Porażka Śląska z Miedzią Legnica w sparingu

Śląsk Wrocław przegrał piątkowy sparing z Miedzią Legnica 0:1. Mecz ten rozegrano na Stadionie Wrocław, lecz był zamknięty dla kibiców i dziennikarzy.

Podopieczni Jana Urbana korzystając z przerwy na reprezentację rozegrali mecz sparingowy z pierwszoligową Miedzią. Gola na wagę zwycięstwa strzelił dla "Miedzianki" słoweński napastnik Dejan Djermanović.

Piotr Celeban o krok od nowego kontraktu ze Śląskiem Wrocław!

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 0:1 (0:0)
Bramka: Djermanović 60.

Śląsk: Kamenar (46. Budzyński) - Zieliński (80. Wiech), Celeban, Kokoszka, Augusto - Kovacević (46. Grajciar), Łyszczarz (46. Riera), Madej (46. Morioka), Alvarinho (46. Roman), Engels (46. Pich) - Biliński (46. Zwoliński).
Miedź:**(I połowa): Kapsa - Bartczak, de Amo, Midzierski, Gorskie - Daniel, Pennanen, Łobodziński, Garguła, Marquitos - Djermanović. (II połowa):** Sapela - Gorskie, Stasiak, Midzierski, Potouridis - Łuszkiewicz, Łobodziński (60. Trifonov), Bartulović, Marquitos, Rybicki - Djermanović.