Poranne kłopoty MPK. Pasażerowie utknęli na dwóch ulicach

JEWZaktualizowano 
Pierwszy poniedziałek sierpnia nie zaczął się dobrze w MPK. Najpierw nie było przejazdu ul. Długą w stronę Pilczyc i Kozanowa. Autobusy jeździły objazdem do godz. 6:40. Gdy udało się przywrócić normalny ruch, tramwaj marki Skoda zepsuł się na ul. Traugutta. Wóz MPK zablokował torowisko w kierunku centrum.

Z powodu braku przejazdu ul. Traugutta do centrum, MPK zmuszone było wprowadzić objazdy.
* Kurs tramwajów linii 3,5 skrócono do pl. Społecznego.
* Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji Galeria Dominikańska - Księże Małe.

Zobacz też

Męskie Granie 2019 we Wrocławiu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 88

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-05T17:55:20 02:00, Beba:

dzień bez awarii dniem straconym. Brawo MPK: wykolejone tramwaje, nie sprawne autobusy i kierowcy nie zjanący sie na zegarku- super firma. Grunt że Prezes lubi swoją pracę.

Rozumiem że w tym zakorkowanym mieście do punktualnej jazdy wystarczy znajomość zegarka? Gratuluję poczucia humoru.

G
Gość
2019-08-05T18:28:01 02:00, Agnieszka:

Nie ma dnia bez awarii lub spóźnienia tramwaju 3. Zajezdnia na księżu małym poniżej krytyki, szkoda słów. Dlaczego nikt za to nie odpowiada ?

Gdzie jest zajezdnia na księżu małym?

v
vvv

Warto by zauważyć, że objazdy autobusów po pierwsze niewiele wpłynęły na ruch, a po drugie były spowodowane źle zaparkowaną osobówką, ale tego w tekście czytelnicy się nie dowiedzą.

H
H

Znow ten sutryk rano wstal i popsul tory

G
Gość
2019-08-05T15:44:34 02:00, gość:

Mam pomysł : zróbmy coś konstruktywnego ; zróbmy referendum i odwołajmy tego geja ! Prezydentem musi być kompletny człowiek : hetero i mający rodzinę ! Żeby nie było : kobieta też może zostać prezydentem (tką) .

ponieważ w większości urzędów POPISlandii zarobki są po prostu tragiczne, a większośc obywateli POPISlandii nie uważa za stosowne płacić urzędnikom więcej, podczas gdy popierają oni UE i PIS, które z racji swoich megasocjalizmów wymagają urzędników coraz więcej, praktycznie cała kadra kierownicza w większości tych urzędów to /pomijając garstkę tych, co są już praktycznie na emeryturze/ bezdzietna gówniarzeria 30- max-40-latków, w szeregu przypadkach na mieszkaniu u rodziców, podatna na homo- i inna lewacką propagandę życia tu i teraz tylko dla sprawnych i niemyślących o tym co będzie za rok, nie mówiąc za lat 30-50, a już na pewno nie myślących o następnym pokoleniu

G
Gość
2019-08-05T15:44:34 02:00, gość:

Mam pomysł : zróbmy coś konstruktywnego ; zróbmy referendum i odwołajmy tego geja ! Prezydentem musi być kompletny człowiek : hetero i mający rodzinę ! Żeby nie było : kobieta też może zostać prezydentem (tką) .

2019-08-05T17:10:41 02:00, Gość:

tylko posiadajacy dzieci moga zrozumiec innych rodzicow - jak sie nie ma dzieci to mpk i kot wystarczy

niestety w świecie homo i innych bezdzietnych /dla których za myślenie o przyszłości wystarcza pseudoreligia świętej grety (walka z CO2, mięsem, człowiekiem, cywilizacją)/ normalni z rodzinami będą mieli coraz trudniej :(

A
Agnieszka

Nie ma dnia bez awarii lub spóźnienia tramwaju 3. Zajezdnia na księżu małym poniżej krytyki, szkoda słów. Dlaczego nikt za to nie odpowiada ?

B
Beba

dzień bez awarii dniem straconym. Brawo MPK: wykolejone tramwaje, nie sprawne autobusy i kierowcy nie zjanący sie na zegarku- super firma. Grunt że Prezes lubi swoją pracę.

G
Gość
2019-08-05T08:38:25 02:00, Gość:

jeżdżę do pracy samochodem...

od 3 lat...

ani razu się nie spóźniłem :)

pozdrawiam tych co jeżdżą tramwajem

2019-08-05T09:36:48 02:00, Gość:

właśnie! a moja koleżanka jeździ tramwajami i spóźnia się codziennie - buahahaha

Wczoraj musiałem skorzystać z autobusu MPK. Nocnego. Mimo pustki na ulicach, buspasów i wszelkich możliwych przywilejów, przyjechał 20min spóźniony! Brak słów!

o
otua
2019-08-05T12:29:11 02:00, Ewa:

Wszyscy urzędnicy z Magistratu, ZDiUM oraz MPK powinni codziennie pod koniec swojego dnia pracy publikować w internecie podsumowanie co udało im się zrobić przez cały dzień. Może być od myślników, szczegółów nie wymagamy. Wtedy była by pełna transparentność kto ile i jak pracuje.

o nie, nie., wymyślaliby nowe buspasy i ścieżki dla pedałosmrodów, PRezentacje w POwer POincie nowych mostów i lokalizacje nowych krasnali, gdy nic nie robią to urzędniki są mniej szkodliwie xD/

G
Gość
2019-08-05T12:29:11 02:00, Ewa:

Wszyscy urzędnicy z Magistratu, ZDiUM oraz MPK powinni codziennie pod koniec swojego dnia pracy publikować w internecie podsumowanie co udało im się zrobić przez cały dzień. Może być od myślników, szczegółów nie wymagamy. Wtedy była by pełna transparentność kto ile i jak pracuje.

2019-08-05T15:05:01 02:00, Gość:

Przepraszam ale pieprzysz głupoty!

2019-08-05T15:42:08 02:00, Gość:

Nie głupoty. W wielu prywatnych firmach tak jest. Dlaczego nie w urzędach??

bo urzedasy to szkodniki i gow.no robia caly dzien

G
Gość
2019-08-05T15:44:34 02:00, gość:

Mam pomysł : zróbmy coś konstruktywnego ; zróbmy referendum i odwołajmy tego geja ! Prezydentem musi być kompletny człowiek : hetero i mający rodzinę ! Żeby nie było : kobieta też może zostać prezydentem (tką) .

tylko posiadajacy dzieci moga zrozumiec innych rodzicow - jak sie nie ma dzieci to mpk i kot wystarczy

G
Gość
2019-08-05T16:06:22 02:00, Gość:

Nie chodzi o to, z kim śpi.

Ale jak ktoś, kto nie radził sobie z naborem do żłobków, może umieć zarządzać takim miastem.

nie może, ale Wroclaw to zascianek

M
Mysz

Hahaha. Każdy człowiek ma równe prawa i jest sobie równy proponuję o tym nie zapominać. A tak poważnie to miasto jest dla wszystkich nie tylko rowerów i MPK przypomnę rowery ma drodze obowiązuje kodeks drogowy i lusterka w rowerach by się zdały oraz obowiązkowe ubezpieczenie.

G
Gość

Nie chodzi o to, z kim śpi.

Ale jak ktoś, kto nie radził sobie z naborem do żłobków, może umieć zarządzać takim miastem.

Dodaj ogłoszenie