cenią nie tylko możliwość zdobycia bonusów za dokonanie zakupu w Pasażu Grunwaldzkim, ale również samą formę konkursu. Zręcznościowa zabawa wyzwala pozytywne emocje, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle cenne. W naszym centrum dbamy o to, aby nagrody za dokonane zakupy można było uzyskać nie tylko podczas konkursów stacjonarnych. Wprowadzenie nowej aplikacji Pasaż Grunwaldzki Loteria pozwala wygrywać karty podarunkowe oraz vouchery każdego dnia. Wystarczy zeskanować paragon – mówi Natalia Pucicka, marketing menadżer w Pasażu Grunwaldzkim.

LOS UŚMIECHA SIĘ DWA RAZY

Na tych, którym w konkursie stacjonarnym nie dopisało szczęście czeka aplikacja mobilna Pasaż Grunwaldzki Loteria. Każdy konkursowy dowód zakupu można bowiem zarejestrować w aplikacji i skorzystać z kolejnej szansy na zdobycie nagrody. Rejestracji można dokonać podczas zakupów, w kawiarni przy kawie lub w zaciszu własnego domu. Wygrane padają NON STOP.

Punkt Obsługi Konkursu zlokalizowany jest na poziomie 0 w strefie atrium i czynny jest do 18.09.2021 r. w godzinach: 09:00 – 21:00.

Dodaj ogłoszenie