Pośród zabytkowych kamienic, powstała inwestycja Hiacynt, znanego wrocławskiego dewelopera

Artykuł sponsorowany

Niedaleko centrum Brochowa, pośród zabytkowych kamienic, powstała inwestycja Hiacynt, znanego wrocławskiego dewelopera.

„Najważniejszą informacją jest to, że budynki inwestycji są już skończone, a 17.04.2020 uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie, więc już w maju będą pierwsze przekazania mieszkań” – twierdzi przedstawiciel dewelopera. Hiacynt, to dwa kameralne budynki z łączną ilością 51 mieszkań od 35 m2 do 91 m2. W standardzie każdego z nich oferujemy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym. W każdym z budynków znajduje się winda oraz komórki lokatorskie. Ta część Wrocławia zdobywa coraz większe uznanie wśród klientów poszukujących nowego mieszkania, ponieważ Brochów jest doskonale skomunikowany z miastem dzięki aż pięciu dziennym liniom autobusowym oraz stacji PKP, przy której planowana jest budowa nowego parkingu park&ride” – dodaje przedstawiciel biura sprzedaży.

Osiedle Hiacynt powstało przy ulicy Birmańskiej, łączniku dwóch głównych ulic Brochowa, w bezpośrednim sąsiedztwie rodzinnych ogródków działkowych. Prosta bryła, stonowana i wyróżniająca się kolorystyka elewacji oraz rozkładowe mieszkania zdecydowanie wyróżniają tę inwestycję na tle innych w ofercie dewelopera.

Brochów z jego małomiasteczkowym charakterem jest niedocenianą częścią miasta. Dawniej nazywany „miastem kwiatów”, z kilkoma zabytkami w postaci: Parku Brochowskiego z XVIII w (w którym dawniej znajdował się dwór), wieży ciśnień, dworca kolejowego, szpitala czy pozostałości zabudowań folwarcznych, które sprawiają, że weekendowy spacer może być inspirującym doświadczeniem.

Informacje:
Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex Sp. z o.o.
ul. Czekoladowa 49a, 52-326 Wrocław

sprzedaz@budotex.pl
tel. 669 982 773

O deweloperze:

Budotex Sp. z o.o. to deweloper o ugruntowanej pozycji na wrocławskim rynku oraz firma z tradycjami, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym. W 2015 roku pionierskim projektem biurowca Perydot weszliśmy również na ścieżkę budownictwa komercyjnego.

Budujemy szczęście domowego ogniska już od ponad 30 lat! Wrocław to nasze miasto rodzinne, na którego rynku zaczęliśmy działać jako jedna z pierwszych trzech firm deweloperskich w mieście. Od początku działalności zrealizowaliśmy ponad 50 inwestycji mieszkaniowych, przygotowanych z największą starannością i wykończonych z wysokiej jakości materiałów. Stawiając przede wszystkim na zadowolenie Klientów, zawsze staramy się przygotować ofertę mieszkań najbardziej dopasowanych do potrzeb przyszłych mieszkańców. Budujemy mieszkania funkcjonalne i w rozsądnej cenie. Zaufało nam już ponad 1300 rodzin z całego Wrocławia i okolic. Jesteśmy znani z solidności i terminowości. Naszym przyszłym Klientom oferujemy kompleksową obsługę również po zakupie mieszkania. Jako Zarządca naszych inwestycji wszystkim mieszkańcom świadczymy usługi pakietowe, w skład których wchodzą m.in. zarządzanie i administracja, obsługa finansowo-księgowa, obsługa techniczna, utrzymanie czystości, pielęgnacja zieleni, całodobowy telefon alarmowy.

Strona internetowa Budotex

Dodaj ogłoszenie